رئیس صندوق بین المللی پول خواستار یک پاسخ به محدود کردن Covid-19

واشنگتن:
رئیس صندوق بین المللی پول Kristalina Georgieva روز چهارشنبه all-out “بدون مرز” در پاسخ به کروناویروس جدید اپیدمی که شمار یک “تهدید جدی” برای اقتصاد جهانی است.

“در زمان عدم قطعیت… بهتر است به انجام بیش از به انجام کافی نیست,” او گفت:, و هشدار داد که تاثیر Covid-19 شیوع را آهسته رشد در اقتصاد جهانی به زیر 2.9% پست شده در سال گذشته است.

این بیماری همه گیر “است و دیگر یک منطقه ای مسئله آن است که یک مشکل جهانی خواستار واکنش جهانی,” Georgieva به خبرنگاران گفت:.

این ویروس به توقیف کارخانجات مختل سفر بیش از آلوده 93,000 نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 3200 به طور عمده در چین در حالی که برخی از کشورها در حال مبارزه برای تست و شامل گسترش این بیماری است.

که موجب جهانی سیاستگذاران در نیروی برای کاهش آسیب از جمله اورژانس نیمی از نقطه برش در نرخ بهره توسط فدرال رزرو در روز سه شنبه به دنبال یک شبیه برش توسط بانک مرکزی کانادا در روز چهارشنبه.

در حالی که برخی از اقتصاددانان استدلال می کنند نرخ بهره پایین تر انجام خواهد شد کمی به کمک آدرس وقفه در زنجیره تامین فدرال رزرو صندلی جروم پاول گفت: باید ارائه آن افزایش اعتماد به نفس.

و در حالی که Georgieva گفت: سیستم مالی جهانی در شکل خوب حالا بعد از اینکه غنی شده در پی بحران 2008 “ما نیاز به اقداماتی که در حال آوردن حس اعتماد به نفس” و جلوگیری از اعتباری از انجماد ،

این بیماری همه گیر و تاثیر آن بر اعتماد به نفس و تقاضا و همچنین مراحل اعمال شده به آن را شامل حال تأثیر فعالیت های اقتصادی با این نتیجه که “رشد جهانی در سال 2020 خواهد شیب در زیر سطح سال گذشته” او گفت:.

صندوق بین المللی پول در ماه ژانویه پیش بینی رشد در این سال از 3.3% که بدان معنی است که حداقل نیم نقطه از دست خواهد رفت به ویروس. اما “تا چه حد از آن سقوط خواهد کرد و چه مدت تاثیر خواهد بود این است که هنوز هم دشوار است برای پیش بینی,” او گفت:.

Georgieva گفت: صندوق تجزیه و تحلیل را بر عهده داشتند و این ویروس می تواند تا حد زیادی محدود به چین که منجر به افزایش شدید اما کوتاه رکود اقتصادی و به دنبال آن بهبود سریع.

“متاسفانه در طول هفته گذشته ما شاهد یک تغییر به یک سوء سناریو برای اقتصاد جهانی” با توجه به “محض جغرافیایی گسترش این بیماری همه گیر در سراسر جهان” تأثیر یک سوم از صندوق بین المللی پول 189 کشور عضو.

این صندوق با توجه به انتشار به روز رسانی پیش بینی در اواسط ماه آوریل است.

Georgieva و رئیس بانک جهانی دیوید Malpass به خبرنگاران صحبت کرد و پس از یک کنفرانس تلفنی از دارایی مقامات از کشورهای عضو که به کارگردانی صندوق بین المللی پول “به استفاده از آن در دسترس ابزار تامین مالی برای کمک به کشورهای عضو نیاز دارند.”

“ما مصمم به ارائه پشتیبانی های لازم برای کاهش این تاثیر به خصوص در آسیب پذیر ترین مردم و کشور” در این بیانیه از بدن حاکم از IMFC گفت.

Georgieva گفت: واشنگتن بر توسعه دهنده اتحاد $1 تریلیون کلی تامین مالی ظرفیت از جمله 50 میلیارد دلار در دسترس و بدون رسمی صندوق بین المللی پول برنامه و 10 میلیارد دلار در هیچ علاقه بودجه برای فقیرترین کشورها است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>