“من قصد دارم به آشکار ناپاک او’: رزمندگان’ Draymond سبز آماده برای Iguodala بازگشت

پس از یک ماه-طولانی holdout از ممفیس گریزلیز سابق رزمندگان کوچک به جلو Andre Iguodala شد و در نهایت اعطا تجارت به Miami Heat در هفته گذشته. در شب دوشنبه Iguodala و گرما سفر به سان فرانسیسکو به بازی بازی رزمندگان ارائه Iguodala اولین فرصت به لینک تا با هم تیمی های قدیمی خود را.

قابل پیش بینی این موضوع Iguodala بازگشت رهبری به برخی از لحظات سرگرم کننده. در یک صبح کنفرانس مطبوعاتی رزمندگان, قدرت رو به جلو Draymond سبز شوخی با خبرنگاران در مورد نحوه برنامه ریزی برای رسیدگی به Iguodala.

“من قصد دارم به آشکار ناپاک او” سبز شوخی. “آشکار-2. به زودی به عنوان من یک فرصت است. آن را به ارزش آن — من به بحث در مورد که برای بقیه زندگی من به او, بنابراین آن را به ارزش آن است.”

بعد Iguodala در کنفرانس مطبوعاتی خود. به مناسبت رزمندگان,’ کارکنان چاپ های غول پیکر عکس از Iguodala در قهرمانی رژه در دریاچه مریت و آویزان آن در پشت تریبون.

به طور طبیعی یک خبرنگار اطلاع Iguodala از Draymond طرح و پرسید: اگر سه بار قهرمان NBA تا به حال هر چیزی آماده در پاسخ.

“آره من تا به حال کمی از آن (flagrants) در عمل” Iguodala گفت. “تیم دوم استفاده را به نفع خود بسیاری است. هیچ یک از شما می دانید که, اما ما شاهد بسیاری از خطا را کمی زود تر از آنها خواهد بود.”

زمانی که این دو مرتبط تا قبل از شروع گرما-Warriors بازی روز دوشنبه خلق و خوی بسیار بیشتر مشرب. سبز و Iguodala آغوش و گفتگو ظاهر می شود به شوخی با یکدیگر است.

مایکل روزن است SFGATE دیجیتال ویرایشگر. ایمیل: michael.rosen@sfgate.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر