حیدرآباد آن را hub بازگشت به کسب و کار پس از دوم شخص آزمایش منفی

حیدرآباد/بنگلور::
یک روز پس از Telangana دولت گفت که نفر دوم بود که در ابتدا مشکوک به مثبت تشخیص داده شد به عنوان منفی با کروناویروس یا Covid-19 یک حس عادی از سر گرفته شد به عنوان شرکت های بازگشت به کار در حیدرآباد آن را hub روز جمعه.

آگاه است که یک دفتر در Raheja Mindspace این پارک از سر عادی عملیات در روز جمعه پس از کارکنان در یکی از دفاتر آن شد به طور موقت تخلیه یک سخنگوی گفت.

در حیدرآباد وجود دارد که یک فرد در حال حاضر مبتلا به کوروناویروس. بیمار 24 ساله نر افزار کارکنان (شاغل در بنگلور) بود اولین کسی که عفونت پیدا شد در اوایل این هفته.

کارمند دیگری از DSM خدمات مشترک که در آزمایش اول مثبت در حیدرآباد است که در حال حاضر در روشن به عنوان تست از موسسه ملی ویروس شناسی (NIV) در پونا با این حال معلوم شد که منفی است.

DSM دفتر همچنان بسته باقی می ماند در روز جمعه نیز هست.

“همانطور که در حال حاضر وجود دارد تنها یک بیمار است که در حال حاضر با این ویروس آلوده. بانوی دیگر که آزمون از پونا منفی بودند خواسته شده است به باقی می ماند در انزوا به مدت 28 روز. ما دائما در حال بررسی بر روی او و همچنین او را به اطلاع ما در مورد او نمایش هر گونه علائم کروناویروس,” دکتر گفت: Prabhakar ردی که در حال حاضر نظارت بر بیماران مبتلا به این ویروس در کشور-اجرای بیمارستان گاندی.

یک روز پیش از آن در روز پنج شنبه بسیاری از دفاتر داخل Raheja Mindspace فناوری پارک واقع در حیدرآباد Hi-tech شهر منطقه شاهد برخی از شرکت های نرم افزاری درخواست کارمند خود را برای کار از خانه در پی اخبار مربوط به DSM کارمند آلوده شدن با این ویروس.

دکتر ردی همچنین گفت که بیش از یک هفته گذشته در مجموع 180 به همراه مردم بوده و تست شده برای این ویروس که همه تبدیل به منفی است. بسیاری از کسانی که تحت آزمایش بودند کسانی که آمده بودند در تماس با مرد بیمار در بیمارستان های خصوصی او بازدید در ماه فوریه زمانی که او یک تب و همچنین دیگران که سفر کرده بود با او در اتوبوس, هنگامی که او آمد به حیدرآباد از بنگالور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>