دهلی نو:
این انستیتو تکنولوژی هند (IIT)-رورکی در همکاری با هند موسسه علوم پزشکی (AIIMS) Rishikesh و توسعه کم هزینه ونتيلاتور. ارائه شده بود قبل از 450 صنعت نمایندگان را برای اوایل تولید انبوه است.

ونتیلاتور پرانا Vayu هزینه خواهد شد 25,000 در هر واحد بسیار کمتر از محصولات موجود در بازار است. “امروز پرانا Vayu ارائه شد به بیش از 450 صنایع نمایندگان در یک وبینار برگزار شده توسط کنفدراسیون صنایع هند (CII). من خوشحالم برای به اشتراک گذاشتن که ما دریافت بهره از صنایع مختلف برای تولید انبوه آن. ما متعهد به افزایش تلاش های دولت در مقابله با این بیماری همه گیر” گفت: Ajit K. Chaturvedi, مدیر, IIT-رورکی.

“این کم هزینه ونتیلاتور خواهد بود بسیار مفید برای covid-19 بیماران به ویژه هنگامی که وجود دارد کمبود پنکه” Chaturvedi اضافه شده است.

“این طراحی شده است به خصوص برای covid-19 بیماری همه گیر. آن است که کم هزینه امن و قابل اعتماد است و می تواند به سرعت تولید شده است. ما با موفقیت به دست آورد ونتیلاتور نیاز در تست ریه و می توان آن را برای هر دو نوزادان و حتی اضافه وزن بزرگسالان” گفت: Akshay Dvivedi یکی از سازندگان این محصول است. نمونه تست شد با موفقیت برای نرمال و بیمار خاص تنفس شرایط بمبی گفت:, و اضافه کرد که آن را نشانی از نیاز به هوای فشرده برای عملکرد و می تواند مفید باشد به خصوص در مواردی که بیمارستان ها و یا باز کردن مناطق در حال تبدیل به ويژه.

“آن است که امن و قابل اعتماد-مجهز به زمان واقعی اسپيرومتری و آلارم. آن را به طور خودکار می تواند حد فشار بالا با یک سیستم زنگ خطر. در مورد خرابی مدار باز به جو که مانع از خفگی. برخی از ویژگی های اضافی در حال نظارت از راه دور توسط بهداشت حرفه ای, صفحه نمایش لمسی کنترل همه عامل پارامترهای رطوبت و کنترل دما برای استنشاق هوا” بمبی ادعا کرد. هند است و به تدریج با رعایت سنبله در covid-19 موارد با بیش از 2000 مورد تأیید است. اگر تعداد خوشه و یا یک جامعه وجود دارد گسترش این رمان کرونا ویروس پس از آن هند سیستم پزشکی را به مبارزه برای مقابله با تقاضا. در حالی که دولت در مرکز و ایالات متحده در حال ساخت allout تلاش موسسات تحقیقاتی سهم را سریع نمونه های اولیه و به اشتراک گذاری خود را می دانید-چگونه با صنعت امکان تولید انبوه مفید خواهد بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im