چگونه بسیاری از خرید مواد غذایی در طول مستند

نیاز به انجام یک مواد غذایی اجرا شود ؟ صبر کنید قبل از اینکه شما خود را با شتاب کیف پول و کلید درب — خرید در مواقع اضطراری مانند یک بیماری همه گیر مستند نیاز به مهارت های یک ژنرال ارتش — و همیشه یک طرح B در مورد A می رود پرواز به خارج از پنجره. در اینجا برخی از استراتژی است که کمک خواهد کرد که شما را بهترین زمان خرید خود را بین مندرج ساعت پربار را تجربه کنند.

خرید در مقادیر که شما را برای حداقل یک هفته یا 10 روز به دلیل ماندن در یک نیاز ضروری از اقدامات پیشگیرانه است.

نا امید که محصولات مورد علاقه خود را به فروش می رسد ؟ سعی کنید و انجام این کار با جایگزین. مثلا پوره گوجه فرنگی با این نسخهها کار فقط به عنوان به خوبی به عنوان گوجه فرنگی تازه در gravies. شیر تازه می تواند به راحتی جایگزین با پودر لبنی ماسه یا قهوه در نوشابه ها است. و زمین درشت desiccated نارگیل (در دسترس ترین مواد غذایی) می تواند ایستادن برای تازه تنوع در chutneys. شما ممکن است تعجب خود را با نوآوری در آشپزخانه!

یک لیست

بررسی خود را در فروشگاه کمد آشپزخانه و یخچال برای اولین بار قبل از اینکه شما شروع به ساخت لیست های خرید خود را برای جلوگیری از خرید و یا فراموش کردن چیزی. به یاد داشته باشید شما در حال برنامه ریزی برای یک پیک نیک و یا تا اول لیست الزامات عملی مانند آرد و شکر و تخم مرغ و…. این که آیا شما زندگی می کنند به تنهایی و یا با خانواده و انتخاب عاقلانه ترکیبی از طبخ و خدمت و غذاهای فوری. وسوسه نمی شود بیش از حد اندوختن شدنی مانند آماده dosa خمیر — مگر اینکه شما می خواهید به صرف چند هفته از خوردن چیزهای که بوی کمی خاموش. و وجود دارد فقط خیلی فوری رشته با چاشنی بدون نام ادویه جات ترشی جات است که یکی می تواند غذا خوردن در یک عمر است. به جای رفتن برای مدت طولانی حبوبات و عدس مانند دال chana که پخته شده می تواند در بسیاری از راه. ورمیشل (sevai/semiyan) یکی دیگر از گزینه است که می توان به خوش طعم و شیرین دستور العمل های. هر چند نوشتن آنها ممکن است به نظر می رسد pernickety لیست به شما کمک کند به ماندن هنگامی که شما در حال خرید در طول مستند به خصوص اگر شما بیش از یک جایی برای رفتن.

زمان پول است

با قوانین سختگیرانه شخصی فاصله و بهداشت آماده به صبر کردن برای حداقل نیم ساعت قبل از اینکه شما مجاز به فروشگاه. مغازه های مورد نیاز برای باز کردن از 6 صبح تا 2pm بنابراین سعی کنید و شروع زود هنگام از خانه. به یاد داشته باشید که هر دو ارز یادداشت ها و کارت بانکی در کیف پول خود را. پلاستیک است که همیشه فوق العاده در مواقع اضطراری پس نگه داشتن مقدار زیادی از شل تغییر دهید. اما نمی شود وسوسه به خلاص شدن از شر فراغت خود را جمع آوری سکه در طول یک سفر خرید — ضد کارمندان انسان هستند بیش از حد. بنابراین نمی پرداخت صورتحساب برای ₹500 با ₹5 سکه — که فقط بیش از حد ارزان هنگامی که وجود دارد یک صف از همکار مستند خریداران snaking در پشت شما. و یا شما می تواند به صورت دیجیتالی زرنگ و دانا و با استفاده از گزینه های پرداخت بدون تماس مانند GooglePay.

کسب درآمد برخی از نقاط یکجور دوربین عکاسی

اگر شما می دانید از شهروندان ارشد و یا افراد با معلولیت که ممکن است نیاز به کمک با خرید خود را به انجام آن برای آنها. به عنوان حمل و نقل عمومی در دسترس نیست, شما می توانید انجام همسایه خود را یک به نوبه خود خوب با ماشین-تجمع صرفه جویی در سوخت و زمان. به یاد داشته باشید به جمعیت در هر چند. شما قطعا برخی از کسب همسایگی حسن نیت به بوت. اگر شما علاقه ‘مخفی, اسیایی’ (خرید یک دریافت یک رایگان) می پردازد شما می توانید تقسیم برخی از مازاد خرید با کسی که در نیاز. ساکنان آپارتمان بلوک می تواند در نظر چماقی خانه خود را تحویل سفارشات برای چیزهایی مانند نوشیدن آب و گاز و شیر تازه به طوری که تحویل فرد باعث می شود کمتر در سفر بوده و انگیزه ای برای خدمت به همه با خیال راحت.

خود را انتخاب کنید عاقلانه فروشگاه

بررسی زمان سفر به هر یک از فروشگاه های قبل از شما در تنظیم کردن به طوری که شما پایان ندارد تا چیزی از دست رفته. آیا ترکیب یک سفر به دکان قصابی, ماهی فروش یا مرغ فروشگاه های مواد غذایی و در همان روز به عنوان گوشت گوسفند و ماهی و مرغ نگه نمی و در گرما و وجود دارد هیچ گفتن زمانی که شما خدمت خواهد شد.

داروخانه هشدار

اگر شما یا اعضای خانواده خود را در دراز مدت دارو مطمئن شوید که شما به اندازه کافی دارو برای مدت زمان مستند. بسیاری از داروخانه ها ارائه تحویل درب اما در صورتی که این امکان پذیر نیست شما می توانید سعی کنید پیش فراخوانی با نسخه خود را به طوری که آن را می توان برداشت تا با حداقل تاخیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر