اما آنها نیز تحت فشار به سرعت عمل در $2 تریلیون قانون است که مجلس سنا به اتفاق آرا به تصویب اواخر روز چهارشنبه فراهم می کند که فردی چک به آمریکایی ها, افزایش بیمه بیکاری پرداخت می کند و کمک های مالی به کسب و کار.

Hoyer گفت که گذشت با صدای رای خواهد هنوز هم اجازه می دهد تا کاربرانی که می خواهید به نشان می دهد تا به خانه طبقه در فرد در صبح روز جمعه به بیان مواضع خود در این قانون.

“به منظور حفاظت از ایمنی از اعضا و کارکنان و جلوگیری از گسترش بیشتر COVID-19 از طریق اعضای سفر رهبر جمهوریخواهان و من انتظار دارم که مجلس رای نهایی تصویب خواهد شد انجام شده توسط صدای رای” هویر نوشت. “کاربرانی که می خواهید برای آمدن به خانه یک طبقه به بحث در این لایحه خواهد بود قادر به انجام این کار است.”

“ما در حال کار برای اطمینان حاصل شود که کسانی که قادر به بازگشت به واشنگتن ممکن است در بیان دیدگاه های خود در این قانون از راه دور. من خواهد شد ارسال اطلاعات فردا با کسانی که جزئیات” هویر گفت.

خانه رهبران شده اند وزن گزینه برای چگونگی ادامه کسب و کار خود را از راه دور به عنوان مقامات بهداشت اصرار مردم برای جمع آوری در گروه های برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

خانه قوانین رئیس کمیته جیم مک گاورن (D-جرم.) گزارش اوایل این هفته ترسیم گزینه های ممکن برای اعضا به رأی در شرایط اضطراری مانند coronavirus مانند پروکسی رای گیری است که اجازه می دهد اعضای غایب به اجازه یک عضو حضور فیزیکی در مجلسی برای رای دادن از طرف آنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de