لاجورد در Oberoi است تمام روز رستوران با منوی خروج از سعی و آزمایش. این تیم از سرآشپزها در اینجا قرار داده اند با هم یک انتخاب از غذاهای از هند و در سراسر جهان است.

این کارت منو است که به وضوح مشخص شده با گلوتن و یا تخم مرغ-رایگان انتخاب کند. اما آنچه در مجموعه غذایی در لاجورد از هم جدا است تمرکز خود را بر فصلی میوه ها و سبزیجات روزانه خود را در بوفه و ala carte گزینه های.

همه چیز در مورد لاجورد تجربه زمزمه های یک ظرافت انجام نگرفته — از آن بالا آبی-و-طلا سقف و با شکوه پنجره که باز به آفتاب به راه بوفه گذاشته است و آن محجوب راحت دکور. آن است که دعوت به معطل شدن با دوستان و خانواده.

به این منظور یک نفر می تواند شروع با داخل کردن Karari Roomali roti. خدمت جالب با نرخهای پایین در سمت مانند انبه و نعنا و پیاز آن است که ترد و کمی چاشنی به اندازه کافی بزرگ برای هر مکالمه.

مدیترانه mezze صفحه گرامافون با فلافل manakeesh, muhammara و بیشتر نیز گزینه خوبی برای یک گروه استارت.

وجود دارد این است که درخشان طیف وسیعی از سالاد که در آن چاشنی فتا و buratta رقابت برای جلب توجه شما با مارچوبه, آوکادو, قارچ صدف برف و نخود فرنگی.

لاجورد دارای یک چوب اخراج کوره بنابراین مطمئن شوید که شما باید یک پیتزا. ما سعی خود را امضا پیتزا با جنگل قارچ roquette پنیر بز و روغن ترافل. این خیلی خوب است وجود دارد بدون نیاز به اضافه کردن هر گونه چاشنی زدن همراه است که آن را به جدول. گندم گزینه های در دسترس هستند در صورت درخواست.

همبرگر, پیچد, ساندویچ, استیک و کوره همه در اینجا با تعداد زیادی از کل ترکیب و مطابقت ترکیبات در پرتاب.

در همراهی با موضوع از جمله منطقه ای هند کرایه منو در لاجورد به خود می بالد در غذاهای از سراسر هند است. شما را پیدا خواهد کرد منگالور روغن کباب کرالا کاری ماهی و طبكفي Lucknowi بره تاپیک Goan و بنگالی کاری میگو و خیلی بیشتر.

و اگر شما شده است در حال حرکت در حالی که فقط در آرزوی آسایش در منزل, انتخاب کردن برای کارناتاکا lasooni panchkuta saag. زمان و اعتماد راحتی مواد غذایی — dal, سبزی و برنج — آن را صادقانه نمی زیادی را برای برآوردن یک روح.

دسر temptingly گذاشته در جذاب اندازه بخش است که آن را آسان برای سرکوب صدای خویشتن داری که حلقه در گوش شما را. آن است که آیا یک پودینگ یا در خانه بستنی هر آیتم در بخش دسر بسیار هنرمندانه گذاشته به نظر می رسد و نه کیفری برای شکستن به آن است.

باور نکردنی اپل به نظر می رسد مانند آن را می آید مستقیم از کتاب داستان. خوشبختانه چیزی شوم در مورد این براق سیب قرمز. یک قندی پوشش encases شیرین قلب دارچین موس ژله سیب و گردو بو داده بستنی. یام!

این Caramelting یک کمی از همه چیز را برای کسانی که می خواهند برای به اشتراک گذاشتن بخشی — فندق ganache, praline ویفر و شکلات. پس از آن وجود دارد تمشک و فلفل sorbet برای هر کسی که می خواهم به جرعه در دسر خود را!

نوشیدنی های بخش خواهد شد درخواست تجدید نظر به کسانی که با علمی خم از ذهن با هر یک از ارائه نام بعد از عناصر جدول تناوبی.

حتی کسانی که بیش از حد در کلاس درس-شیب دار (مثل مال شما واقعا) ملزم به دندانه دار کردن مغز خود را برای یافتن سرنخ هایی از کتاب های درسی شیمی, در حالی که انتخاب بین cuBanite (طلا رم نعناع و آهک) axiNite (ویسکی و کنیاک با مزه پرتقال و تاب) و یا sPalerite (آب نارگیل برگ کاری و ویسکی).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de