این فصل از coronavirus و وحشت. همچنین این فصل از الگوهای رفتاری. از احمقانه آنهایی که با ما تماس بگیرید PM نخست وزیر به دلیل زمان نخست 8 ساعت سخنرانی به gazillion پست در غرب وحشت خرید کاغذ توالت (آب و صابون بهترین دوستان شما هستند) وجود دارد واقعی سیل در رسانه های اجتماعی. اما ما قطعا نیاز می خندد — در میان نگرانی در مورد سقوط بیمار لرزان مالی تخلیه pantries و اینکه در هر یک از دیگران’ مو در تمام طول روز طولانی است.

  • “من شده است به تنهایی در یک دو هفته ای قرنطینه. من شده است در FaceTime با درمانگر به خاطر آن بود که پس از سانحه در تلاش برای بازگشت از ایتالیا. من شده پیدا کردن آسایش و طنز در Instagram جامعه است. من آغاز شده ‘که در آن ما نوشتن سری از آنجا که حتی به عنوان یک نویسنده که صرف مقدار زیادی از زمان در میز این مستند شامل حتی ساعت دیگر. بنابراین من شروع به فکر کردن در مورد چگونه همه در سراسر جهان است که صرف زمان در پشت میز خود; من می خواستم یک نگاه اجمالی از آن. من دوست داشتم که هر فضای کار متفاوت و منحصر به فرد — درست مثل همه ما. و آنچه ما به اشتراک گذاشته شد این مستند تجربه و داشتن فضای کافی برای عقب نشینی می گوید:” جانیس Pariat, نویسنده-شاعر.

یک قبیله است که مقابله با آن کمی بهتر است اما, است که به تنهایی زندگی می کنند. این یک انتخاب شیوه زندگی آنها همیشه لذت می برد و آن را تغییر نداده امروز — با وجود قادر به گام و یا دیدار با مردم. “من خواندن روز دیگر که نرخ طلاق بالا رفته در چین وجود دارد قدرت پردازش از بودن تنها در زمان تاج!” می خندد بازیگر Chandan روی Sanyal ما به عنوان اتصال بیش از واتساپ و یادداشت های صوتی. در یک استراحت از تیراندازی در ایودیا برای Prakash Jha آینده وب نشان می دهد او با استفاده از زمان برای استراحت و گرفتن با دوستان در گروه چت (“آنها مرا فرا می خواند تا در سه صبح!”).

البته این امتیاز و آنها را برای اولین بار به اعتراف به آن است. اما آنها همچنین اصرار دارند که آنها باید از آنهایی که به تحریک مکالمات در حال حاضر. “پس ما — 1% که می تواند در خانه بماند در اطراف و با نگردند pantries — لوکس یادگیری از این, ما باید, می گوید:” Varun رعنا سابق مد ویژگی های مدیر هارپر بازار هند است. “ما نیاز به زمان برای ارزیابی مجدد اجتماعی ما خرده فروشی و مصرف كرد. یک تالار گفتگو است که در حال رفتن به بیرون آمدن از همه این است که سلامت روانی و… دولت از مراقبت های پزشکی و آموزش و پرورش در کشور ما است.”

ما صحبت می کنند به یک چند در مورد چگونه آنها در حال دست زدن 21 روز مستند.

I, me, myself: The lockdown edit

Chandan روی Sanyal, 40, بازیگر, Mumbai

وجود دارد مقدار زیادی از تاریکی و اضطراب در حال حاضر, اما من مقابله هست. چون من سفر بسیار دریافت نمی کنم زمان زیادی به ماندن در خانه. در حال حاضر من در نهایت اتصال با خانه من است که من نقل مکان کرد به یک سال پشت من آبیاری گیاهان تغذیه گربه های من و گوش دادن به پرندگان از بالکن. من قلاب شده. من نیز خنده دار Instagram ویدئوها [برای ‘یک قهرمان واقعی” توسط برق جوانان و ‘O ماریا O ماریا’ از Saagar نشان می دهد که چگونه شما می توانید کارهای روزانه مانند تصفیوی سرگرم کننده] برای تشویق مردم ، زندگی تر شدن ساختار; من خواب و بیدار در زمان من دو بار در یک روز یوگا/کشش جلسات طبخ گوش دادن به موسیقی است. من برداشت تا گیتار دوباره و هدف من این است که به نوشتن اولین آهنگ من در آن زمان 21 روز بیش از. با بسیار به خواندن و دیدن من به طور مداوم در رسانه های اجتماعی — من دنبال Ricky Gervais [نویسنده-co-creator از دفتر] من واقعا دوست دارم او شکل کمدی. من نیز همسایه است. این چاق خانواده است که زندگی سراسر از من می فرستد بیش از sambar کرالا کاری ماهی و رسام که من دوست دارم. اما من ترس از دست دادن اینترنت و برق [وجود دارد قطع برق روز دیگر]. که زمانی که آن را جنگ جهانی سوم.

I, me, myself: The lockdown edit

Arsalan رعنا, 36, مشاور ارتباطات, دهلی

من زندگی خودم را برای سه سال گذشته و من استفاده می شود برای مدیریت همه چیز بر روی خود من است. اما تنهایی من مجبور به [تجدید نظر در اولویت های]. هر روز من در Instagram چت تصویری با دوستان و معلمان از سراسر جهان کشف اتصالات. ما در حال انجام آنلاین hangouts — ریختن یک نوشیدنی و چت. من هم از صحبت کردن با پدر و مادر من. در ابتدا هر چند من شد و فریاد آنها را به ماندن در خانه; به نظر می رسد آنها تبدیل به بچه ها و من تبدیل به پدر و مادر. من دوباره ارزیابی چیزهایی که من گرفته شده برای اعطا کشف راه های مختلف بودن. من یک تراس زیبا باغ جایی که من در حال رشد لوبیا سبز [و برداشت و هم بزنید سرخ کردن آنها]. من هم از برگشت به پخت و پز — من فقط ساخته شده یک orecchiette در یک amatriciana , سس و برخی از شیرین عطا cheelas (پنکیک) با نارگیل و nolen گور از کلکته. یک کشف واقعی موسیقی من است. من برداشت من سه تار دوباره و من فراموش riyaz هر روز. این من به ارمغان می آورد بسیاری از آرامش و احساس آرامش. در این جهان نامشخص است ضامن است که زمانی که من اعتصاب با انگشت من است در برخی اخم خاص صدا در خواهد آمد. هیچ چیز را تغییر می دهد این واقعیت است. من همچنین سعی کنید به ساکن در معایب [از زمان حاضر]. رسانه های اجتماعی از جمله اکو مجلسی — بیشتر منفی و مشکلات جهان ما قرار دارد و ما بیشتر تقویت آن است.

I, me, myself: The lockdown edit

Samit باسو, 40, رمان نویس-فیلمساز دهلی نو

من خودم تقریبا 17 سال است. من می دانم آن است که خالص امتیاز اما جدا از اخبار زندگی باقی مانده است, عمدتا یکسان است. آن است که نگرانی در مورد بیماری همه گیر است که چالش… و تلاش برای خرید ملزومات بدون گرفتن ضرب و شتم توسط پلیس! اگر شما مشغول به کار از خانه برای مدت زمان طولانی شما را در توسعه سیستم ها برای مقابله است. اکثر نویسندگان من می دانم که در حال حاضر انجام می دهند بیشتر در خانه, مدیریت, مدیریت زنجیره تامین. در حالی که من هیچ احساس تنهایی و وحشت می توان آن را یک نگرانی برای دیگران. بنابراین من صرف زمان رسیدن فقط اجازه آنها را می دانیم که همه چیز خوب خواهد بود. من هم گفتن دوستان که در بحران بی سابقه ای مثل این وجود دارد بدون نیاز به شروع به تنظیم بهره وری اهداف گفت: “من در حال حاضر اجرا از طریق چک لیست مادام العمر و جاه طلبی های من تبدیل خواهد شد تولستوی جمعه’. مردم باید به خود فضایی برای مقابله با بحران. من همیشه نوشتن چیزی و من انجام تحقیق و پژوهش برای یک کتاب جدید. یک غرض این است که بالکن در حال حاضر پر از اضطراب مردم فریاد در تلفن های خود را, و من بیش از حد نزدیک آشنا است که رفتن را از طریق شکستن و که دفتر به خوبی انجام نمی شود. من نگران هستم که به زودی آنها در حال رفتن به شروع به بازی anatakshari یا tambola. من هم خودم قطع کردن از خبر جعلی توسط بی وقفه مسدود کردن و ساکت کردن افراد مشکوک و منابع در توییتر و در سراسر رسانه های اجتماعی. است سلامت روان گام به گام مردم نیست از جمله آسیب های روانی بودن در معرض چنین خبری روز پس از روز.

I, me, myself: The lockdown edit

Swapna Gite 31 مدیر – شرکت ارتباطات پونا

من در خانه به تنهایی برای تقریبا سه هفته و [با وجود چالش] من نمی فکر می کنم من خواهد شد تجدید نظر ماندن به طور مستقل در آینده است. من خوشحال هستم که توسط خودم. من با استفاده از رسانه های اجتماعی بیشتر در حال حاضر گروه های زیر که آیا زنده جلسات یوگا در Instagram [من ورزشگاه های مدارهای بیش از حد]. این است مطمئن شوید که ما در حال زندگی می کنند و تصویری برای تمام جلسات ما بنابراین ما احساس می کنیم و مشغول نگه داشتن چیزهای تعاملی. ما به تازگی به حال یک حزب خداحافظی آنلاین. همکار من در لندن مستقر است بنابراین ما وصله در بر Microsoft تیم باز یک بطری شراب و یک دیجیتال ، دوست داشتنی بود! من احساس تنهایی گاهی بنابراین من برنامه ریزی روز من: یوگا/ورزش در صبح و سپس من به طبخ چیزی سالم — امروز من قصد دارم به سعی کنید چند نوع مختلف از سالاد — کار ورود به Netflix [من می خواهم به تماشای بخش, الهام بخش, نشان می دهد مانند مراقبت از خود] و حل و فصل کردن با یک کتاب و یک لیوان شراب. من با بهره گیری Ikigai: ژاپنی ها راز یک زندگی طولانی و شاد در حال حاضر. من نمی تماشای بیش از حد اخبار; من بستگی واتساپ گروه دوستان’ به صورت مقالات مربوطه. اما مواد غذایی است که همیشه یک فرار. من کشف منابع مختلف و سرآشپزها صفحات قبل از من آزمایش. من به تازگی تکرار یک سالاد توت فرنگی من سعی کردم برخی از زمان به عقب در گوا.

I, me, myself: The lockdown edit

Arsalan سینگ 29 مدیر پروژه – بازاریابی بینش Sodexo پاریس

قرنطینه اقدامات سختگیرانه در فرانسه. من نمی تواند دورتر از 2 متر از جایی که من زندگی می کنند و هر بار که گام به گام من را مجبور به انجام یک خود گواه گواهی با هدف به روشنی بیان کرد. آن سخت شده است اما من مقابله با انزوا. من همیشه لذت می برد شیوه زندگی مستقل و البته تکنولوژی کمک می کند. من به طور مداوم در زوم و واتساپ — برای خانواده من پنج شنبه, تماس ویدیویی, پدرم تکه از دهلی مادر من از بنگلور و برادر من از بریستول, انگلستان. کار ما جلسات بر Microsoft تیم; ما به طور ناگهانی شروع به پریدن کرد به این دیجیتال راه برقراری ارتباط و کار کردن است. من همچنین سعی کنید در برخی از فعالیت بدنی هر روز [وجود دارد یک پارک زیبا در نزدیکی]. این است که فوق العاده مهم برای من برای روشن شدن ذهن من و خاطر من با انگیزه است. چند ماه پیش من می خواهم شروع به بازی رایانه و خوشبختانه من تصمیم به خرید تجهیزات. این است که در حال حاضر در مفید. من هم یک مدافع بزرگ مراقبه است. دوستان من مشغول نگه دارید. ما گرفتن Houseparty نرم افزار, بازی Pictionary و آزمونها در یک اتاق مجازی. از آنجا که مقدار زیادی از زمان برای توسعه شخصی من انجام دوره های آموزشی در یادگیری ماشین در Coursera و Udacity — یکی نظری و عملی است. و برای فرانسه من من رادیو های محلی در همه زمان ها است.

I, me, myself: The lockdown edit

ساینا Jayapal, 41, PR, مشاور, بنگلور

من زندگی به تنهایی برای بیش از یک دهه است, اما به عنوان یک برونگرا به قرنطینه بسیار سخت است بر من. بسیار وجود دارد Netflix بکشد شما می توانید! این اولین بار نیست که من از طریق این بوده است — وقتی بازیگر Rajkumar ربوده شد [توسط میداد Veerappan در سال 2000] ما در یک وضعیت مشابه است. تفاوت در این است که پس از آن ما می تواند بگوید که در آن خطر نهاده شده است. پس از coronavirus است نامرئی نهاد آن است که بیشتر اضطراب آور. که گفت:, من استفاده می شود برای آماده بودن برای بسیاری از احتمالاتی با پشتیبان گیری برای آب, پزشکی و مواد غذایی است. وجود دارد بسیاری از سالمندان ساکن در بلوک آپارتمان من, بنابراین من در فروشگاه مواد غذایی خود را ترک و آن را در خارج درهای خود را به حفظ فاصله اجتماعی. در غیر این صورت من شده اند در پخت و پز یک طوفان.

I, me, myself: The lockdown edit

Deepti Adlakha, 35, استاد دانشگاه کوئین در بلفاست, انگلستان,

ما در حال گرفتن مبتکر با راه های تقریبی تماس انسان و نگه داشتن ارواح ما از طریق مجازی قهوه جلسات و hangouts. من استفاده می شود به کار از راه دور اما نه هر روز — به طوری که این طبیعی است. مهم این است که ایجاد یک روال برای هر دو کار و اوقات فراغت. انعطاف پذیری یک مزیت است. من می توانید مدیریت روز من بهتر و استراحت در بین به شارژ. این مستند به من ارائه با زمان آرام به خودم یک فرصت برای شکستن دور از عجله از زندگی روزمره است. من ساری در کتاب من می خواستم به خواندن و انتظار نوشتن کارهایی که در غیر این صورت سقوط به پایین از لیست من با توجه به فشار زمان. من چالش شده است برخورد با افزایش اضطراب و ترس و اجتناب ناپذیر در این بی سابقه بار. دوری از خانواده به خانه در هند باعث یک حس کلی از ناتوانی من به عنوان نگرانی در مورد سلامت خود و رفاه. بسیار مهم است که به مراقبت نه تنها در سلامت جسمی بلکه در سلامت روان در طول بحران. من شروع روز من با تنفس عمیق و تمرینات کششی به دنبال یوگا و مراقبه هدایت. من از تکرار این فرآیند در شب و نیز رفتن برای راه رفتن در اطراف بلوک در حالی که من حفظ فاصله فیزیکی.

I, me, myself: The lockdown edit

Rishi Singh, 27, عملیات مدیریت, رولز رویس (هوافضا), بریستول, انگلستان

چیزهایی که در حال حاضر بر خلاف هر چیزی من تا کنون تجربه کرده اید. آن را احساس می کند مانند همه ما در حال زندگی در یک فیلم. من هنوز هم باید برای رفتن به کار می کنند اما نیروی کار تقسیم شده است قرار داده و در شیفت برای به حداقل رساندن اختلاط است. یکی از لنت نقره ای است که بر خلاف قبل که من ساعات کار تمایل به کشش در حال حاضر من مجبور به چوب به یک جدول زمانی. به طوری که من می تواند به خانه من باید زمان بیشتری برای خودم. من با استفاده از یک سه برابر رویکرد برای سلامت روانی است. یک راه بزرگ برای من به سالم ماندن است به بیرون رفتن و انجام نوعی از ورزش است. بنابراین من اجرا یا چرخه; این تازه ذهن من و اندورفین نگه داشتن من در دولت از ذهن است. سپس من سعی کنید برای جلوگیری از خواندن بیش از حد اخبار مربوط به کروناویروس [به جز مطلق ملزومات] به خاطر آن است که اگر من قصد دارم به فکر کردن در مورد آن سالم است. در نهایت من باید خیلی حواس پرت مجموعه ای از دوستان که در همان قایق با هیچ خروجی برای حواس پرتی. ما گرفتن تا به طور منظم آنلاین برای برخی از نور دل گفتگوی بورسی. من دارم بزرگ در رسانه های اجتماعی و من ماندن در تماس با خانواده من بیش از واتساپ. من فکر ثبت نام برای یک دوره در Coursera و همچنین قلم مو رنگ کردن در Hindi که رو به وخامت است.

در طرف دیگر

Aravind S*, 33, ساخت و تولید, مهندس, آیووا, ایالات متحده آمریکا

من آمد به ما در یک پروژه در مارس 1 شده اند و در هتل تحت مستند پس از 20 مارس. من مشغول به کار از اتاق من و از آن شده است بیش از چهار روز از من پا. ماندن به تنهایی و دور از خانواده من است و به چالش کشیدن; من آشفته جسمی و ذهنی. من را متوقف کرده اند اندازهایی افتخاری صبحانه از آنجا که من نمی خواهم آن را به خطر است. من نگردند تا در هر آنچه در دسترس است و من پخت و پز در اتاق من ساخته شده است در آشپزخانه. من برای جلوگیری از صرف زمان بیش از حد در رسانه های اجتماعی به عنوان زیاده روی در اطلاعات باعث وحشت. من همکارانش در هتل و ما به کمک یکدیگر با مواد غذایی و حمایت عاطفی است. من گوش دادن به موسیقی در یوتیوب و تماشای فیلم در آمازون نخست تصویری به حفظ مشغول است.

منابع آنلاین

  • قرنطینه چت: زنده ماندن اجتماعی فاصله با ثبت نام به صحبت کردن با غریبه ها از سراسر جهان است. دریافت زوج با فرد دیگری به بحث در مورد هر چیزی از آنچه که شما در حال پخت و پز برای شام به اقتصاد جهانی است. ثبت نام در quarantinechat.com و سپس دانلود Dialup نرم افزار (iOS و Android) را شروع کنید.
  • Coronavirus.نرم افزار: اگر شما مانند اطلاعات و آمار و ردیابی از گسترش این ویروس, این سایت دارای یک ضد زنده از موارد و (بیشتر encouragingly) بهبود. این یکی نه اضطراب.
  • Houseparty: بازگرداندن بازی شب بدون پله از خانه خود را با این برنامه جدید است. دوستان و خانواده از سراسر جهان می توانید پیوستن به یک مجازی ‘اتاق’ از طریق تماس تصویری و بازی مانند Pictionary, چیزهای بی اهمیت آزمونها و سر بالا. در iOS و آندروید.

Disha S*, 33, ارشد, بانک, اجرایی, Alipurduar

من شده اند به تنهایی زندگی می کنند تنها برای چند ماه پس از برخورد با چیزی شبیه به این بوده است که واقعا به چالش کشیدن. و از آنجا که بانک ها مشغول به کار هستند ما هیچ چاره ای جز به گزارش به کار می کنند. خانواده من [در Siliguri] نگران است اما تعهد ما برای کمک به خدمات ضروری تابع هموار. وجود دارد که مردم کمتر در خود پرداز atm در حال حاضر و ما شاهد بیشتر برداشت پول نقد. من به طور منظم روز کاری از 9 صبح تا 3 بعد از ظهر. ما سعی کنید و نگه داشتن چیزهای خوشگذران در محل کار به کمک همه ما در مقابله با هم. به عنوان وجود دارد بدون حمل و نقل عمومی من در راه رفتن به محل کار و بازگشت است که در حدود 2-2.5 متر. من تماشای فیلم بر روی Netflix و آمازون نخست و گوش دادن به موسیقی است. من شروع به خواندن دوباره و سیدنی شلدون را ققنوس من است زمان مورد علاقه.

انور رشید*, 34, بازاریابی, اجرایی, New Delhi

من شده اند در داخل خانه برای بیش از یک ماه به خاطر من شکسته پای من هستم و هنوز دوره نقاهت. دوری از خانواده سخت تر است در حال حاضر, اما من در تلاش برای باقی می ماند خوش بین یادگیری چگونه به طبخ با تماشای ویدئوها در Instagram [@kannammacooks]. دوستان من نیز هدایت من بیش WhatsApp video calls. من یک خواننده حریص. من هم تلاش کردن بالغ رنگ آمیزی کتاب ها و سرگرم کردن خودم با سگ فیلم آنلاین.

D Elango, 59 ارشد AC تکنسین چنای

من دو دختر زندگی در بنگلور و شوهر باقی می ماند با یکی از آنها برای کمک به مراقبت از ما به یاد دارند. من معمولا سفر در تعطیلات آخر هفته به آنها را ببینید اما با این مستند است که در خارج از این سوال. ما در تماس باشید از طریق به طور منظم تماس و واتساپ. آن را می شود بسیار تنها مهم نیست که چقدر سعی می کنم خودم را اشغال کردند. از روز یکشنبه گذشته من شده است صفحه اصلی و عدم وجود چهره به چهره تعامل انسان است در نظر گرفتن عوارض خود را. بنابراین من صرف زمان تماشای تلویزیون و فیلم در آمازون نخست تصویری, گوش دادن به موسیقی و خواندن. من شده اند انجام تمام کار خانه و پخت و پز وجود دارد مقدار زیادی از منحنی یادگیری.

*نام تغییر

با ورودی از سوزانا مرتل لازاروس و Nidhi Adlakha

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im