دولت آمریکا با نماینده مجلس تماس برای ما به قید وثیقه خود را “فاسد” دولت

یک سناتور جمهوری خواه از ایالت ایلینوی است که دفاع در برابر بودجه فدرال خود را برای دولت در میان coronavirus بیماری همه گیر.

دولت ایالت Jason Plummer گفت: دولت فدرال باید “قید وثیقه” دولت خود را که او گفته است “فاسد” در کشور است.

“من دولت دموکراتیک سنا همکاران خوست و با یک نامه حاوی این بی پروا درخواست. [دموکراتیک] رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر است به طور جداگانه درخواست میلیاردها دلار در بودجه فدرال. پیام از ایلینویز‘ انتخاب رهبران شفاف است: هیچ فروتنی, بدون مرز, بدون اذعان به شکست و هیچ رشته های متصل. مالیات دهندگان آمریکایی – وثیقه ما را!” پلامر نوشت: در یک op-ed منتشر شده توسط فاکس نیوز روز شنبه.

تبلیغات

“اجازه ندهید این اتفاق می افتد. فدرال دلار نباید سرپا نگه داشتن ایلینویز’ شکست خورده, سیستم,” او اضافه شده است.

پلامر گفت که ایلینویز’ مشکلات مالی هستند “نه صرفا به ارث برده و نه یک شکست به مالیات و صرف کافی” اما به جای سرزنش پریتزکر و گفت: دولت “شکست خورده به شدت پرداخت بدهی و یا برنامه ریزی برای یک روز بارانی.”

او همچنین گفت دولت است “اخلاقی ورشکسته” خواستار رسوایی در میان قانونگذاران.

“چرا باید از لحاظ مالی محتاطانه مردم از وایومینگ میسوری و یا در جای دیگر مسئول سیاست شکست خورده ایلینوی? فدرال دلار برای ایلینوی فراتر از هر چیزی به طور مستقیم متصل به همه گیر خواهد مجموعه ای وحشتناک سابقه و واشنگتن, دی سی, همدستی در غم ما داستان” Plummer نوشت.

در اوایل این ماه ایلینوی “دولت رئیس جمهور مجلس سنا همین هارمون (D) در نامه ای به اعضای ایلینویز’ هیئت نمایندگان کنگره درخواست بیش از $41 میلیارد دلار به دولت کمک کند بهبود می یابند.

پریتزکر نیز تماس از فرمانداران از هر دو طرف درخواست کرد که دولت فدرال صندوق دولت و دولت های محلی هستند که در مواجهه با بودجه نگرانی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

ایلینویز’ وزارت بهداشت گزارش 50,355 تایید مثبت COVID-19 موارد و 2,215 مرگ و میر ناشی از چهارشنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>