چگونه می توان در نگه داشتن بچه ها مشغول در این مستند? “هست که فقط خواندن یکی می توانید انجام دهید بنابراین شما نمی شروع که می گوید:” یک اذیت اچ حتی قبل از اینکه من می توانم چیزی بگویم. رفتن آنلاین برای داستان سرایی کلاس های موسیقی… “اما آنها کجا هستند,” او می پرسد و من به نوبه خود برای پاسخ به کویمباتور را هنرمندان.

Shrinithi Mahendran is conducting online storytelling sessions

Shrinithi Mahendran در حال انجام آنلاین داستان سرایی جلسات | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

Shrinithi Mahendran قصه گو

“این یک جریان یکی از راه های ارتباطی می گوید:” Shrinithi Mahendran و هر چند او را تشویق نمی کند بیش از حد زمان روی صفحه نمایش برای کودکان و نوجوانان “تعاملی صفحه نمایش زمان است که هنوز هم بهتر از تماشای فیلم.” رفتن آنلاین به کمک نگه داشتن خودش را اشغال کردند در حالی که در ادامه به انجام آنچه او را دوست دارد. “همچنین چه بهتر از داستان به ما روحیه و کودکان خوشحال است.”

Shrinithi با استفاده از زوم ویدئو کنفرانس برنامه برای اولین جلسه آنلاین و آن را در هر دو راحت و آسان است. “من می توانم ریاست این جلسه را به عنوان یک میزبان درست مثل من می تواند در یک اتاق کنفرانس.” او نیز ارائه می دهد جوانب مثبت و منفی از جمله جلسات آنلاین: “هیچ مرزهای جغرافیایی. برخی از مردم که زندگی در شهرهای مختلف امضا و احساس آنها در یک برنامه قصه گویی با هم.” سمت تلنگر است که عدم حضور فیزیکی. “من می خواستم به شنیدن خنده و واکنش اما من تا به حال به نگه داشتن همه خاموش. جذابیت کار با هم در یک کلاس درس از دست رفته بود. همچنین کودکان فقط راه رفتن از روی صفحه نمایش گاهی اوقات برای به دست آوردن چیزی و یا برخی از پدر و مادر یا نگهبان است که در روی صفحه نمایش به طور ناگهانی و آنها در حال صحبت کردن به آنها. وجود حواس پرتی به دلیل حضور مجازی است.”

در حالی که او موافق است که جلسات آنلاین مفید هستند برای شکستن مرزهای او ترجیح میدهد “جمع آوری در اطراف در یک فعالیت اتاق و یادگیری با هم.” اما پس از آن او اذعان می کند که در این زمان ما نیاز به کار آنلاین. او اولین جلسه بیش از پنج روز, و او می گوید: “زمانی که من خداحافظی به کودکان آنها پرسید:” آیا شما به ما بگویید داستان فردا ؟ به این دلیل است که شما مشغول است ؟ ما می خواهیم بیشتر جلسات.’

Shrinithi جلسات اعلام خواهد شد بر روی وب سایت خود childrenofthestarlight.com و او داستان سرایی ویدئوها on Instagram id @childrenofthestarlight و Facebook صفحه https://www.facebook.com/childrenofthestarlight/

Leon James is offering demos and tutorials of indigenous instruments

لئون جیمز ارائه دموی و آموزش از ابزار های بومی | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

لئون جیمز, نوازنده

شناخته شده برای خود را دوست دارم و تسلط عجیب و غریب و بومی ابزار لئون می گوید او را دوست دارم به جلسات آنلاین اما “چالش واقعی این است که بسیاری از ابزار من آموزش به راحتی در دسترس هستند.” عامل دیگر این است که این ابزار نیاز به دست در تجربه بر خلاف گیتار, ویولن یا درام است که می تواند آموزش داده آنلاین. آنچه که او انجام آنلاین است که به “میزبان جلسات … به دموی و توضیح تاریخچه و ساخت سازهای مختلف موسیقی.”

روز جهانی تئاتر روز (27 مارس) همراه با چنای بر اساس گروه تئاتر Thinai Nilavaasigal لئون انجام شده در جریان بازی “که در آن هر یک بازیگر خود را تحویل داده دیالوگ از خانه های خود. من هم یک جلسه با بومی ابزار مانند چینی Hulusi رابطه جنسی, ارمنستان, Duduk برزیل Berimbau و استرالیا Didgeridoo.” آنها با استفاده از زوم ویدئو کنفرانس برنامه و آن را به خوبی کار می کرد با وجود برخی مشکلات فنی ، لئون اشاره می کند که ممکن است مسائل را با صدا و تصویری با کیفیت به عنوان “هر فرد با استفاده از شبکه های مختلف و متصل از مکان های مختلف. نه هر کس همان سرعت اینترنت.”

در حالی که موافقت کنید که او می تواند دیدن و ارتباط برقرار کردن با مخاطبان خود در یک جلسه آنلاین لئون توصیف نیست جلسه به عنوان یک “جهش در تاریکی. من ممکن است مجبور مبتدیان, آماتورها, علاقه مندان و محققان و حتی دیگر نوازندگان است که یک تجربه بسیار متفاوت نسبت به یک آنلاین زندگی می کنند نشان می دهد.

لئون می تواند از طریق تماس خود را در Facebook صفحه: (https://www.facebook.com/leon.james.39982) و یا در Instagram رسیدگی zulu_leon_musician

Gauri Chakravarthy will take drama classes online

Gauri Chakravarthy تئاتر هنرمند

Gauri Chakravarthy قرار بود برای برگزاری درام در کلاس های هلن o’grady بین المللی; “من تا به حال این همه برنامه ریزی شده و نیست که قلب به آن قطره,” او می گوید. بنابراین او نقل مکان کرد و آنها را آنلاین. “این اولین بار است که من انجام یک جلسه آنلاین و من هر دو تردید و هیجان زده,,” او می گوید. Gauri را با استفاده از زوم ویدئو کنفرانس برنامه و هر جلسه خواهد شد که 20 نفر از دانش آموزان به عنوان “من درک می کنم که زوم اجازه می دهد تا تعامل با 20 نفر در یک بار.”

Gauri است حاوی او برنامه درسی را با توجه به جهان آنلاین. “من نمی قادر خواهد بود برای دیدن دانش آموزان من مثل من در چهره به چهره جلسات بنابراین من ساخته شده آن را بسیار تعاملی و سرگرم کننده,” او می گوید. شرکت کنندگان یاد بگیرند اصول سخنرانی خلاق جنبش و mime و بداهه و “نیز وجود خواهد داشت مسابقات مانند قصه گویی و روایت و فیلمنامه نویسی کوتاه.”

Gauri انجام خواهد شد و دو جلسه: یکی برای سنین هشت تا 12 از آوریل 3 تا 10 (11:00 صبح تا 12:00 ظهر) و دوم برای کسانی که بالاتر از 13 سال از آوریل 6-13 (12 ظهر تا 1:00 بعد از ظهر). هزینه ثبت نام Rs750 و کسانی که مایل به ثبت نام می توانید تماس بگیرید 9677780227.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im