بنگلور: از آن زمان به سهولت قوانین و مقررات برای آموزش پزشکی و تایید نهایی سال دانش آموزان به طوری که بیشتر پزشکان می توان به Covid-19 بخش برای درمان سیل بیماران است که هند به زودی به احتمال زیاد به می گوید: مشهور جراح قلب دکتر دوی پراساد شتی که همچنین رئیس و بنیانگذار Narayana سلامت. در نزدیک به چهار دهه زندگی حرفه ای دکتر شتی شناخته شده برای برنامه های پیشگام را به صرفه جویی در زندگی عمل جراحی در استفاده از هزاران نفر از خانواده های فقیر. در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس او می گوید: هند بزرگترین بهداشت و درمان اضطراری همیشه. اگر ما نمی کشیدن از همه متوقف می شود به مقیاس سلامت زیرساخت های ما برای مقابله با این نوع از وضعیت ایتالیا مواجه است او در مصاحبه ای گفت:. ویرایش گزیده ای:

شما گفته اند Covid-19 خواهد رسید ما سخت است. چگونه آن را متفاوت از ابولا یا H1N1 یا هر گونه دیگر شیوع است که هند رو زودتر ؟

تفاوت در این است که این ویروس بسیار مسری است. گسترش آن از طریق بازی گاه به گاه یا دقیقه تماس با آلوده. هر چند از آن است که هنوز برنامه خطرناک است چرا که گسترش آن از طریق قطرات است. مثلا اگر کسی سرفه به یک تلفن همراه و شما را که به گوشی شما قرارداد ویروس. آن را گسترش مانند آتش سوزی و این چیزی است که اتفاق می افتد در سراسر جهان امروز است. یک فرد می تواند آن را به سه نفر. آن را تکثیر. ایتالیا یکی از بهترین نمونه—موارد شروع به پریدن کرد از 300 تا 2000 در کمتر از سه هفته. بنابراین اگر از آن است که ویروس است که جان آن خواهد شد یک ضعف سیستم بهداشت و درمان است که می تواند کشتن.

هند بهداشت عمومی سیستم آماده مسئولیت رسیدگی به یک بیماری همه گیر از این نسبت ؟

ملی خدمات سلامت (NHS) در انگلستان و ایالات متحده در سیستم بهداشت و درمان شده اند قادر به مدیریت این ویروس. در کل از بنگلور به عنوان مثال ممکن است ما فقط 1,000 هواکش. اگر ویروس گسترش ما را اجرا خواهد کرد از هواکش. اگر ما اقدامات فوری ما را در رسیدن به یک وضعیت که در آن پزشکان را تحت فشار قرار دادند به تصمیم می گیرید که به خانه می رود و می میرد و کسی که می میرد در بیمارستان است. که چگونه گور است. و این چیزی است که اتفاق می افتد در ایتالیا و ایالات متحده است. بنابراین شما می توانید تصور کنید که وضعیت ما در هند است.

دولت در تلاش است به آن داشته باشد اما در حال شهروندان انجام می دهند به اندازه کافی است ؟

این تحصیل کرده در هند بود که یاس. چه نیاز به سرپیچی از دستورالعمل های اجتماعی فاصله برای حفاظت از سلامت خود را? این دولت مجبور به اعمال حکومت نظامی گیره بخش 144 و بیشتر. دولت تا به حال هیچ چاره ای جز اعلام اجباری مستندات. ما می تواند اجتناب شود همه از آن و قفل شده است و خودمان را خیلی زودتر برای سلامتی خود ما.

ما در هند یک فرصت طلایی برای جلوگیری از گسترش ramping تا سلامت ما زیرساخت بلافاصله. ما نیاز به فوریت شروع به تولید انبوه هواکش و تجهیزات حفاظت شخصی توسط شرکت های محلی است. سازمان هایی مانند دفاع از تحقیقات و توسعه سازمان(DRDO) باید با هم در این ماموریت است. ما نیاز ونتیلاتورهای ICU تخت و مکش ابزار است. که تمام است. اما ما باید به اندازه کافی از آنها با در نظر گرفتن گسترش سریع ما شاهد روزانه. ما می تواند آن را انجام دهد.

آنچه در مورد کمبود پزشکان و پرسنل پزشکی?

بله ایتالیا بزرگترین مشکل کمبود نیروی انسانی ماهر و تخت. بنابراین آنها چه کردند ؟ شورای پزشکی گفت: دانشگاه ها شروع به دادن گواهی عمل نه ماه قبل از دانش آموزان خود را تکمیل دوره. به این ترتیب آنها 10,000 پزشکان به سیستم بلافاصله برای حضور در شرایط اضطراری. سپس آنها 300 intensivists از کوبا. در یک کشور است که یکی از سخت ترین آموزش پزشکی هنجارهای آنها اوراق امتحانات نهایی و دانش آموزان به سیستم. در هند, ما نیاز به انجام تمام است که در حال حاضر.

این است که ممکن است در هند که در آن ما باید بسیار نوار قرمز?

پزشکان ما ما دارایی. ما 50,000 پزشکان/متخصصین و دانشجویان پزشکی است. پس از آن وجود دارد یکی دیگر از 20000 دانش آموزانی که فارغ التحصیل رشته پزشکی از چین و روسیه است. زحمت در مورد امتحانات در حال حاضر. آنها را به هیئت مدیره واجد شرایط و آنها را به بهداشت و درمان نیروی بلافاصله به طوری که ما نمی در صورت کمبود پزشکان. ما باید درک کنند که هیچ پزشک می تواند در یک Covid واحد برای بیش از شش ساعت در روز است. بنابراین ما نیاز به یک نیروی بزرگ از پرسنل پزشکی. ما دانشکده های پزشکی و بیمارستان های آموزشی در تمام متحده است. باز کردن همه آنها را و آن را در این هزاران نفر از پزشکان در دسترس برای درمان آلوده.

بدون شک وجود دارد که ما باید آزادسازی مقررات در این ساعت. آنلاین مشاوره و e-نسخه قانونی در هند مانند بقیه جهان است. ما نمی توانیم به درخواست بیماران به بیمارستان ها در این مقطع و آلوده بیشتر مردم است. شورای پزشکی از هند (MCI) تا نقش مهمی در این مواقع به راحتی بسیاری از قوانین و مقررات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im