فرماندار ایلینویز JB پریتزکر (D) ناودان رئیس جمهور تهمت اوایل روز شنبه گفت: پس از رئیس جمهور پیشنهاد متحده باید آمادگی خود را در انبارهای تجهیزات پیش از coronavirus همه گیر است که تهمت را درک نمی کند کلمه “فدرال.”

“رئیس جمهور را درک نمی کند کلمه فدرال Federal Emergency Management Agency, ما یک دولت سازمان مدیریت اضطراری اما اگر [تهمت] حق داشتند چرا ما همیشه نیاز به یک سازمان مدیریت اضطراری فدرال?” پریتزکر خواسته در سی ان ان “وضعیت اتحادیه”. “این دلیل است که فردی متحده احتمالا نمی تواند انجام آنچه که دولت فدرال می تواند انجام دهد.”

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن در طول پنج شنبه جلسه توجیهی به نام متحده برای بودن “کاملا آمادگی” برای این بحران است.

“ما یک فدرال ذخیره و آنها را به دولت ذخایر و رک و پوست کنده آنها بسیاری از کشورهای آنها کاملا آماده برای این” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “بنابراین ما تا به حال برای رفتن به وحشی ذخایر اما ما نه یک سفارش کارمند آنها باید برای خود.”

پریتزکر گفت: کشورهای فاقد قدرت دولت فدرال می کند, به طور عمده قدرت به اجرا درآوردن دفاع تولید عمل می کنند و در نتیجه نمی تواند به صورت همه گیر در راه او گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می تواند داشته باشد.

“هیچ راهی وجود دارد که ما می توانیم ذخایر در پیش بینی از یک بیماری همه گیر است که هیچ کس پیش بینی و در عین حال دولت فدرال مسئول است برای انجام دقیقا همان است که” پریتزکر گفت.

“و ما در حال حاضر می دانیم که منابع اطلاعاتی و بهترین توصیه ای که داده شد, داده شد و در ژانویه و اوایل فوریه به رئیس جمهور و کاخ سفید و به نظر می رسید به نه عمل کرده اند و در همه پس از آن,” او اضافه شده است.

پریتزکر گفت که برگ برنده دولت باید آماده اجرای دفاع تولید عمل می کنند زودتر و ساختمان هواکش در پیش بینی بلندی نیاز است.

فرماندار اضافه کرد که “ما نمی خواهد که همان مشکلات امروز ما و رک و پوست کنده بسیار بسیاری از مردم کمتر می میرند” اگر دولت فدرال تا به حال انجام شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de