فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر (D) در یکشنبه خواست رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpCuomo کبابی با برادر در مورد در حال اجرا برای رئيس جمهور: “نه. هیچ ” ماکسین واترز رها بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن COVID-19 پاسخ: ‘توقف تبریک خود را! شما یک شکست’ مراتع استعفا از کنگره سر به کاخ سفید بیشتر به استفاده بیشتر از دفاع تولید عمل می کنند برای کمک به کشورهای دچار سریع افزایش بستری شدن در بیمارستان به دلیل رمان شیوع کروناویروس.

در ظاهر در سی ان ان “کومو نخست زمان” پریتزکر گفت که دولت خود را دریافت کرده بود فقط 10 درصد از تجهیزات پزشکی از آن خواسته است برای هشدار داد که علت آن می تواند کمبود شدید توسط در اوایل هفته آینده.

فرماندار با اشاره به ویژه که دولت بدست فقط 400,000 از 1.7 میلیون N95 ماسک را درخواست و فقط 450 از 4000 هواکش آن درخواست شده است. او گفت که عدم کمک از دولت فدرال بود مجبور ایلینوی به پیشنهاد برای تجهیزات در برابر ایالات آمریکا و کشورهای دیگر در بازار باز است.

تبلیغات

“ما خواسته برای بسیاری از دستکش و روپوش و…. ما رو بدست حدود 10 درصد از آنچه که ما برای خواسته,” او گفت:.

“ما تا به حال به بیرون رفتن بر روی باز کردن بازار برای پیدا کردن هر دو فولاد ماسک و N95 ماسک… و ما در حال رقابت در برابر دولت فدرال ما در حال رقابت در برابر کشورهای بزرگ مانند نیویورک و کالیفرنیا ما در حال رقابت در برابر دیگر کشورها چون رئیس جمهور است و نه استناد و یا با استفاده از دفاع تولید عمل به ما کمک کند با تمام نیازهای ما” پریتزکر گفت.

فرماندار اذعان کرد که تهمت استناد قانون هفته گذشته برای وادار جنرال موتورز برای تولید هواکش اما او استدلال آن را تقریبا به اندازه کافی.

“ما نیاز به یک راه حل جامع” او گفت:, و اضافه کرد که ایالت ایلینوی شد نیروبخش برای یک کمبود در هواکش اگر آن را افزایش عرضه آن در هفته آینده.

تبلیغات

“خوش بینی من این است که ما در حال حل آن را در اینجا در ایلینوی اما راستش من نمی دانم اگر ما در حال رفتن به قادر به حل آن به اندازه کافی سریع چون من می توانید ببینید این منحنی حرکت خود ادامه دهند. “من نگرانی بزرگ این است که ما را اجرا [intensive care unit] تخت ما اجرا از هواکش و پس از آن وجود دارد را از مردم در حال مرگ است.”

نظرات از پریتزکر وارد به تعداد تایید coronavirus موارد همچنان به صعود در آمریکا و به عنوان تهمت و دیگر مقامات بهداشت هشدار داد که این بیماری می تواند باعث از بین 100000 تا 240,000 مرگ و میر حتی اگر اجتماعی-فاصله مورد نیاز باقی مانده است در اثر.

ایلینوی گزارش شده نزدیک به 6000 موارد تایید شده از ویروس و 99 مرگ و میر ناشی از آن است.

فرمانداران از چندین ایالت را صادر کرده هشدارهای مکرر در مورد عدم حفاظت فردی, تجهیزات هواکش و تست کیت. پریتزکر اضافه شده در سی ان ان روز سه شنبه که در ایلینوی واز “بسیار کمی” آزمون از دولت فدرال است. او همچنین اشاره کرد که تست کیت از دولت فدرال شد و تا 10 روز به افشای نتایج در حالی که وزارت امور خارجه-اداره آزمون مصرف شد تا دو روز.

وی تاکید کرد دولت خود را نیاز به فن بیان کرد که اگر آن را دریافت نمی کنند بیشتر در هفته آینده “ما در حال رفتن به آماده می شود برای این نوع حمله ما در حال رفتن به.”

دفاع تولید عمل می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن قدرت های گسترده ای برای وادار کردن شرکت های خصوصی برای تولید بحرانی منابع در زمان بحران. جنرال موتورز گفت: در آزادی مطبوعات روز جمعه گذشته بود که با همکاری دستگاه های پزشکی ساز Ventec برای تبدیل یک, ایندیانا, GM تسهیلات به یک کارخانه تولید.

اولین هواکش در دسترس خواهد بود در ماه آوریل و شرکت ها در حال طرح ریزی است که آنها را قادر به تولید 10,000 در هر ماه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im