صدها نفر برای جمع آوری Black Lives Matter رالی در شهر تگزاس شناخته شده برای KKK تاریخچه

یک شهر تگزاس شناخته شده به عنوان یک چشمه از Ku Klux Klan فعالیت درو حداقل 150 نفر برای یک زندگی موضوع اعتراض بیش از آخر هفته.

ویدور شرح داده شده توسط تگزاس ماهانه در 1990s به عنوان دولت “بیشترین نفرت را پر شهر” بدنام شد به عنوان یک “sundown” شهر سفید شهرداری که در آن نشانه های هشدار آمریکایی های آفریقایی تبار به ترک شهر قبل از تاریک. یک Klan فصل از کلیولند تگزاس راهپیمایی از طریق جامعه در سال 1993 پس از دولت فدرال اقدام به ادغام مسکن عمومی در این شهر است.

شهر تاریخ به معنای متعدد مردم تردید دارند که این تجمع اعلام شد, با برخی انتظار دام اما این رویداد در محل به عنوان برنامه ریزی شده روز شنبه با توجه به تگزاس ماهانه.

تبلیغات

اگر چه این شهر در حدود 11000 نفر است که حدود 97 درصد سفید, جمعیت, بود, چند نژادی با سخنرانان از جمله Rev. Michael Cooper رئیس جمهور از Beaumont, تگزاس, NAACP و Maddy مالون 23 ساله ویدور مادری که سازماندهی این رویداد است.

“ما نیاز به مطمئن شوید که ما در این نسل را تغییر دهید. شما ممکن است هفتاد و پنج و شما رشد نوع خاصی از راه, اما تغییر است که در اینجا در بیست و سه” کوپر گفت: روز شنبه به عنوان او با اشاره به مالون. “من پنجاه و چهار. من یک بخشی از مشکل است. در حال حاضر من می خواهم به بخشی از راه حل است.”

دیگر سخنران تگزاس A&M دانشگاه تاریخچه عمده معرفی شده تنها به عنوان “میچل” خواندن یک لیست از نقاط عطف تاریخی برای آمریکا روابط اوج با 2003 بازنشستگی از segregationist بهداشت ، Strom Thurmond (R-S. C.) یک زمانی دموکرات که روشن احزاب بیش از حقوق مدنی قانون پس از در حال اجرا برای رئيس جمهور به عنوان شخص ثالث “Dixiecrat.”

“تحقیقات بیشتر قادر خواهد بود به شما نشان می دهد که آسیب سیستمیک نژادپرستی انجام داده است به آفریقایی جامعه” میچل به جمعیت گفت. “ما باید نه تنها نژادپرست اما ضد نژادپرست است.”

دوون Noe که با معرفی خود به عنوان “ویدور ساکن گی سیاه” گفت: شرکت کنندگان “”من تا به حال برای مقابله با تعداد زیادی. من بطری پرتاب در سر من در حالی که راه رفتن را از طریق شهر. من تا به حال پرش به مردم محدود به تلاش برای برخورد با وسایل نقلیه خود را. هنوز هم من می دانم ویدور بسیار لعنت جای خوب. من از آنها بدم میاید این واقعیت است که رسانه ها در رنگ های یک عکس از ما از پنجاه سال پیش وجود دارد اما مردم خوب در اینجا.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>