من اغلب برجسته کردن اهمیت نور طبیعی و تهویه و دوستدار محیط زیست مصالح ساختمانی در خانه های ما. وجود دارد و نمی تواند در یک زمان بهتر به تأکید بر نیاز به حفظ سالم فضاهای داخلی. با کروناویروس به سرعت در حال گسترش آن ضروری است ما را به اقدام سریع و اطمینان از محیط اطراف ما در حال تمیز کردن بیش از حد.

بسته فضاهای داخلی هستند که به خوبی تهویه می تواند به راحتی تبدیل به زمین پرورش برای هر گونه عفونت. سندرم ساختمان بیمار (SBS) یک بیماری است که منجر به سردرد و مشکلات تنفسی نسبت به ناسالم فضاهای داخلی.

اهمیت نور طبیعی و تهویه برای سلامت انسان درک بود بیش از 100 سال پیش. مورد در نقطه است و در سال 1918 influzena همه گیر در جایی معلوم شد که شدت بیماری آنفلوآنزا بيمار nursed خارج از منزل, بهبود, بهتر از کسانی که تحت درمان قرار گرفتند در داخل خانه. ترکیبی از نور طبیعی و هوای تازه منجر به بهبودی سریع تر.

در واقع تحقیقات در دهه 1960 نشان داد که وجود یک “باز هوا عامل’ است که در هوای تازه که جان هوابرد باکتری ها و ویروس ها سریع تر از هوا در محیط داخلی. این باعث می شود هوای تازه یک ضدعفونی کننده طبیعی است. بنابر این روشن است مورد نیاز برای کافی صلیب تهویه و هوای تازه توزیع در درون ما فضاهای داخلی.

همچنین نور خورشید مهم است که برای سنتز ویتامین D مورد نیاز است که برای مناسب fucntioning سیستم ایمنی بدن و می تواند نقش مهمی در مقاومت به عفونت. تصویری ثابت و اتصال فیزیکی به طبیعت کمک می کند تا ما را آرام و عاری از استرس است که به نوبه خود می تواند ما افزایش سیستم ایمنی بدن.

با توجه به بالا چند چیز در ذهن نگه دارید در حالی که ساخت و یا خرید یک خانه به منظور اطمینان از سالم شرایط زندگی:

l اطمینان 100 درصد از فضاهای دسترسی به کافی نور طبیعی و تهویه. این فرض می شود که ساختمان طراحی شده معقول برای حفظ ما در داخل خانه سرد بدون تکیه بر هوا و تهویه مطبوع.

l اولویت دادن به مصالح ساختمانی است.

l جلوگیری از پس از اتمام (رنگ و چسب و قاب فرش و غیره.) که باید تولید گازهای گلخانه ای مضر است که تاثیر ایمنی و یا مستعد ابتلا به پاتوژن های رشد. نگاه سبز گواهی اتمام و محصولات است.

l حفظ هوا تمیز کردن گیاهان برای ترویج تمیز کردن هوا در محیط داخلی.

l حفظ آشپزخانه/باغ پشت بام است که به ما اجازه می دهد به رشد مواد غذایی آلی و همچنین به عنوان نگه داشتن سقف ما سرد است.

l همه از این می تواند کمک به یک واقعا زندگی سالم نه تنها برای ما بلکه برای محیط زیست ما است.

نویسنده بنیانگذار سبز, تکامل, یک شرکت معماری پایدار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de