صندوق بین المللی پول می گوید حاوی گسترش بیماری همه گیر کوروناویروس سیاست اولویت برای هند به بهبود پایدار

صندوق بین المللی پول روز چهارشنبه گفت: هند دارای فضای سیاست-هر دو در سیاست پولی و مالی طرف– به منظور بالا بردن منابع به منظور قرار دادن اقتصاد در مسیر رشد اما نیاز به فوریت شامل گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس در یک اولویت برای ایجاد بهبود اقتصادی پایدار است.

“حاوی این ویروس بسیار مهم است. بدون حاوی covid-19 ویروس بهبود اقتصادی بسیار دشوار خواهد بود. حفاظت از زندگی مردم و معیشت آنها در این دوره کوتاه مدت را فراهم می کند پایه ای برای بهبود اقتصادی” Changyong Rhee مدیر در آسیا و اقیانوسیه از صندوق بین المللی پول گفت: پرداختن به یک وبینار به طور مشترک سازماندهی شده توسط ملی بورس و صندوق بین المللی پول.

افزایش نگرانی از افزایش موارد تایید شده از covid-19 روزانه Ranil Salgado, دستیار مدیر در آسیا و اقیانوسیه تقسیم صندوق بین المللی پول گفت: با فرکانس بالا شاخص مانند گوگل تحرک نشان می دهد که بهبود اقتصادی است مسطح پس از چیدن در اوایل ماه ژوئن است. “نگرانی ما این است که همه چیز را شروع کرده اند به فلات به عنوان تاثیر مثبت از خروج است که به عنوان قوی به عنوان تاثیر منفی از مستند,” او اضافه شده است.

در پشتیبانی مالی توسط دولت هند تا کنون سالگادو گفت: هند در بالای خط حمایت مالی که شامل کسری است 1.9% از تولید ناخالص داخلی در حالی که زیر خط پشتیبانی مالی از جمله تضمین دولت است 4.9% از تولید ناخالص داخلی.

در حالی که رفتن به covid-19 بحران هند در حال محدود مالی فضای در دسترس Rhee گفت: در یک وضعیت که در آن هند نیاز به صدور یک مقدار زیادی از اوراق قرضه دولت برخی از درجه ای از کسب درآمد از کسری بودجه ممکن است اجتناب ناپذیر. “اما به ملاقات با برخی از بتن ریزی به عقب بر گردیم به حالت عادی و بدون صدمه زدن به بانک مرکزی استقلال,” او گفت:.

“اگر شما آنچه در نگاه آژانس های رتبه بندی اعتباری” در چند ماه گذشته آنها در حال حاضر به نگاه را از طریق covid-19 بحران است. نگرانی خود را این است که رشد در میان مدت همچنان بالا است و تثبیت مالی پس از covid-19 بحران” سالگادو اضافه شده است.

سالگادو گفت: صندوق بین المللی پول انتظار دارد که قیمت مواد غذایی به در ادامه به تدریج کاهش در سال مالی جاری از شوک افزایش در پایان 2019. “این را می دهد قابل توجه دامنه را برای بانک مرکزی هند (RBI) برای حمایت از اقتصاد است. ما هنوز هم دامنه برای RBI به کاهش بیشتر سیاست نرخ حداقل برای حفظ تطابقی نقدینگی وضعیت تا زمانی که کاهش در تیتر تورم همچنان به عنوان انتظار ما,” او اضافه شده است.

از ماه مارس RBI کاهش مخزن نرخ 115 bps و معکوس مخزن نرخ 145 bps به افزایش نقدینگی در بانکداری سیستم.

هر چند هند و خارج از غرفه را برای اصلاحات ساختاری آن اعلام کرد در طول coronavirus همه گیر سالگادو گفت: صندوق بین المللی پول معتقد است که این مفید در محیط به مدت طولانی تر به صورت فوری چشم انداز رشد. “وجود دارد یک اصلاحات در دستور کار است که نیاز به تلاش بیشتر از جمله زمین, کار, محدودیت های تجاری ادامه داد: پیشرفت در زیرساخت ها سرمایه گذاری خواهد شد که افزایش رشد در میان مدت,” او اضافه شده است.

سالگادو گفت: نگرانی وجود دارد در بخش شرکت آسیب پذیری. “برجسته بدهی شرکت های بزرگ و شرکت های بزرگ نسبت های اهرمی در هند در حال رشد بوده است. این چیزی است که به سازمان دیده بان به خصوص با توجه به covid-19 شوک است که احتمالا مؤثر در بخش شرکت های بزرگ هند است. ما معادل نگرانی برای MSMEs به عنوان آنها نیز مبارزه از طریق covid-19 بحران هر چند کمتر وجود دارد داده های در دسترس,” او اضافه شده است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de