چگونه به accessorise این چینی سال موش

هر سال مانند ساعت مارک راه اندازی و لوازم جانبی لباس دوخته در زودیاک چینی حیوانات که در آن سال. 2020, اما, سال موش – آورنده بیماری و خاک و دشت ol’ لرزد. فروش سخت برای لوکس شما می خواهم فکر می کنم, اما پس از آن که در آن شما دریافت خلاق است. برخی رفته اند cutesy راه — باربری راه اندازی یک بازی آنلاین Ratberry به عنوان بخشی از آن در سال جدید قمری کمپین — در حالی که دیگران باید آن را نگه داشته زندگی مانند و بلند دم. Marc Jacobs’ collab with مستقر در میامی-اسکیت برند های ولگرد و موش و حتی موش در عکس! در اینجا چند راه برای فراموش دانه دار چشم و سبیل.

How to accessorise this Chinese Year of the Rat

Chloé

چاپ موش تی شرت

این غریب تصاویر disconcertingly واقعی ژولیده خز و تمام. اما سایه نقاشی با مداد رنگی — رنگ آبی (و شماره سه) را اعتقاد بر این است ثروت خوب و تفسیر جوندگان محکم فرانسه برچسب ‘C’, کیسه آن را با مسرت و جذابیت. حدود ₹34,160 در net-a-porter.com.

How to accessorise this Chinese Year of the Rat

گوچی

کروز 2020

کلمه چینی برای ‘موش’ همچنین می تواند به عنوان ترجمه ‘موس’. بنابراین ایتالیایی نام تجاری لوکس با همکاری دیزنی و گچ بری میکی ماوس در سراسر آن سال 2020 خط چمدان و کیف (و آن ready-to-wear). ما انتخاب بازیگوش ماوس بر روی این GG بوم globe trotter چمدان کمرنگ با نور چرم قهوه ای جزئیات. حدود ₹2,77,320 در gucci.com.

How to accessorise this Chinese Year of the Rat

Rag & Bone

Pizza Rat خدمه

آن آمد آن را دیدم و آن را (تقریبا) انجام شده یک تکه از پیتزا در خانه. اما در حال حاضر پپرونی-loving موش که رفت و ویروسی در 2015 در حال ساخت یک re-entry با این قمری کپسول مجموعه است. آمریکا مد برچسب ادعا می کند که انواع مختلف نرم نخ به خط “بافتنی علاقه است که متناسب با پیتزا موش گرافیک”. اما ما فقط مانند سیاه و سفید توپ را روی گوه و احمقانه پوزخند. ₹30,368 در rag-bone.com.

How to accessorise this Chinese Year of the Rat

چتا péro

ژاکت پشمی

دهلی با نام تجاری راه اندازی آن در پاییز و زمستان سال 2020 خط برای کودکان چند روز پیش در Pitti زن مقبول سفله در ایتالیا. و ما خال خال snouts. این دست بافتنی, ژاکت پشم گوسفند مرینوس ورزشی دوزی ماوس نشان داده شده توسط پاریس هنرمند Nathalie Lété. لایه آن بیش از péro را دست باف ابریشمی راه راه لباس و یا تیم خود را مرینوس شطرنجی پشم شلوار برای برخی از سرد روز و شیک. جزئیات: پرو.co.در.

How to accessorise this Chinese Year of the Rat

Louis Vuitton

Vuittonite

Louis Vuitton ترک زیبا با هوش با این pearly white آویز از یک موش محکم سیاه و سفید مینا خانه تنه. حدود ₹31,240 در en.louisvuitton.com.

How to accessorise this Chinese Year of the Rat

Moschino

میکی موش بمب افکن

با متضاد آستین و بزرگتر از اندازه متناسب با این بمب افکن می شود سرد به روز رسانی با رابرت آرمسترانگ زیرزمینی comix شخصیت میکی موش. تکه دوزی شده از آبجو-swilling ضد قهرمان زینت هر دو جلو و پشت است. این یکی را یک سر-turner پوزه را افتخار! حدود ₹1,11,930 در moschino.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر