HSBC با هدف دو برابر تعدادی از کارکنان در مشاغل

لندن-بر اساس بانک HSBC با هدف دو برابر تعداد زیادی از کارکنان ارشد رهبری و بهبود استخدام استراتژی برای اقلیت نامزدها پس از جورج فلوید تظاهرات با توجه به یک شرکت memo دیده می شود توسط AFP در روز چهارشنبه.

سیاه کارکنان گفت: اجرایی Noel کوین آنها احساس “نادیده گرفته شده برای فرصت های شغلی و uninspired عدم ارشد نقش مدل را از طریق به اینکه در پایان دریافت از روزمره slights که آنها را قادر به خود واقعی شان را در محل کار.”

کوین گفت: در این یادداشت: “ما سیاه و سفید همکاران احساس می کنید که HSBC شده است قوی یا آوازی به اندازه کافی به عنوان یک سازمان در مورد مسائل است که آنها را از نگرانی.”

بانکی به “بهبود گزارش” از آن قومیت اطلاعات و تعیین اهداف خاص به گسترش تنوع ارشد, رهبری, با توجه به یادداشت.

اولیه آن طرح به “حداقل دو” تعدادی از کارکنان در شغل تا سال 2025 و به “کار کردن با یک خارجی جستجو اجرایی شرکت به شرکت و قومی متنوع استعداد رهبری نقش” یادداشت گفت.

این بانک همچنین با هدف افزایش به نمایندگی از اقلیت های قومی مردم در shortlists برای اواسط حرفه ای نقش خود را بالا ببرد استخدام استراتژی برای تحصیلات تکمیلی برنامه.

“سیاه و سفید زندگی مهم جنبش به درستی ایجاد شده بیشتر فوری تقاضا برای عمل است. اینها گام های اولیه است که ما به عنوان یک گروه را در پاسخ” گفت: کوین.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر