ترد هتاک و سیاسی بصری هنرمند Unnikrishna منون Damodaran را هنر گرافیک نوار در ضمن در کرالا’, تصویر می کشد جنبه های مختلف COVID-19 شیوع در کرالا در یک قاب. آغاز کرده است در تاریخ 9 مارس در Instagram account @unnikrishna آن است که طنز را در راه مردم حرکت مشکل است.

مشغول به کار در بحرین برای آخرین 27 سال به عنوان یک دیجیتال متخصص برای چند ملی پرداخت شرکت UMD به عنوان او تماس خود دارای گونه های برامده در معاصر سیاسی و اجتماعی زندگی در کرالا است. فارغ التحصیل از دانشکده هنرهای زیبا, UMD خود را یک “طراح و هنرمند تجسمی با یک مخالف طرز”. او می آمیزد تایپوگرافی و نقاشی و witticism به زبان انگلیسی و مالایایی.

گزیده ای از ایمیل مصاحبه با هنرمند…

Unnikrishna Menon Damodaran’s graphic art in his series ‘Meanwhile in Kerala’ on his insta account

Unnikrishna منون Damodaran را هنر گرافیک در سری ‘در ضمن در کرالا’ در insta حساب | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

چه مدت شما شده است انجام می دهند در ضمن در کرالا ” و چرا شما شروع به این کار ؟

این همه را با رسانه های اجتماعی از سال 2008. حال یک هنرمند تجسمی ضروری است برای نشان دادن کار شما در حال ایجاد. من شروع به ایجاد یک کلامی و بصری بیان یک کلمه در مالایایی است که ما اغلب در زندگی روزانه ما است. برخی از تلاش به خواندن آن برخی آن را نادیده گرفته است اما من نگه داشته های آن است. من نام آن را “عجیب و غریب کلمه تصویر”. و آن را در طول زمان تکامل یافته است.

سرمقاله دوستان Malayalanadu آنلاین وب سایت مجله علاقه مند بودند در های کار من در وب سایت خود را و من متعهد به ایجاد من مخالف تصاویری تقریبا هر هفته. من در حال توسعه عادت به تماشای اخبار روزانه پس از کار و که انگیزه من برای شروع به ایجاد یک صاحب نظر بصری بسیار زیادی در همراهی با من گرافیک-سواد بصری. اما من حفظ من قوی علاقه و حس از عناصر بصری و هرگز به خطر بیافتد بر روی آن. هیچ re-نقشه کشی و بدون بازسازی; همه کار من فقط آلی به عنوان آن می آید. در ابتدا وجود نداشت واکنش به کار من. اما من نگه داشته در حال انجام آن است. تعامل با نادیده گرفتن و یا انجام هر کاری که دوست دارید من سیاست و من هنوز بر روی آن.

من (هستم هنوز) در واکنش به کرالا سیاسی-فرهنگی لحظات در درون محدودیت های Instagram را در جعبه های مربع. هیچ خارج از {Instagram} جعبه ادعا می کند در اینجا! بصری بسیار چاپی و در زمان جناس در نظر گرفته شده واکنش و پاسخ به ندرت شورش است, اما نظرات مخالف در پر حادثه زندگی روزانه Malayalis در کرالا و در سراسر جهان است.

این مجموعه از گرافیک پیام به بررسی زندگی روزانه Malayalis که درگیر تغییر و یا تحت تاثیر قرار لحظات کلیدی ایجاد شده توسط Malayalis خود را!

Unnikrishna Menon Damodaran’s graphic art in his series ‘Meanwhile in Kerala’ on his insta account and facebook page

Unnikrishna منون Damodaran را هنر گرافیک در سری ‘در ضمن در کرالا’ در insta حساب و facebook صفحه | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

اخیر خود را آنهایی که در چاق تغییر در زندگی به دلیل COVID-19 شیوع. چقدر زمان شما صرف بر روی آن و آنچه در آن است که انگیزه شما برای قرار دادن این ؟

به طور معمول ما با زحمت بسیار و منتظر آن [Coronavirus] برای رسیدن به کرالا. من می خواهم که بیش از حد بود که من تنها با تمرکز بر روی مسائل در کرالا و سپس خبر آمد که در مورد سه نفر از ایتالیا و اعمال در Pathanamthitta. به عنوان COVID-19 یک بیماری مسری من نگه داشته تماشای آن در سراسر جهان و چگونه Malayalis شد و مصرف آن.

به عنوان اخبار توسعه را شروع کنم با این تیتر و بر اساس آن من بصری به شرح زیر کاملا ارگانیک. من صرف حدود دو تا سه ساعت برای یک پست به عنوان من می توانم در یک مقدار زیادی از خود ویرایش قبل از آن ارسال شده است. بنابراین گاهی اوقات ممکن است زمان بیشتری است.

Unnikrishna Menon Damodaran’s graphic art in his series ‘Meanwhile in Kerala’ on his social media handle

Unnikrishna منون Damodaran را هنر گرافیک در سری ‘در ضمن در کرالا’ در رسانه های اجتماعی رسیدگی | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

چرا با شما تماس خود را ‘طراح مخالفت’?

که من هنوز هم ادعا می کنند. ما می دانیم که چگونه طرح های بزرگ موفقیت در فروش, fat نهفته است و ما همچنین می دانیم که کل فرایند فروش نام تجاری و commodifying که تمام طراحی معمولا است. مترقی قدرت سیاسی طراحی گرافیک – به خصوص در این زمان مخالفت – چیزی است که فراهم می کند یک جرقه از آگاهی از زندگی انسان عدالت اجتماعی و مبارزه به این ورزش است.

اما در ابتدا ما باید متوجه باشید که طراحان در حال حل مشکل, حرفه ای نه فقط افرادی که همه چیز را نگاه خوب و پر زرق و برق. این مسئولیت ما را به سوال و چالش برقراری ارتباط مشکل و مخالفت در هر کجا که لازم باشد برای محافظت از کسانی که به آزادی و منافع ما ارزش بسیار است.

Unnikrishna Menon Damodaran’s graphic art in his series ‘Meanwhile in Kerala’ on social media

Unnikrishna منون Damodaran را هنر گرافیک در سری ‘در ضمن در کرالا” در رسانه های اجتماعی | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

ما ایجاد بصری و کلامی فرهنگ است که باعث ایجاد رزونانس در دیگران و که می تواند تنها در عرض یک فرهنگ است که مخالفان استقبال می کند. اما آنچه مهم است این است که “طراحی و مخالفت’ باید در مورد بهبود شرایط به عنوان طرح باید با نهایت توان در مورد ساخت کارهای بهتر و گسترش نفرت. بنابراین ادعای من به عنوان طراح مخالفت یک فرآیند مداوم و آن را تکامل می یابد به عنوان جامعه تغییر میکند.

هر برنامه ای از یک کتاب یا یک e-book برای ‘در ضمن در کرالا’?

البته من در حال انتظار برای یک ناشر است. پیشنهادات استقبال می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im