HuffPost editor-in-chief پله پایین برای پیوستن به پادکست شرکت

HuffPost editor-in-chief Lydia Polgreen اعلام کرد به کارکنان در روز جمعه که او را ترک Verizon متعلق به نشریه برای پیوستن به پادکست شرکت سوراخ کردن.

“من فوق العاده ممنون من فوق العاده همکاران و به رهبری Verizon رسانه ای است که دفاع و پشتیبانی HuffPost در زمانی که مهاجم روزنامه نگاری است که دارای قدرت به حساب لازم تر و بیشتر در معرض خطر از همیشه” Polgreen گفت: در یک بیانیه مشترک در توییتر صبح جمعه.

قبل از پیوستن به HuffPost, Polgreen به عنوان یک نیویورک تایمز کاردانی magazine سردبیر و سرمقاله مدیر NYT جهانی. او در زمان بیش از هافینگتون پست موسس, Arianna Huffington, در نقش سردبیر در دسامبر 2016.

Polgreen گفت که او شروع خواهد شد در Spotify متعلق به سوراخ کردن “بعد از آن در بهار است.”

“من شده است در صوتی و وسواسی از آنجایی که من کمی جاست بچه چسب به رادیو موج کوتاه در آشپزخانه ما در کنیا حسرت به اتصال با دور افتاده جهان,” او گفت:, در بیانیه ای. “سوراخ کردن ساخته شده است بزرگترین صوتی تیم در جهان است و من خیلی خوش شانس هستم که این شانس را از آنها یاد بگیرند. با هم ما باید از این فرصت به نمودار آینده دکلمه در جهان قدرتمند ترین پلت فرم های صوتی. من نمی توانم صبر کنید برای شروع بعد از این بهار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>