فرماندار ایلینوی در تست کمک: ‘من داده شده تا در هر فدرال وعده

فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر (D) گفت: او را “داده” در وعده برای coronavirus کمک از دولت فدرال در میان از افزایش دشمنی بین او و رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpPompeo می گوید که نیاز به انجام کار خود را به عنوان تهمت حرکت برای توقف کمک های مالی تهمت کمپین جمع آوری کمک های زمین به دنبال کمک های مالی به نگه چین پاسخگو’ شومر: مغلوب ساختن پیشی جستن فکر می کند coronavirus بحران ‘حول محور او را’ بیشتر.

“ما بدست بسیار کمی کمک از دولت فدرال” پریتزکر گفت: در سی ان ان. “این خوب است. من داده ام تا در هر وعده است که تا به حال ساخته شده است. من امیدوارم که چیزی خواهد شد تحویل داده و از دولت فدرال اما من اصلا انتظار آن را ندارد.”

پریتزکر التماس کرد با دولت فدرال برای کمک های اضافی به عنوان ایلینوی معاملات با رشد تعداد coronavirus مورد.

تبلیغات

او و مغلوب ساختن پیشی جستن را درگیر در طولانی مدت عقب و جلو شده است که مشخص و شدید اختلاف بیش کاخ سفید را به تلاش برای مبارزه با این ویروس را گسترش.

“هیچ راهی وجود دارد که ما می توانیم ذخایر در پیش بینی از یک بیماری همه گیر است که هیچ کس پیش بینی و در عین حال دولت فدرال مسئول است برای انجام دقیقا همان است که” پریتزکر گفت: در اوایل این ماه.

“وجود دارد یک فرماندار, من می شنوم او شکایت تمام وقت پریتزکر. او همیشه شکایت” مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج در یک کنفرانس مطبوعاتی قبل از لیست کردن تعدادی از پروژه های دولت فدرال کمک با دولت است. “در ایلینوی فرماندار نمی تواند انجام دهد شغل خود را بنابراین ما تا به حال به او کمک کند.”

پریتزکر گفت: دولت باید اولویت بندی در حال گسترش تست و ارائه تجهیزات حفاظت شخصی (PPE).

“مهم ترین چیزی که ما می خواهیم انجام دهیم این است که تمرکز بر ایمنی و سلامت مردم کشورهای ما است. در مورد من شما می دانید من روشن ساخته است ما نیاز به تست ردیابی تماس, ردیابی و ما نیاز به یک درمان است. قرار داده است که همراه با راحتی در دسترس PPE و سپس شما می توانید شروع به بحث در مورد چگونه شما را دوباره باز یک اقتصاد,” او گفت:.

ایلینوی تا به حال بیش از 23,000 تایید coronavirus موارد و بیش از 860 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>