Ideate در مورد همه چیز پایدار در آینده جمعی طراحی نمایشگاه در دهلی نو را بیکانر خانه

آخر هفته رویداد تقویم در تقریبا در هر شهر یکی از ویژگی های اصلی واقعه: ‘پایدار’ pop-up. این بدون شک یک راه عالی برای مصرف کنندگان به تغییر به مارک های محلی و محصولات دست ساز, اما در حال حاضر وجود دارد زیاده روی برندهای مشابه در هر عادلانه است. این است که در آینده جمعی — باز کردن در 29 فوریه در پایتخت — هدف متفاوت است. مجموعه ای در زمینه میراث بیکانر خانه را به تازگی افتتاح مرکز هنر معاصر دو رویداد روز را فشار شما را به فکر می کنم در مورد چگونه و چرا شما فروشگاه.

“ما نمی نیاز به یک تعداد انگشت شماری از مردم آن را انجام می دهند کاملا, اما میلیون ها نفر آن را انجام راه خود را و ساخت آن تلاش می گوید:” جواهرات طراح رم Narsinghani که در کنار هم قرار خودآگاه فرهنگ طراحی نمایشگاه همراه با شریک کسب و کار Asha Kochhar و Vidyun M سینگ مدیر برنامه های هند زیستگاه مرکز. “ما در حال نمایش و شروع یک گفت و گو با هنرمندان با تمرکز بر روی پایداری و نوآوری است که به صورت تجاری قابل دوام” او می گوید.

مخاطبان می توانید انتخاب کنید برای شرکت در یک کارگاه مواد غذایی, شرکت خلاق فکر می کنم تانک در مورد خطرات و ریشه های سمی هوا در محیط داخلی سازمان دیده بان صف panellists (شیلپا شارما از Jaypore نویسندگان مالا Barua و Vasudha Rai, معمار Martand Khosla و غیره) ideate در مورد همه چیز از پایدار منسوجات ساخت مواد و آینده آگاه غذایی است. نیز وجود دارد که هنر تاسیسات نمایشگاه, نوازندگان, و یک نمایش عروسکی برای کودکان.

بررسي فايلهاي

  • این رویداد ویژگی های همکاری با تغییر نازل [که صرفه جویی 30 ٪ از آب], Cupable برای بازیافت فنجان مدیریت پسماند شرکت ღ, Ruby آلی برای سالن نمایش و غیره. شرکت طراحان را با استفاده از کدهای QR برای lookbooks و بازدید از دو کارت در.

Narsinghani توضیح می دهد که چگونه پنج شنبه بازار در بیکانر خانه — های هیمالیا و پنیر و چای آسامی و بنگالی و جنوب هند ظرافتهای — زیبا و احساسات زمانی که کنار هم قرار دادن آینده جمعی همان بود. و پس از آن وجود دارد ، نگاه به جلو به جهانی صفحات با غذاهای فصلی مانند shroom نان سوخته کلم بروکلی و موجو کباب cubanos, اسیایی فرنگی و آووکادو بسته. “نیز وجود دارد که ضایعات صفر بار با دستور العمل های ایجاد شده توسط mixologist Yangdup لاما.”

آهسته مسیر با مرا

Narsinghani آگهی خود لیست پنج باید حضور رویدادها در این نمایشگاه با ساناز مرا صحبت. بنیانگذار آب و هوا-مثبت هلسینکی در هفته مد (HFW) به آدرس چگونه می تواند مارک های جلوگیری از greenwashing. “در پایان روز, برندهای تولید و مسئول خود به خود فرد را نشان می دهد بنابراین برای آنها به این جنبه به حساب خواهد بود نسبتا شدنی به خصوص در پایتخت مانند نیویورک و لندن و میلان و پاریس می گوید:” مرا که بسته بندی تا اولین کتاب او به دردسرپایان سال 2020 است. “این است که در معرض از صنعت مد و پایداری است.”

Evelyn Mora

همانطور که برای محیط زیست تاثیر مد نشان می دهد — در حال حاضر انجام دور در رسانه های اجتماعی او می گوید: “در حال حاضر دنیای مد معرفی بسیاری از پایدار راه. اما متاسفانه من در حال حاضر می بینیم بسیاری از greenwashing حتی از ‘پایداری طرفداران’.” در آینده جمعی در پاریس بر اساس کارآفرین می خواهد برای دیدار با افرادی که “عمل بیشتر از آنها بحث” است و به دنبال به جلو به کار بمبئی-بر اساس فهرست برچسب Bodements, Naushad علی از تامیل نادو و جدید دهلی agender پوشاک, برند, دو نقطه دو.

شکل سبز

برای Narsinghani استفانو Funari ساری مبادله مورد علاقه شخصی است. Funari بنیانگذار بمبئی-بر اساس برچسب مد, من یک ساری به ارمغان می آورد به رویداد خود را “اولین آزمایش برای سفارشی به صورت آگاهانه مصرف کننده”. “هر بار که ما در رویدادها, مردم خواسته اند اگر آنها را به ساری تبدیل به یکی از ‘من یک ساری’ قطعات. آنها می توانند در حال حاضر در خود را قبل از عاشق ساری و آنها را سفارشی به جانبی می گوید:” طراح ایتالیایی شناخته شده به سادگی همه چیز از کیف و تزیینات از منجوق به روسری پوشیدن و رفت و آمد مکرر مجموعه با شش حیاط پوشاک. با توجه به فرهنگ هند است که بسیار ریشه در پایداری به مردم استفاده و استفاده مجدد از اقلام در زندگی روزانه خود را. “اما مدرن صنعت مد هند بسیار شبیه به مد جهانی است دور از شیوه های پایدار”. آخرین ارسال شده ها — دامن پلیسه دار پیراهن گردگیر کت و kimonos — بسیار محبوب هستند.

Stefano Funari from I was a Sari

شانی Himanshu از بنیانگذاران 11:11 — شناخته شده برای آزمایش با جین و khadi — خواهد بود ارائه SS20 ‘نیلی گل’ مجموعه است. لباس دست رنگ آمیزی شده با رنگهای طبیعی و استفاده از دست چرخید بومی پنبه همراه با رنگ نیلی مسدود کردن در فام های مختلف. همراه با بنیانگذاران میا Morikawa او همچنین در حال توسعه یک فناوری “که در آن پوشنده لباس می توانید با استفاده از یک گوشی هوشمند بدانید که یک چرخ خیاطی را در کل چرخه عمر از بذر-به-کوک”. این دو نیز در روند ساخت یک تعاونی از 500+ صنعتگران از طریق بذر-به-کوک رویکرد است.

آینده جمعی: آگاه فرهنگ طراحی نمایشگاه برگزار خواهد شد در بیکانر دهلی نو در 29 فوریه و 1 مارس. از 11 صبح تا 10 pm.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>