آی به انتشار اولین موسمی هوا امروز ممکن است تجدید نظر در تاریخ برای شروع و خروج

دهلی نو:
هند و هواشناسی بخش (آی) است که تمام مجموعه به انتشار اولین دوربرد هوا برای جنوب غرب باران های موسمی در روز چهارشنبه.

چهار ماه فصل باران های موسمی جنوب غربی است که به طور معمول باعث می شود شروع آن بیش از کرالا در تاریخ 1 ژوئن بسیار مهم برای کشاورزی اقتصاد به عنوان آن را فراهم می کند بیش از 75 درصد بارندگی سالانه در کشور است.

بر خلاف 2018 زمانی که موسمی به پایان رسید تا با یک کسری از 9 درصد با بخش های بزرگی از کشور با خشکسالی 2019 شاهد نسبتا عادی فصل باران های موسمی با بیش باران به لحن از 10٪. در سال گذشته واقعی باران بيشتر از آنچه بود که پیش بینی شده توسط آی در آن برای اولین بار دوربرد هوا.

در این سال, آب و هوا بخش نیز به احتمال زیاد به تجدید نظر عادی تاریخ برای شروع و خروج از موسمی است که می تواند اجرا از آمدن ماه ژوئن تا سپتامبر و فصل است. تصمیم به بررسی تاریخ در نظر گرفته شد به عنوان موسمی ضبط شده است یک تاخیر خروج بیش از چند سال گذشته با باران ریختن بیش از اکتبر.

سال گذشته نیز ثبت طولانی ترین تاخیر در خروج موسمی همیشه. همچنین این اولین بار زمانی که بارش فصلی بود بالا بلند-دوره متوسط از 88 سانتی متر.

پیش بینی می همچنین بحث در مورد تاثیر ال نینو است که در حال حاضر خنثی و اعمال نفوذ قابل ملاحظه بیش از بارندگی فصلی.

پیش بینی می شود از طریق ویدئو کنفرانس آنلاین به عنوان بخشی از اجتماعی فاصله اقدامات اتخاذ شده توسط وزارت علوم زمین (MoES) در پاسخ به Covid-19 شیوع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>