چگونه این زنان در حال تنظیم نمونه به رشد آفت کش ها-رایگان میوه ها و سبزیجات در خانه های خود

زمانی که Sujitha KJ صاحبخانه به او گفت به حذف شور میوه انگور از خانه خود او باشم ، خوشبختانه در چند ماه خانواده او خریداری یک خانه خود را. امروز این خانه در Ariyottukonam نزدیکی Pothencode که می ایستد در کمتر از پنج سنت دارای یک تراس باغ که صعود خارجه جایزه بهترین تراس باغ در منطقه در سال 2019.

Sujitha است که در میان بسیاری از زنان به راه اندازی سبزیجات و میوه باغ در خانه های خود به ترویج شیوه زندگی سالم است. با کشاورزی ارگانیک به دست آوردن ریشه آشپزخانه باغ را تبدیل به یک هنجار و بسیاری از زنان هم خانه دار و زنان شاغل, رشد میوه ها و سبزیجات در حیاط یا تراس خانه های خود را در نتیجه نه گفتن به آفت کش ها مملو از سبزیجات و میوه ها که سیل بازار. این زنان نیز ایجاد درآمد آنها فروش محصولات خود در آلی و بازار. در ارتباط با روز جهانی زن MetroPlus جلب با چند زنانی که ایجاد فضاهای سبز به صورت خوراکی.

در شرکت خوب

Padma Suresh calls 500 متر مربع-ft تراس خانه “happiest”. این خانه ساز از Pappanamcode شروع روز خود را در این شرکت از گیاهان در حالی که گوش دادن به آهنگ ها در رادیو. “من نمی توانم زندگی بدون شرکت از گیاهان آنها مانند فرزندان من است. من گرامی هر لحظه ای که صرف در باغ من” می گوید: Padma که باغ را دریافت خارجه جایزه سوم بهترین تراس باغ در منطقه است.

Padma Suresh in her vegetable garden at Pappanamcode

“حتی اگر من استفاده می شود به همراه پدرم به مزارع برنج به عنوان یک دختر جوان من هرگز تصور نمی کرد که من می خواهم کشاورزی را یک روز. من اولین بار رو به ارکیده کشاورزی و سپس یاس کشت. یک روز من در سراسر یک روزنامه گزارش در مورد R Ravindran از Kochulloor یک کارشناس در آلی و تراس کشاورزی و بزرگ, افریقایی یام او را کشت. او الهام بخش من برای شروع خود من باغ سبزی. امروز من رشد بیش از 20 گونه از سبزیجات و فروش آنها را به طور منظم در هفته ارگانیک بازار می گوید:” 42 ساله است.

Ushakumari GS, یک معلم در دولت مدل HSS, Pattom شروع به رشد سبزیجات در خانه اش بر اساس یک محاکمه. “ما می خواستیم برای مصرف سالم در خانه رشد مواد غذایی است. ما باید تحمل درختان میوه در اطراف خانه ما. وجود دارد, انبه, عصرانه, آووکادو, sapota mangosteen… من علاقه زیادی به رشد گیاهان گلدار ، اما بعد, من, شوهر, L سورش کومار و من می خواستم به سعی کنید دست ما در حال رشد سبزیجات است. ما آغاز شده با پیچک کدو و فلفل سبز. یک بار ما رو عالی عملکرد ما در نقل مکان به دیگر سبزیجات. امروز ما کامل باغ که در آن ما رشد نعناع و گشنیز نیز می گوید:” Usha.

Usha Kumari GS at the terrace garden at her home

سن نمی آید در این راه برای 65 سال Vijaya Bhaskar از Aruvikkara که مدیریت یک شکوفایی باغ سبزی در تراس و باغ آشپزخانه بیش از حد. “پس از من, شوهر, bhaskaran می Nair بازنشسته و از کار خود که ما تصمیم گرفتیم تا سبزی کشاورزی. بنابراین ما با حضور چهار روز کلاس برای یادگیری بیشتر در مورد تراس کشاورزی. در پنج سال گذشته ما به ندرت خریداری هر گونه سبزیجات از بازار” می گوید: Vijaya اضافه کرد با غرور و افتخار است که باغ خود را برجسته شده است در چندین مجله و برنامه های تلویزیون.

بسیاری از این زنان در پیدا کردن بازار برای تولید در کشاورزان’ بازار سازمان یافته در گاندی Bhavan, Thycaud یا در Pillaveedu ناگار Kesavadasapuram. رسانه های اجتماعی تکامل یافته به عنوان یک پلت فرم یادگیری وجود دارد چند گروه اختصاص داده شده به کشاورزی در WhatsApp و Facebook که این کشاورزان می توانند خود را روشن می کنند شک و تردید و تبادل پیشنهادات و توصیه.

Vijaya Bhaskar and Bhaskaran Nair at their vegetable garden

Vijaya Bhaskar و bhaskaran می Nair در باغ سبزی خود را | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

اما وجود دارد بیشتر به داشتن یک باغ سبزی از آبیاری و استفاده از کود. آفات ثابت کنید. “برخی از آفات پایان غذا خوردن تمام گیاهان یک شبه. این اتفاق می افتد اغلب با نعناع و گشنیز. بنابراین ما باید به صبر و حوصله بازرسی هر گیاه می گوید:” Usha. Vijaya می افزاید: “یکی به آن را به یک عادت برای بررسی گیاهان هر دو در صبح و شب. که باعث می شود آن را طراوت ورزش برای ما است.”

یکی هم باید مایل به یادگیری و خواندن در مورد روشهای پرورش از مجلات و کلاس. Sujitha است که از تریواندروم Karshaka Koottaayma اشاره می کند که یکی باید به آزمایش و همچنین. در مورد او علاوه بر مشترک انواع سبزیجات و او رشد می کند کلم و گل کلم و سیب زمینی (kaachil), زنجبیل, زردچوبه و برنج در تراس. او نیز گرفته می شود تا هیدروپونیک و aquaponics. در یکی دیگر از پنج سنت در نزدیکی خانه اش کشت حدود 200 گونه از پیوند میوه-تحمل گیاهان در ظروف.

او همچنین دارای کلاس در تراس کشت است و در حال حاضر با دادن راهنمایی به 20 خانه از ساکنان’ association در Pettah به راه اندازی باغ پشت بام. “آماده سازی خاک, استفاده از دانه های با کیفیت کنترل آفات و روشهای تهیه کمپوست در خانه برخی از موضوعات من پوشش در کلاس. برای زنان شاغل, من پیشنهاد می کنم آبیاری تکنیک های مانند فتیله آبیاری و آبیاری قطره ای به طوری که آنها می توانید صرفه جویی در زمان مورد نیاز به آب گیاهان است. پیشنهاد من این است که شروع در مقیاس کوچک و مگر اینکه شما در پیدا کردن آن لذت بخش نیست فشار خود را به انجام آن. من صحبت کردن گیاهان من و برای من که در باغ یک راه خوب برای از بین بردن استرس. هنگامی که شما پر حرارت در مورد چیزی است که شما قطعا پیدا کردن زمان به دنبال آن,” او می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>