یخ احضاریه, اورگان, کلانتر, برای اطلاعات در 2 مکزیکی زندانیان

اداره مهاجرت و گمرک (ICE) در سه شنبه subpoenaed واشنگتن کانتی سنگ., کلانتر, برای جزئیات بیشتر در مورد دو مکزیکی اتباع آخرین بن بست بین فدرال و مقامات محلی بیش از مهاجرت.

این سازمان در خدمت احضاریه به کلانتر در حومه پورتلند به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد دو مرد که می خواست با دولت فدرال برای اخراج آسوشیتد پرس گزارش با استناد به یخ سخنگوی تانیا روم.

اول به اعدام محکوم شد بیش از شش سال در یک اورگان زندان به اتهام سوء استفاده جنسی و انتقال به یک زندان شهرستان در ماه ژانویه و پس از آن این سازمان واصل نگهداری مهاجرت درخواست تسهیلات به او را نگه دارید. رومی گفت: بینام مرد با چهره های بیشتر به اتهام سوء رفتار جنسی.

تبلیغات

مرد دوم منتشر شد از زندان شهرستان در اواخر سال 2019 پس از تکمیل یک جمله برای رانندگی تحت تاثیر.

اورگان گذشت این کشور برای اولین بار اصطلاح پناهگاه قانون دولت در سال 1987 محرومیت اجرای قانون محلی از بازداشت مهاجران مستند نشده که شکسته نمی هر گونه قوانین دیگر است. اورگان اجرای قانون نیز نه بازداشت کسانی که مرتکب جنایات دیگر به انتظار مهاجرت و عوامل آنها پس از تکمیل جملات خود را بدون حکم از قاضی.

یخ واصل شده مشابه احضاریه برای کشورهای دیگر با پناهگاه سیاست مانند کالیفرنیا کلرادو, کانکتیکات و نیویورک و وزارت امنیت داخلی نیز محروم نیویورکی از آن اعتماد مسافر برنامه بیش از یک دولت قانونی است که مانع از دولتی راهنمایی و رانندگی داده ها از DHS.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>