هویر می گوید کنگره آمریکا به ماندن در محل کار و در میان coronavirus — در حال حاضر

رهبر جناح اکثریت مجلس Steny HoyerSteny همیلتون HoyerThis هفته: نظارت, سفر بان کی مون دعوا بازی در حال رشد در میان coronavirus نگرانی های یک شبه دفاع: 32 مرده در داعش مدعی حمله در کابل | تهمت می گوید: طالبان می تواند ‘احتمالا’ تاخت و تاز دولت افغانستان زمانی که ما برگ | خانه آماده برای جنگ ایران و قدرت های رای گیری هفته آینده Kudlow شناور ‘هدف’ کمک های اقتصادی به عنوان coronavirus گسترش بیشتر (D-Md.) روز دوشنبه گفت که کنگره هیچ برنامه ای برای لغو رای و یا عقب آن برنامه در حال رشد در میان اضطراب بیش از coronavirus — حداقل در حال حاضر.

پرداختن به خبرنگاران در کنگره گفت: Hoyer رهبران دموکرات ها در تماس مکرر با کنگره پزشک از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و دیگر مقامات بهداشت عمومی که تا کنون ارائه شده هیچ توصیه که کنگره را به طور موقت زنگ تفریح تا ویروس متهم یا بهتر می شود درک کرد.

“ما می خواهیم به نگه داشتن مردم ما امن است. … اما در این نقطه در زمان ما با توجه به — ما نمی هر گونه مشاوره است که به ما می گوید که ما باید به تعطیل نیست و باید جلسات نیست که کنگره باز” هویر گفت.

تبلیغات

به عنوان موارد coronavirus صدر 600 در ایالات متحده در روز دوشنبه رهبران کنگره در حال راه رفتن در یک خط خوب بین حفاظت از قانونگذاران خود کارکنان و بازدید کنندگان دیگر به کنگره و تلاش برای جلوگیری از تشویش های بی مورد هیستری در خارج از کمربندی. Hoyer گفت: به همان اندازه در روز دوشنبه.

“ما در یک محل که در آن به معنای واقعی کلمه هزاران نفر از مردم به صورت روزانه و بنابراین ما باید بسیار آگاه و آگاه از … خطرات” هویر گفت. “ما نمی خواهیم به وحشت هر کسی اما نه ما می خواهید به قادر به گرفتن گام های لازم و توصیه شده توسط کارشناسان ما.”

یکی دیگر از دلایل کنگره در نظر دارد برای حفظ آن برنامه Hoyer اضافه شده است و حتی بیشتر عملی: اگر قانون مورد نیاز است را به آدرس خرید اینترنتی از coronavirus قانونگذاران باید در شهر برای رای دادن بر روی آن.

“بسیار رک و پوست کنده اگر ما نیاز به تصویب قانون — اگر ما نیاز به انجام همه چیز هم پول مناسب و یا سیاست — ما باید در اینجا,” او گفت:. “تا به آن حد است که ما را می توان در اینجا ما فکر می کنیم که این سیاست خوب.”

نظرات آمد به عنوان اعضای هر دو مجلس شد, سفر به واشنگتن برای هفته اول آرا و تنها چند ساعت قبل از Hoyer بلندگو نانسی پلوسینانسی PelosiThe هیل صبح گزارش – ما خواستار آرامش بیش از coronavirus; ایتالیا در مستند این هفته: نظارت, سفر بان کی مون دعوا بازی در حال رشد در میان coronavirus نگرانی شومر پلوسی خواهیم پرداخت مرخصی استعلاجی برای افراد نهفته coronavirus بیشتر (D-کالیفرنیا.) و دیگر رهبران حزب طرح به اجتماع افراد یک تیم در کنگره برای تصمیم گیری در یک مسیر رو به جلو در برخورد با کروناویروس.

تبلیغات

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 113,000 مردم در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز کشتن تقریبا 4000. اولیه کمبود تست کیت در ایالات متحده مانع از اندازه گیری دقیق از موارد داخلی اما دانشگاه جانز هاپکینز می گوید: وجود بیش از 600 نفر در آمریکا و 22 مرگ و میر.

روز دوشنبه تعدادی از قانونگذاران در هر دو طرف اعلام کردند که جداسازی خود را به عنوان یک اقدام احتیاطی پس از آمدن به تماس با افرادی که آزمایش مثبت برای ویروس.

تاثیر اقتصادی شدید شده است و همچنین به عنوان شرکت های هواپیمایی را لغو پروازهای شهرستانها قرار داده اند محدودیت های سفت و سخت در مجامع عمومی و بازارهای چهار در سراسر جهان است.

در واکنش به بحران اقتصادی, Pelosi و رهبر اقلیت سنا چارلز شومرچارلز (چاک) الیس SchumerSchumer, Gillibrand تماس کمتر فدرال محدودیت در coronavirus تست در نیویورک خانه باعث می شود telework برنامه های میان شیوع کروناویروس جورج کانوی: شومر شد ‘هدایت مغلوب ساختن پیشی جستن در نظرات درباره دیوان عالی کشور بیشتر (D-n. y.) شناور یک بسته قانونی رفع یکشنبه شب از جمله تقویت بیمه بیکاری و پرداخت مرخصی استعلاجی برای کسانی که قرارداد این ویروس.
 
هویر در روز دوشنبه گفت: رهبران حزب نیز چشم دوخته اند طرح های اضافی برای کوسن ویروس و تاثیر آن بر ملت ترین جمعیت های آسیب پذیر. اگر مدارس نزدیک به عنوان مثال برخی از کودکان به احتمال زیاد بدون وعده های غذایی, Hoyer گفت: پیشنهاد وجود خواهد داشت دیگر طرح های مشابه شناور در روزهای آینده.

“وام مسکن نمی خواهید برای متوقف کردن خرید مواد غذایی را نباید متوقف شود,” او گفت:. “بنابراین ممکن است نیاز به قوانین و ما خواسته ایم هر یک از این کمیته برای تعیین آنچه که قانون در حوزه قضایی خود ممکن است فکر اگر ما نیاز به پاسخ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>