چگونه شما می تواند کمک به بافندگان و صنعتگران در طول مستند

چند هفته پیش حیدرآباد بر اساس Abhihaara اجتماعی سازمانی شد آماده سازی خود برای شرکت در دهلی نو صنایع دستی شورای Kairi نمایشگاه (مجموعه ای برای شروع در مارس 19). مانند بسیاری از حوادث در سراسر این شهرستان بیش از حد لغو شد با توجه به Covid-19. در حال حاضر Sudha Rani Mullapudi مدیر عامل در سمت چپ برگزاری 300 به زیبایی بافته شده Narayanpet ساری منحصرا ساخته شده برای نشان دادن. “بهار و تابستان فروش معمولا در زمان خوبی برای ما است اما در حال حاضر وجود دارد هیچ فروش اتفاق می افتد و بافندگان در حال مبارزه. آنها نمی تواند حمل و نقل ساری در زمان و سهام خود را ستون است. من آنها را به محصول عکس های که ما امیدواریم که برای قرار دادن در واتساپ گروه ما, Facebook, صفحه,” او می گوید. این ساری در حال حاضر خواهد شد به فروش می رسد برای ₹1,800 (به همراه پیک) و آنها در حال ارائه تخفیف 10% برای افزایش فروش.

علاوه بر Narayanpet بافت های 100 گدول ساری و 400 ikat پنبه ساری ستون بندی شده اند تا در نلگندا, Yadadri کریمنگر, Rajoli و دیگر روستاها در مناطق داخلی کشور. پس نخ رسیده است بافندگان های بافندگی در حال دروغ گفتن بیکار. در حال حاضر Abhihaara تلاش کرده است به منظور بالا بردن مقداری پول از دوستان و مشتریان به طور منظم و با کمک چند بافندگان خرید مقررات. گروه نشسته است در یک انبار پنبه-ابریشم و ابریشم Gadwals که معمولا در تقاضای زیادی در طول فصل عروسی. این ikats دوباره بافته شده برای دهلی نو نشان می دهد در حال لباس زنانه و تخته-اتاق پوشیدن ساری. این محدوده در قیمت بین ₹4000 و ₹4,500 بسته به طراحی. “در Rajoli به تنهایی وجود دارد 1,500 بافندگان و 1000 بافندگی. ما نیاز به پاک کردن این سهام به قادر به کمک به حداقل برخی از آنها می گوید:” Mullapudi. برای جزئیات بیشتر تماس بگیرید 98481-06027.

در اینجا چند دیگر handloom شرکت نسبت به تضمین خود بافندگان و صنعتگران می توانند از طریق این بحران:

Maati بمبئی

بر اساس بمبئی-Maati شناخته شده برای آن منحصر به فرد, صنایع قطعات را آغاز کرده است Ketto کمپین برای کمک به آن هنروران و صنعتگران در طول Covid19 مستند. کمک های مالی را قادر خواهد ساخت تا هر یک از 40 صنعتگران برای دریافت ₹250 برای هر نفر در هر روز به حفظ خود را برای حداقل یک ماه و یک سیستم پشتیبانی آنها می توانید بر روی تکیه.

این کمک ها را به کمک 15 صنعتگران Srikalahasti که با دست رنگ kalamkari, 15 handloom صنعتگران در چندری, Madhya Pradesh و 10 صنعتگران که دست قلاب دوزی و خیاطی برای Maati. جزئیات: ketto.org/fundraiser/earnings-and-livelihood-for-artisans-during-lockdown?payment=form

An artisan hand-embroidering a fabric

یک صنعتگر دست embroidering یک پارچه | عکس های اعتباری: ATUL LOKE

Charaka کارناتاکا

ساغر-بر اساس (در کارناتاکا را شیموگا منطقه) Charaka را بافندگان در پریشانی و نگرانی خواهر, انجمن, اعتماد به پا کرده است ، شناخته شده برای فروش پیراهن زندگی ، dhotis و غیره برای مردان, و, پارچه, ساری, dupattas و غیره در به طور طبیعی-رنگ پارچه برای زنان اعتماد معرفی کوپن به عنوان کمتر به عنوان ₹200 که مردم می توانند تا 15 آوریل است. کوپن (معتبر برای شش ماه) با 10% تخفیف و می تواند برای رد و بدل محصولات در انجمن فروشگاه — سه در بنگلور و در Shivamogga, هوبلی, Mysuru و Dharwad. کسانی که زندگی در شهرهای دیگر می توانید از طریق Whatsapp. برای جزئیات بیشتر تماس بگیرید 7411120862 و یا پست الکترونیکی [email protected]

Malkha Telangana

در تلاش برای تبدیل شدن به واقعا خود کافی و پایدار, Telangana مبتنی بر Malkha قرار دادن در محل ریاضت سیستم سال گذشته به عنوان یک نتیجه از آن قادر خواهد بود به پرورش آن بافندگان برای دو ماه آینده می گوید: مدیر عامل Gauri Thergaonkar.

Malkha پشتیبانی از حدود 120 نفر از جمله 40 بافندگان علاوه بر dyers اسپینرها و کارکنان فروش در حیدرآباد Tangallapally و جنگن. و ضرر و زیان متوقف نمی شود و با عدم فروش. “ما از دست داده و سه نیلی رنگ vats در هفته گذشته و 12 کیلوگرم نیلی کردم آسیب دیده و در نتیجه رندر شده غیر قابل استفاده” می گوید Thergaonkar. برای بهبود یافتن از زمان درآمد و زیان بار این مستند برداشته شده است او می گوید که آنها قصد دارند فروش آنلاین در malkha.در (با تخفیف بیش از حد). سفارشات خواهد بود couriered هنگامی که حمل و نقل رزومه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>