اعتیاد به مواد مخدره و یا اتفاق می افتد : مکمل های گلوکوزامین

اگر شما در حال ضربه زدن 50 و شروع به احساس درد در مفاصل انجام مشورت خود را orthopaedician به جای ظاهر یک مکمل گلوکوزامین قرص در دسترس به راحتی بیش از شمارنده.

هر چند هیچ عوارض جانبی وجود دارد از گلوکوزامین بدون تحقیقات نشان داده آن را به طور موثر در رشد غضروف و از این رو بیشتر انعطاف مشترک جنبش است. آن است که اغلب توصیه می شود برای افرادی که از آرتروز یا پوکی استخوان به ویژه در غرب که در آن مکمل به شدت به بازار عرضه شد.

ارتوپدی پزشکان توضیح است که گلوکوزامین آمینه است, قند, آلی, شیمیایی, ترکیب به طور طبیعی در مایع سینوویال است که ما را احاطه کرده مفاصل. همراه با مواد دیگر کندرویتین آن کمک می کند تا به نگه داشتن مفاصل محافظت و روغن کاری. اما با سن و عدم ورزش مایع سینوویال می شود و به ضخامت کمتر الاستیک. این وقتی است که ما تجربه سفتی یا تورم در مچ پا و زانو و سایر مفاصل.

گلوکوزامین سریع نیست-راه حل رفع درد که ناشی از مشکلات مشترک مربوط. نظر خود را در دراز مدت اثر جراح ارتوپدی Dr Sathish Devadoss می گوید: این ادعا از مزایای بر اساس عمدتا بر مشاهدات بالینی و آن را ممکن است یک اثر دارونما است.

در اینجا بیش از حد,,,,, Dr Kunal Dheep مشاور Orthopaedician در تاج ارتوپدی و مرکز تحقیقات مادورای می گوید که در کسانی که پیدا کردن یک بهبود “در آن طول می کشد حداقل سه ماه برای بررسی اثرات مکمل برای تنظیم و از آن هیچ اثر پس از سه سال از مصرف به طور منظم.”

یک کارآزمایی تصادفی کنترل شده با پلاسبو کارآزمایی بالینی نتیجه در مجله لانست منتشر شده در سال 2001 می گوید مکمل گلوکوزامین هیچ اضافی تاثیری در جلوگیری یا محدود کردن آسیب های مشترک. مطالعه دیگری در سال 2015 در ورزشکاران منجر به همان نتیجه رسیدند. یک مطالعه منتشر شده در بالينی مواد مخدر تحقیق در ژوئن 2004 به بررسی اثربخشی گلوکوزامین به تنهایی و در ترکیب با چند مواد دیگر مانند کندرویتین سولفات (یک غضروف جزء) و Methylsulphonilmethane (MSM) است که کمک می کند تا با درد مفاصل. محققان دریافتند که درمان ترکیبی بود یک ذره بیشتر موثر در کاهش درد و تورم.

“یک ترکیب ممکن است کمک جمعی در تسکین درد مدیریت اما ممکن است انتخاب مناسب برای کسانی که مبتلا به دیابت و یا عدم کبد برای افراد مبتلا به بیماری قلبی یا کسانی که با بیماری های کلیوی, فشار خون بالا یا اختلالات خونریزی. آن ممکن است منجر به افزایش سطح قند در برخی از, می گوید دکتر Dheep.

هنگامی که آن را توصیه به مردم در شانس خاموش که ممکن است آنها رهایی “من اطلاع آنها این است که یک غیر گیاهی, قرص های ساخته شده از صدف می گوید:” Dr Devadoss و می افزاید آن است که جهانی موثر مانند ویتامین یا روی قرص توصیه می شود در طول کرونا بیماری همه گیر.

بسیاری از میوه ها و سبزیجات و مواد تشکیل دهنده مانند زردچوبه شکلات و چای و ارائه خواص ضد التهابی هستند که اغلب در مکمل های مشترک در کنار گلوکوزامین و کار می کنند بهتر از گلوکوزامین مکمل های تغذیه برای نگه داشتن مفاصل انعطاف پذیر, می گویند medicos.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>