با بسیاری از مردم در حال کار از خانه برای اولین بار خود را در خانه شروع به احساس می کنم مثل یک حباب ایمنی و دیوار و بسته ویندوز یک مانع در برابر چه کسی می داند چه. اما وجود دارد یک اسب تروجان پس به صحبت می کنند در آوردن برخی از نگران کننده ناشناخته بدن در مورد که ما باید هوشیار باشیم.

صحبت کردن با MetroPlus, Ashok Nair, Lenovo مدیر برای هند به سرویس می دهد step-by-step breakdown of چگونه به نگه داشتن هر یک از ابزار در صفحه اصلی به عنوان پاک که ممکن است.

کودکان و ایمنی

  • کار از خانه برای اکثر خانواده ها به معنی فرزندان خواهد ساخت بسیاری از اطراف اسباب بازی. Dr Anuradha Vinod مشاور paediatrician در Manipal Hospitals, بنگلور, توضیح می دهد: “ما معمولا نمی تشویق صفحه نمایش زمان و در همه. در زمان هایی از این, آن می تواند اجتناب ناپذیر است. اما ما می تواند به محدود کردن زمان روی صفحه نمایش برای یک یا دو ساعت. و آن است که در واقع لازم نیست برای تعامل با آنها را با یک تبلت یا یک گوشی تمام وقت. آن است که در واقع یک زمان خوب برای پیوند با خانواده و همچنین افزایش خلاقیت خود را. این خطرناک است برای پدر و مادر به تلفن های خود را برای کودکان به خصوص برای کسانی که باید سر را هر روز. انواع ویروس ها می تواند گسترش از طریق تلفن از کودکان نگه دارید و آن را در برابر خود مواجه است. ما نیز درخواست پدر و مادر را به مطمئن شوید که کودکان در حال شستن دست های خود را قبل از هر وعده غذایی و میان وعده. آنها باید یک دوش اولین چیزی که در صبح است.”
  • ورودی از Praveen Sudevan

قبل از اقدام با پاک کردن آن است که توصیه می شود که شما حذف هر یک از رسانه ها از دیسک و خاموش کردن تمام دستگاه های متصل و کامپیوتر. سپس قطع تمام منابع انرژی مانند باتری یا کابل برق را از پریز برق جدا کنید و تمام کابل های متصل به کامپیوتر برای جلوگیری از شوک ناخوشایند.

قبل از غواصی به خاک مهم است که شما درگیر در وحشت-خرید دیدن این مواد. بسیاری از این استفاده می شود در دقیقه مقدار. او می گوید که آن را بی خطر است به استفاده از مواد ضد عفونی کننده, پاک کردن طراحی شده برای دفتر/صفحه اصلی استفاده کنید و این که “برخی از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب طراحی شده برای استفاده های پزشکی, ممکن است باعث, discolouration, آسیب سطوح و یا حتی بر عملکرد دستگاه شما است.”

Ashok بیشتر شرح و تفصیل, “پزشکی دستمال مرطوب و ترکیب شیمیایی آنها تا حد زیادی متفاوت است. بسته به نوع مواد شیمیایی, فرکانس و مدت استفاده و پزشکی دستمال مرطوب ممکن است تحت تاثیر زیبایی ظاهر و عملکرد سیستم. برای به حداقل رساندن این خطر توصیه می کنیم پراکسید هیدروژن دستمال مرطوب (مانند Virox Accel دستمال مرطوب با حداکثر 0.5 درصد پراکسید هیدروژن) و الکل بر اساس دستمال مرطوب (مانند PDI زدا یا B Braun Meliseptol دستمال مرطوب حساس). آیا استفاده از دستمال مرطوب حاوی سدیم هیپوکلریت (آب ژاول). ما همچنین توصیه می کنیم دور پاک کردن باقی مانده حلال به عنوان به زودی به عنوان ممکن است پس از تجویز زمان تماس و پاک کردن سطح دوباره با خشک بدون پرز پارچه نرم.”

او همچنین تکرار است که باید همیشه فشار بیش از حد مایع از بین بردن و یا مواد ضد عفونی کننده پارچه قبل از استفاده از. “به آرامی پاک کردن سیستم به طور کامل مراقب بودن برای اطمینان از هیچ مایع میگذرد به کامپیوتر. آیا پاک کردن در اتصال پین. پس از ضد عفونی به دنبال روش تمیز کردن از پاک کننده برای به حداقل رساندن مواد شیمیایی ساخت مواد ضد عفونی کننده باقی مانده (یعنی پاک و دور از هر گونه باقی مانده مواد ضد عفونی کننده پس از تجویز زمان تماس). همیشه اجازه می دهد کامپیوتر به طور کامل خشک قبل از هر استفاده.”

صفحه نمایش بسیار

A man surrounded by the numerous gadgets he has

یک مرد احاطه شده توسط ابزارهای متعدد او | عکس های اعتباری: Pixabay

کیبورد عمده حامل باکتری های ذکر شده در توسط مطالعات متعدد بیش از 15 سال گذشته از جمله 2018 را ‘میزان آلودگی باکتریایی تلفن همراه و صفحه کلید کامپیوتر سطوح…’ توسط جانا Koscova et al. “گونه از جنس باسيلوس و نمایندگان خانواده Enterobacteriaceae (که باعث التهاب سيستميک و vasodilatory پاسخ) فراوان بودند. به طور بالقوه بیماری زا گونه نشان داده شد توسط استافيلوکوکوس اورئوس (اغلب باعث عفونت پوست اما می تواند باعث پنومونی دریچه قلب عفونت و عفونت استخوان). کشت سواب انجام شده پنج دقیقه پس از ضد عفونی و پس از آن محاسبه کاهش آلودگی نشان داده اند که ساده و پاک کردن با ضد باکتری مرطوب پاک منجر به کاهش قابل توجهی از آلودگی میکروبی سطوح با اثر اعم از 36.8 به 100 ٪ می گوید:” این مطالعه است.

ما توصیه می کنیم شما را به صفحه کلید خود را تمیز و پاک کردن هر روز قبل از اینکه شما از آن استفاده کنید و هر پنج ساعت در حالی که با استفاده از. Ashok می گوید: “جذب برخی از ایزوپروپیل الکل بدون پرز پارچه نرم و سپس فشار بیش از حد مایع از روی پارچه. پاک کردن سطح صفحه کلید با پارچه, ساخت مطمئن شوید که هیچ مایع میگذرد و یا در بین کلید ها. اجازه می دهد تا خشک,” او توضیح می دهد. این حیاتی است که مایع پاک کننده است هرگز اسپری و یا ریخت و به طور مستقیم بر روی صفحه نمایش ال سی دی یا صفحه کلید. یکی می توانید با استفاده از هوای فشرده از یک می تواند به حذف هر گونه خرده و گرد و غبار از زیر کلید. همچنین آیا استفاده از یک کمپرسور هوا او می افزاید.

اکثر نوت بوک ها این روزها یک صفحه نمایش لمسی جزء. با استفاده از یک خشک و بدون پرز پارچه نرم پاک کردن و یا گرد و غبار و لکه را به آرامی او شروع می شود. “اگر یک لکه لکه یا جوش باقی می ماند مرطوب بدون پرز پارچه نرم را با آب و یا یک 50-50 مخلوط ایزوپروپیل الکل و آب (مقطر یا deionised). به زور گرفتن به عنوان بسیاری از این مایع به عنوان شما می توانید از پارچه. پاک کردن صفحه نمایش دوباره و اجازه ندهید که هر گونه مایع قطره به کامپیوتر. اجازه می دهد تا صفحه نمایش را به خشک و سپس درب ظرف را ببندید اگر کامپیوتر یکی است.”

و فضای…

Gayatri Gandhi of JoyFactory.in

Gayatri گاندی از JoyFactory.در

آن است که نه فقط شیمیایی دوده بلکه جسمی درهم و برهمی. Gurugram مبتنی بر Gayatri گاندی از JoyFactory.در هند برای اولین بار KonMari-گواهی مشاور و او را “بسیاری از اسباب بازی است که دریافت انباشته قدیمی و منسوخ شده دستگاه های ذخیره شده است که در ادامه با یک فکر است که آن را ممکن است مفید’ بعد. همچنین پیر سیم و کابل و شارژر شکل بخش عمده ای از این اسباب بازی. بهترین روش بوده است تشکر می کنم و خلاص شدن از شر آنها را به خاطر آنها هرگز استفاده می شود تا آنجا که ما فکر می کنم آنها خواهد بود! دیگر بار زمانی که مردم تمایلی به اجازه رفتن من به آنها یک دوره سه ماه برای دیدن اگر آنها به پایان رسید تا با استفاده از آن و اگر آنها نمی, پس از آن من به شدت به راهنمای آنها را از آن دور است.”

انضباط کلیدی است او می افزاید. “این آسان نیست برای کار از خانه به دلیل تعداد حواس او را پرت یکی این اغلب منجر به درهم و برهمی که آیا در میز خود و یا به طور کلی در سراسر خانه. یکی دیگر از جنبه های عملی است که می تواند یکی از دنبال در طول زمان مانند این است که مطمئن شوید هر یک از آیتم در خانه یک خانه محل استراحت که می شود خود را. این جنبه مهم از سازماندهی است که به آیتم بازگشت به خانه خود را هنگامی که کار به اتمام است.” Gayatri می افزاید که او درگیر در مجازی مشاوره برای کسانی که کار از خانه بیش از حد.

وجود دارد بسیاری است که می رود به نگه داشتن خانه تمیز Coronavirus یا نه و تشویق است که این عادات در حال نگهداری در طول رابطه ما با تکنولوژی. مطمئن شوید که برای نگه داشتن دست sanitiser در آماده و آیا اجتناب از دست زدن به صورت خود را و خوردن بین استفاده از ابزارهای. اگر شما از این امکانات استفاده کنید یا از earbuds گوشی به تماس را انتخاب کردن برای کسانی که به نگه داشتن گوشی های تلفن همراه را دور از صورت خود را. و البته شستن دست های خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im