صندوق بین المللی پول متعهد استراتژی به نیازمندان ملل SDR دسترسی

دهلی نو:
پس از هند و آمریکا و دیگر کشورهای مخالف یک صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) پیشنهاد موضوع تازه حقوق نقشه کشی ویژه (SDR) ارز برای کمک به کشورهای در مقابله با اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus همه گیر چند جانبه وام دهنده است که به فکر توزیع موجود استفاده نشده SDRs از غنی عضو-کشور به کشورهای کم درآمد در نیاز ناامید.

اقتصاددان ارشد صندوق بین المللی پول گیتا Gopinath گفت: SDR تخصیص موضوع مورد بحث وجود دارد و آن این است که هیچ اجماع بر آن در این نقطه است. “اجازه دهید روشن شود چه SDR می توانید انجام دهید. هنگامی که شما انجام یک ژنرال SDR و یا افزایش SDR تخصیص بیشتر از آن می رود به کشورهایی که به آن نیاز نیست. به دلیل آن است که متناسب با سهمیه خود را از آن می رود به بسیار بزرگ اقتصاد. آن را نشانی از رفتن نیست به کشورهای کم درآمد در تعداد بسیار زیادی” او گفت: در یک وبینار برگزار شده توسط پرینستون Bendheim مرکز برای سرمایه گذاری.

Gopinath گفت: صندوق بین المللی پول است که بحث در مورد جایگزین مکانیزم با اعضای آن که تحت آن کشورهای ثروتمند است که لازم نیست خود را SDRs قرض می تواند آنها را به کشورهای کم درآمد. “قطعا وجود دارد بسیاری از اشتها برای این استراتژی دوم و این چیزی است که ما در حال کار در,” او اضافه شده است.

SDR بین المللی رزرو دارایی شامل دلار و یورو ین و پوند و یوان و اختصاص داده شده به اعضای صندوق بین المللی پول با توجه به سهمیه خود را. هند 13,114 میلیون SDRs حساب آن 2.76% سهمیه در حالی که ما 82,994 میلیون SDRs با توجه به آن 17.45% سهمیه. چین با 6.41% سهمیه است 30,483 میلیون SDRs در صندوق بین المللی پول. در 8 ژوئن, یک SDR بود به ارزش $1.38.

عجله برای ایمنی توسط سرمایه گذاران موجب خروج سرمایه از بسیاری از حداقل توسعه یافته و اقتصادهای در حال توسعه بسیاری از آنها را دیده مالی خود را در فضا کاهش می یابد مجازی وقفه از فعالیت های اقتصادی و جلوگیری از آنها را از قادر بودن به واردات ضروری تجهیزات پزشکی.

دبیرکل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ در روز 28 مارس به نام برای بدهی های امدادی برای همه کشورهای در حال توسعه و کشورهای با درآمد متوسط در میان coronavirus همه گیر و خواست صندوق بین المللی پول در نظر گرفتن افزایش نقدینگی جهانی با صدور جدید تخصیص آن SDR ارز. “مکانیسم های موجود در حال کشیده به ظرفیت و منابع از صندوق بین المللی پول ممکن است به اندازه کافی. ما باید از این ابزار به منظور افزایش نقدینگی جهانی; من از شما می خواهم به استفاده از آنها و به خصوص به نظر جدید صدور حقوق نقشه کشی ویژه,” او گفت:.

مخالفت با طرح موضوع به 500 میلیارد دلار از تازه SDRs در یک G-20 جلسه مجازی در 31 مارس, وزیر دارایی Nirmala Sitharaman گفت: ملی فارکس ذخایر باید اولین خط دفاعی در طول یک بحران مانند این.

“هند به صدا توجه داشته باشید از احتیاط در پیشنهاد جدید تخصیص SDRs از 500 میلیارد دلار و گفت که در این زمان زمینه illiquidity و پرواز به نقد اثر یک SDR تخصیص مطمئن نبود. مشاهده است که در صورت عدم وجود یک امنیت جهانی, خالص, کشورهای تکیه بر ذخایر ملی به عنوان اولین خط دفاعی در برابر آشفتگی بازار و بحران اعتماد به نفس و در نتیجه خواسته های زاید برای این ذخایر مربوط به داخلی های پولی و مالی ثبات بسیار پرهزینه خواهد بود. آن اعلام شد که هند را پشتیبانی نمی کند جدید تخصیص SDRs,” وزارت مالیه گفت: در یک گزارش منتشر شده در 15 آوریل.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>