چگونه برای به روز رسانی Aadhaar کارت آدرس آنلاین

Aadhaar منحصر به فرد 12 رقمی صادر شده توسط منحصر به فرد شناسایی اقتدار هند (UIDAI). شما نیاز به نگه داشتن آن به روز شده به طوری که آن می تواند به عنوان یک مدرک معتبر. آدرس خود را Aadhaar کارت می تواند به روز رسانی هر دو آفلاین و آنلاین. برای آن Aadhaar دارنده کارت می تواند با ارائه هر یک از آدرس معتبر در اثبات اسناد و مدارک از لیست 44 اسناد ذکر شده در UIDAI وب سایت. برخی از این اسناد شامل گذرنامه, اجاره, قرارداد بانکی و یا دفترچه حساب پس انداز, گواهینامه رانندگی, تلفن, قبض برق, قبض آب, قبض, voter ID کارت به نام چند.

تنها آن دسته از افرادی که شماره تلفن همراه ثبت نام با UIDAI خواهد بود قادر به انجام آن است. در اینجا گام به گام راهنمای به روز رسانی آدرس خود را آنلاین:

1) بازدید Aadhaar سلف سرویس به روز رسانی پورتال.

2) اگر شما اسناد و مدارک معتبر و سپس شما می توانید به روز رسانی آدرس با کلیک کردن بر روی ‘ادامه برای به روز رسانی آدرس تب.

3) وارد جزئیات آپلود معتبر حمایت از سند و ارسال کنید.

4) در صورتی که شما لازم نیست که آدرس اثبات است. شما هنوز هم می توانید به روز رسانی آدرس خود را آنلاین با استفاده از گزینه اعتبار سنجی آدرس نامه.

5)’درخواست ‘آدرس اعتبار نامه’ یک فرایند چهار مرحله

مقیم آغاز درخواست

-Address verifier رضایت

مقیم تسلیم درخواست

-استفاده از کد های مخفی برای تکمیل

6) اگر شما با استفاده از یک قرارداد اجاره به عنوان یک آدرس اثبات و سپس قرارداد اجاره باید ثبت شده و به نام شما.شما نیاز به اسکن تمام صفحات اجاره توافق و ایجاد یک pdf فایل قبل از آپلود آن در UIDAI سایت.

به روز رسانی آدرس Aadhaar کارت با مراجعه به Aadhaar ثبت نام مرکز

آدرس خود را Aadhar کارت همچنین می توانید به روز با مراجعه به نزدیکترین Aadhaar مرکز. شما نیاز به حمل معتبر و اسناد و مدارک اصلی برای updation در این مراکز. اصل مدارک اسکن خواهد شد و به عقب بر گردیم به شما.

به روز رسانی آدرس از طریق Aadhaar برنامه

آدرس نیز می تواند تغییر یا به روز رسانی از طریق mAadhaar برنامه بر روی تلفن همراه خود را. جدید mAadhaar برنامه در دسترس است برای هر دو کاربران اندروید و iOS.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر