چگونه این کرالا کارآفرین ثابت می کند سلامت خوب در خانه آغاز می شود با چند دانه مخلوط

پریا Ravikrishnan معتقد است در انجام آن خودش است. برای سه دهه گذشته “سلامت علاقه مندان” ساخته شده است آن را یک نقطه برای آماده سازی خود را “خانه ساخته بهداشت مخلوط” نگه داشتن صرفه و بهداشتی داشته باشید.

“الهام بخش من است مادر من در قانون لاکشمی Balu که به من آموخت مغذی صفحه اصلی دستور العمل های است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای آماده سازی تنقلات مختلف و یا حتی به سادگی به عنوان یک فرنی. این به ما کمک کرد روشن ماندن از مواد غذایی آشغال. دختر من Vaishnavi Ravikrishna استفاده می شود به یک داد و بیداد کن خوار به عنوان یک کودک و من می خواستم برای اطمینان از او تا به حال یک رژیم غذایی متعادل می گوید:” پریا.

Idiyappam

آنچه در آغاز به عنوان یک آشپزی سالم عادت موجب یک ایده در یک روز. چهار سال پیش پریا تصمیم به مقیاس آماده سازی و سابق آشپز خانه تبدیل کارآفرین زمانی که او به ارمغان آورد او چند دانه بهداشت مخلوط پودر تحت نام Swasti. به معنی “خوب بودن” یا “سلامتی” در زبان سانسکریت این خانه ساخته بهداشت مخلوط بسته در 18 مواد مغذی مانند بامبو, برنج, انگشت ارزن دم روباهی ارزن, بادام, دانه کتان, سبز, گرم, گرم اسب و غيره را متعادل و سالم غذا خوردن است.

“من سعی کردم برای حفظ تعادل کربوهیدرات, فیبر و پروتئین است. شما می توانید ببینید که چگونه حبوبات مانند millets در حال حاضر در حال ترویج به عنوان جدید و خارق العاده در زمانی که سر و صدا است که برای ” آلی “محصولات” می گوید: پریا ساکن Karamana.

دستور العمل های سریع

  • ساده فرنی: مخلوط چند قاشق جدول چند دانه مخلوط را در یک فنجان آب. را به جوش تا آن برسد قوام فرنی. می توان با مصرف شیر یا قند خرما.
  • چند دانه سبزی سوپ: در روغن سرخ کرده و پیاز و زنجبیل و سیر و سبزیجات مانند هویج و لوبیا در کره برای یک یا دو دقیقه. اضافه کردن سلامت مخلوط فرنی و شیر نارگیل و طبخ برای چند دقیقه. چاشنی زدن با نمک و فلفل.

از منابع به بسته بندی پریا می گوید: او مدیریت فرایند به تنهایی و آن را تبدیل به قابل دوام به عنوان تولید در مقیاس کوچک. “شاید با کیفیت خوب, بامبو برنج سخت ترین منبع در میان همه فن حریف مواد تشکیل دهنده اما من حفظ آن خوب گرمایی محتوا. من منبع بامبو برنج از Wayanad و بقیه دانه ها خریداری شده از تامین کنندگان به طور منظم در این شهر است. این یک دستور العمل خانواده و من فقط آن را اصلاح” توضیح می دهد که 48 ساله است.

این یک فرایند دشوار. مواد اولیه تمیز و شسته شده چند بار قبل از اینکه بو داده با هم در یک دو کیلوگرم ظرفیت اتوماتیک سرخ.

“خشک مخلوط سپس مجاز به خنک برای یک روز قبل از این پودر را در یک آسیاب و sieved در خانه” او می گوید:, و اضافه کرد که مواد نگهدارنده و قند اضافه شده هستند و بدون هیچ سخت. قبلا پریا با استفاده از آلومینیوم کیسه برای بسته بندی اما در حال حاضر استخدام دوستدار محیط زیست کاغذ بسته است. او آماده 15 کیلوگرم — 20 کیلوگرم از مخلوط را در یک دسته و فرکانس بستگی به سفارشات. سلامت مخلوط می آید در نیم کیلوگرم بسته است که در قیمت ₹300.

Ela ada made from the health mix

Ela ada ساخته شده از مخلوط سلامت | عکس های اعتباری: Harikumar J S

پریا می گوید: یکی از مزایای چنین سلامت مخلوط است که عمدتا دیوانه و طعم است که دستور العمل های متعدد و تنقلات است که می تواند آماده شود صرفا از مواد تشکیل دهنده است که می تواند ساخته شده به خمیر.

“اساسا می توان آن را مورد استفاده خود را به صبحانه سنتی موارد مانند puttu, idiyappam و حتی dosa. در غیر این صورت تنقلات مانند ela آدا با موز و شکر زرد پر کردن می تواند آماده و سالم گزینه های است که می تواند بسیاری از لذت بردن از در هر زمان از روز است. و یا به عنوان حرکت و یا سبزی سوپ و یا حتی شیرینی مانند ladoo با مخلوط کردن با سایر مواد تشکیل دهنده مناسب,” امتیاز پریا. شاید اگر یک زمان فشرده یک گزینه مناسب خواهد بود ساده و آسان-به-فرنی او می گوید:. یک نان تست برای سلامتی خوب است!

برای جزئیات بیشتر نگاه کنید تا Swasti”s صفحه را در Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>