صدها نفر ازدحام سواحل فلوریدا پس از بازگشایی در میان همه گیر

صدها نفر از مردم swarmed فلوریدا سواحل شنبه فقط یک روز پس از رژیم صهیونیستی. ران DeSantisرونالد Dion DeSantisHundreds ازدحام سواحل فلوریدا پس از بازگشایی در میان همه گیر DeSantis اعلام K-12 مدرسه بسته خواهد شد برای بقیه سال تحصیلی در فلوریدا. یک شبه مراقبت های بهداشتی: کاخ سفید می گوید ما به اندازه کافی تست های فاز یک | دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان به چالش کشیدن اجتماعی فاصله | بيمارستان ترس shortchanged در ویروس بودجه بیشتر (R) اعلام کرد آنها اجازه داده می شود برای باز کردن در محلی رهبران نيست.

تصاویر از مردم swarming سواحل در جکسنویل منطقه رفت و ویروسی در توییتر شنبه, باعث واکنش شدید از کاربران بر روی پلت فرم با استفاده از هشتگ “#FloridaMorons.”

تبلیغات

DeSantis در روز جمعه اجازه شهرستانها با جبهه شروع به باز کردن خود را از سواحل در اختیار خود را دارند. همان روز جکسونویل فلوریدا., شهردار لنی کاری (R) اعلام کرد که Duval County سواحل خواهد بازگشایی شده است.

اما کاستن از محدودیت ها هنوز هم ممنوع مردم از آوردن حوله و صندلی — که برای جلوگیری از بزرگ جماعت — و محدود به ساعت. مردم را تشویق به رفتن به پیاده روی یا شنا باقی می ماند و شش پا و یا دورتر از هم جدا از یک دیگر اجتماعی را حفظ فاصله دستورالعمل.

“این می تواند آغاز مسیر بازگشت به زندگی عادی” کاری گفت. “لطفا احترام و به دنبال این محدودیت ها است. ماندن در داخل دستورالعمل برای ایمنی شما و همچنین برای ایمنی از همسایگان خود.”

با وجود تصاویر از جمعیت سواحل به اشتراک گذاشته آنلاین شنبه, کاری, توییتی, یک تصویر از یک ساحل روشن در شهر خود ضمن تشکر از ساکنان برای “اجتماعی فاصله و مسئول رفتار خود است.”

تبلیغات

میامی-Dade شهردار کارلوس Gimenez گفت: در طول یک شنبه در کنفرانس خبری که خود شهرستان نیز حرکت رو به جلو با بازگشایی سواحل اما نمی گویند که وقتی که اتفاق می افتد.

DeSantis نیز روز شنبه اعلام کرد که K-12 مدرسه در کشور بسته خواهد شد باقی مانده از سال تحصیلی با توجه به همه گیر.

فلوریدا یکی از آخرین متحده به پیاده سازی یک مادر اقامت در خانه سفارش دهید. همانطور که از شنبه, فلوریدا وزارت بهداشت گزارش شده بیش از 25000 coronavirus موارد و 740 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>