چگونه ریوخا شراب جفت با ادویه هندی مواد غذایی

“این یک ویسکی شرب منطقه است. مانند همه جا در هند, اما به خصوص در اینجا.”— Hortense Cabouret, Pernod Ricard شراب سفیر به خوبی آگاه از چالش های است که با تلاش به بازار الکل و شراب به طور خاص به یک شهر با پیچیده مشروب صدور مجوز.

ما با او در یک wine and food pairing ناهار در Barracuda دم که ادعا می شود این شهر طولانی ترین نوار. همراه با آشپز محمد Siddiq که در خدمت غنی شش وعده غذای او نمایشگاه Pernod Ricard دو اصلی شراب مارک های: یعقوب نهر از استرالیا و کمپو ویجو از Rioja, اسپانیا. “ما همچنین آوردن یعقوب نهر دو بشکه به چنای در مه” او به ما اطلاع “آن را به پایان رسید در سن ویسکی بشکه پس از آن بیشتر بافت.”

در حالی که Chennai کاملا آشنا با یعقوب نهر کمپو ویجو که در اینجا در دسترس است برای دو سال در حال حاضر است که هنوز هم در ذهن مصرف کننده به رسمیت می شناسد Hortense. “به همین دلیل است که مهم است برای ما به زمان توضیح شراب به مصرف کنندگان,” او می گوید.

“خر خر کردن, چرخش مزه” او شروع می شود با اصول اولیه در Barracuda. آشپز Siddiq که خود می بالد در ایجاد غذاهای که در جنوب هند اما بهینه سازی برای جهانی کام شامل برزیل گوشت با فلفل کبابی و میگو پخته شده در پالپ میوه شور و جوهر سبز چمنی. ما جفت سابق با یعقوب نهر شیراز و دومی با کمپو ویجو Tempranillo بلانکو-viura.

How Rioja wines pair with spicy Indian food

غذای اصلی شامل گوجه فرنگی, برنج, با, سیر, ماهی و فارسی کباب مرغ با فلفل قرمز معطر برنج. هر دو زوج با کمپو ویجو Tempranillo قرمز است. “کمپو ویجو طعم تر هستند نور” توضیح می دهد که Hortense, “قرمز آسان تر است برای نوشیدن و به خصوص با غذاهای هندی. آن است که نه چندان بالا در تانن است. اگر بیش از حد وجود تانن در شراب خود را, شما نمی توانید جفت آن را با مواد غذایی تند مشترک به هند است. آن را خواهد سوزاند دهان خود را.”

این کمپو ویجو او می افزاید: دستکاری شده توسط یک زن winemaking تیم Rioja, گل سرسبد منطقه شراب در اسپانیا. “کمپو ویجو جفت خوبی با غذاهای جنوب شرقی آسیا مانند نارگیل و ادویه کاری و غذاهای تند به دلیل آن را جبران spiciness از مواد غذایی است.”

از سوی دیگر ما جفت یعقوب نهر Chardonnay با آشپز Siddiq قارچ و قارچ سوپ. “این نوع از شراب است که به خوبی با خامه غذاهای هندی مانند palak پنیر و کره, مرغ,” او می گوید.

توضیح شراب برای هند تنظیم شده است بخش عمده ای از Hortense کار در اینجا. “من متوجه شدم که مردم به خاطر شراب قرمز در درجه حرارت اتاق. که می شده اند خوب در اروپا, اما در اینجا در هند به خصوص در تامیل نادو است که باعث می شود هیچ حس. آنها باید ذخیره شده در 14 تا 16 درجه سانتیگراد حداکثر.”

Hortense شده در هند به مدت پنج ماه در حال حاضر رعایت پررونق بازار شراب. در Chennai او شده است در نشست با کارکنان در هتل ها مانند بین قاره ای, Crowne Plaza, Holiday Inn, Novotel و بنابراین در طول روز و تعامل با مصرف کنندگان در طول شب.

او هدف اصلی است برای افزایش دید به همین دلیل است که سولا در حال حاضر در دسترس در TASMACs نیست زحمت بسیار خود را. “بله, ما در حال رقبای اما در همان زمان ما از همان شراب میباشد. اگر آنها در حال هل دادن شراب مصرف آن کمک می کند تا کل صنعت” او می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>