چگونه ظروف حمل و نقل در حال بازتعریف فضاهای زندگی

همه جا حمل و نقل کانتینر — یک جعبه فولاد که شکل حمل و نقل و جهانی شدن — است که اغلب تضعیف; معمولا دور انداخته و یا از چپ به پوسیدگی نقش آن در دنیای شلوغ بازرگانی نیمه فراموش شده است.

این جعبه های بزرگ را در بر داشت راه خود را به زندگی روزمره با جوامع اتخاذ و upcycling آنها را به شکل فضاهای زندگی ساخته شده است که نیاز به خواب در یک بخش مجزا از “ایده آل تجربه سفر”.

حمل و نقل کانتینر معماری یا cargotecture است شاهد یک شیب منحنی رشد در چند سال گذشته به خصوص پس از این جعبه ساخته شد نمادهای سبز زندگی. انعطاف پذیری و قابلیت حمل و کاهش دوره ساخت و ساز را از جمله واحد همه کاره است.

در حالی که این روند مستلزم اصلاح با اضافه کردن رسانه های الکتریکی و عایق و لوله کشی صاحبان نیز انتخاب کنید برای رفتن به یک قدم بیشتر با ترکیب شیشه و سقف و بام باغ. در حال حاضر به عنوان کافه ها, رستوران ها و استودیو در سراسر جهان, این آخرین روند در پایداری موج فرا گرفته قلمرو مهمان نوازی. در حالی که برخی از هتل ها در حال تغییر به تکنولوژی سنسور حرکت و صرفه جویی در آب, دستگاه, مارک های دیگر در حال تغییر بازی به طور کامل با استفاده از ظروف حمل و نقل به عنوان یک عنصر ساختاری.

آبشاری به پایین چشم انداز طبیعی Quadrum اسکی و یوگا رفت و آمد مکرر در Gudauri گرجستان فراهم می کند نمایش خیره کننده از کوه های قفقاز. پنجره های بزرگ سخاوتمندانه بالکن و گرم داخلی چوبی مشخص رفت و آمد مکرر است که طراحی شده توسط معماران ساندرو Ramishvili و Irakli Eristavi در سال 2017. Erene Jerenashvilli رفت و آمد مکرر مدیر می گوید: تصمیم به استفاده از ظروف یک نتیجه از که مایل هتل به نگاه متفاوت با معماری در خدمت به عنوان یک امضا عنصر.

رفتن محلی

“تعهد به مواد محلی بدان معنی است که ما منابع چوب و سنگ و فلز از نزدیکی منطقه مجسمه سازی آنها را به یک نوردیک سبک ساختار. حتی مبلمان سفارشی با استفاده از چوب از گرجستان,” او اضافه می کند.

A view of the Quadrum Ski and Yoga Resort in Gudauri, Georgia

نمایی از Quadrum اسکی و یوگا رفت و آمد مکرر در Gudauri گرجستان | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

پرتاب در یوگا, تناسب اندام شنا و بیش از چهار سوئیت به از را انتخاب کنید و این باعث می شود بوتیک هتل یک مقصد تعطیلات ایده آل. وجود دارد یک جایزه اضافه شده. دامنه فقط پنج دقیقه راه رفتن به دور و رفت و آمد مکرر واقع شده است و کمتر از دو کیلومتر از Gudauri بالابر اسکی.

در مقابل هتل WineBox در Valparaiso, شیلی, شهری است کارخانه شراب سازی است که طنین انداز ساحلی شهر edginess از طریق بد بو, نقاشی های دیواری که پیچد اطراف دیواره های آن است. رنگارنگ ساختار شبیه انباشته بلوک های لگو می گرفتن نمایش خیره کننده از اقیانوس آرام در حالی که sipping شراب شیلی و تکیه به عقب در مبلمان گردد از وان حمام و سینک ظرفشویی.

اتاق قیمت بیش از $111 اما پرخرج مبله — مدولار kitchenettes بازیافت شده با پالت و بالکن خصوصی التماس برای یک حزب و یا دو و محو محدودیت فضایی از واحد ذخیره سازی است. واقع در نزدیکی دیر شیلی شاعر پابلو نرودا به خانه شما می توانید گام به گام به پیدا کردن جایی که او می گذراند کردن افکار خود را و یا فقط رفتن به هتل گاراژ که در آن شما می توانید له انگور و بازرسی پیری بشکه شراب.

تست آب

نزدیک, صفحه اصلی, ظرف استراحتگاه هنوز هم یک مفهوم نسبتا جدید. تنها چند وجود دارد و آنها در واقع در مناطقی که ساخت و ساز دائم محدود شده است. در Panchgani در ماهاراشترا Zostel از شما استقبال با هنر نمایش است که می خواند #BeContained طلوع شما را به آمیزه ای از حجم مشخص شده با روستایی رنگ. ترکیب خوابگاه خصوصی با اتاق backpacker خوابگاه واقع شده است در بالای منظره دره کریشنا و طراحی شده توسط معمار Madhav جوشی و همکاران.

Zostel’s property in Panchgani in Maharashtra

بحث در مورد ظروف Dharamveer سینگ Chouhan مدیر عامل و موسس Zostel می گوید: “ما می خواستیم مسافران به احساس آنها شناور بالاتر از ابرها. سگدست استفاده از این ظروف یکی از دلایل اصلی برای استفاده از آنها در Panchgani.” Vishal Sudhakar, مدیر عامل, ساختمان, در یک جعبه اضافه می کند که “مردم در حال حاضر به دنبال جایگزین تجربیات سفر. آنها در حال آزمایش با جنگل باقی می ماند و درخت و خانه و ظرف تفریحی.”

Sudhakar شرکت ساخته شده است beachside ظرف خواص در Sayalgudi در رمنتهپورم و همچنین در پشت دمدمی بل تیفین جعبه رستوران مفهوم در مادورای.

چه تجربه ای در داخل یک 20 فوت کانتینر بود ؟ بسیاری از اتاق می تواند تنها دو یا سه بزرگسال, اما از طریق نوآوری در تجهیز کفپوش و روشنایی یکی به سختی متوجه تفاوت در فضایی حجم.

“تجربه اقامت در یک ظرف طراحی شده است به طوری فضا بهینه سازی شده در بهترین راه ممکن است. ما تا به حال به انجام برخی از تغییرات به ما استاندارد خوابگاه به طوری که طراحی شده برای بهینه سازی فضای استفاده شده در حالی که نیاز به سازش در آسایش می گوید:” Dharamveer.

Vishal رزین: “Height عمده عامل محدود که بهتر است برای باز کردن بالای ظرف. از نظر هزینه ظرف معماری می تواند در نتیجه یک 25-30 ٪ کاهش به خصوص اگر شما را انتخاب کنید به رقابت با جریان اصلی هتل ها.”

با برنامه های سفر سفر تحت تاثیر قرار گرفتن توسط Instagram hashtags و تمایل به نشان دادن تجربیات منحصر به فرد آن جالب است برای دیدن که در آن ظرف اقامتگاههای تفریحی را به عهده دارد. شاید در این مورد تفکر در داخل جعبه فراهم می کند بهترین چشم انداز!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>