چگونه حیوان خانگی گیاهان قرار دادن ریشه ها در خانه ها و قلب در سراسر جهان

نوازنده آنت فیلیپ خوشحال بود برای پیدا کردن دوستان برای Herbie. مؤسس و مدیر برکلی هند گروه معتبر عملکرد گروه محترم کالج موسیقی برکلی, آنت می گوید: از طریق ایمیل: “هربی من است عزیزم جید گیاه که با من از اواسط ماه آوریل است. او یک منبع ثابت از شادی و آرامش.”

زمانی که آنت از بوستون نقل مکان به نیویورک در طول مستند Herbie سفر با او و او را به خانه آورد و دو دیگر گیاهان گربه و قمر به عنوان شرکت هربی. در حال حاضر Herbie در تعطیلات با آنت. او توضیح می دهد که مستقل Herbie خوشحال است به رشد خود را با سرعت و تدریس او را به همه چیز به عنوان آنها آمده و نه در تلاش برای نگه داشتن کشش خودش نازک است.

مانند Herbie گیاه و حیوانات خانگی در حال قرار دادن پایین ریشه در بسیاری از خانه ها در سراسر جهان و صاحبان آنها می تواند به توقف احساساتی در مورد آنها. Instagram است که در آن تمام عمل با افتخار گیاه پدر و مادر قرار دادن جرقه بزند خود را به “حیوانات خانگی” و ساخت همسایگان سبز با حسادت. “اصحاب”, “بدون قضاوت”… ستایش باران در زمانیکه گیاهان بسیاری است.

Ylang Ylang flowers in Kushboo Sundar’s terrace garden in Chennai

یلانگ یلانگ و گل در Kushboo Sundar تراس باغ در چنای | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

بازیگر و تلویزیون میزبان Kushboo Sundar اذعان می کند که او گیاهان stressbusters. “من یک تراس بزرگ باغ در خانه در چنای است. اگر من پیدا کردن یک مرده یا نه گل من نگران است. من با آنها صحبت کنید و به نظر من در هر برگ و شکوفه به عنوان پاداش.” او به خصوص متصل به گیاه یلانگ یلانگ او تا به حال پنج-شش سال و یک یاس بوش. “من یلانگ یلانگ گیاه بزرگ شکوفه های زرد. در مورد من یاس من هرس کردن آن واقعا کوتاه هر شش-هشت ماه و آن شکوفه در عرض سه هفته,” او اضافه می کند.

برخی از گزینه ها برای محیط داخلی همراه

  • مار گیاه ملکه (پول گیاهی), جید, گیاه, گیاه عنکبوتی Fitonia, Dracaena, سرگردان یهودی بنفش, قلب, Monstera, لاک تاک

در دفاتر بیش از حد, ‘حیوان خانگی گیاهان را در بر داشت یک تو رفتگی در دیوار در cubicles و در جداول آوردن یک بیت از فراوان در خارج از منزل در داخل استریل دفاتر. Divas Sadasivan یک حرفه ای با یک انگشت شست سبز یک باغ بزرگ در خانه. اما Fitonia (عصب گیاه) که او را نگه می دارد در اطاقک خود را در دفتر در قرنی, تریواندروم خاص است.

“من اطمینان حاصل شود که هر یک برگ سالم است. در طول مستند من درخواست خانهدار به آب آن است. پس از من تا به حال repotted آن من در حال حاضر در چهار گلدان از این گیاه همان است که من را در اطراف ایستگاه های کاری در خانه,” او می گوید.

Divas Sadasivan with his (left to right) Peperomia, Gold Dust, Pink Pine Apple, Neon Money Plant, Snake Plant and Ficus Bonsai

Divas Sadasivan با خود را (از چپ به راست) Peperomia گرد و غبار طلا, صورتی, Pine Apple, نئون, پول, گیاه مار گیاه فیکوس بونسای | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

دهلی نو-بر اساس کارآفرین Vinayak Garg معتقد است که رومیز همراه Spidy, یک گیاه عنکبوتی شاد و صمیمی. “Spidy است و خروجی همیشه رسیدن. من واقعا دوست دارم که نگرش است. علاوه بر این او با ما بوده است پس از آغاز سرمایه گذاری ما 13 ماه پیش.” بنیانگذار آنلاین مهد کودک و باغ فروشگاه تنبل باغبان Vinayak می گوید که پس Instagram بیش از دو برابر در طول مستند و هنگامی که پیک خدمات از سر گرفته شد, خرید و فروش, ثبت نام افزایش.

Entrepreneur Vinayak Garg with his ‘Spidy’, a Spider Plant

کارآفرین Vinayak Garg با ‘Spidy’ یک عنکبوت گیاهی | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

در سراسر هند مستند به کاهش گسترش COVID-19 شاهد افزایش افراد تست انگشت شست سبز خود را و یا پرورش آن است. Vinayak می گوید که یک کتاب در باغبانی می گوید: گیاهان در حال رشد را برآورده سه نیازهای ما: زیبایی های بیولوژیکی و روانی. “این به ما می دهد بالا برای دیدن دانه های ما کاشته شده رشد می کنند و میوه. آن را نیز یک راه به اذعان گذشت زمان به خصوص در زمان مانند این که یک روز به نظر می رسد تلسکوپی به یکی دیگر از ,” او می گوید.

دوستان بدون خز

به عنوان حرفه ای شعبده مشاغل و خانه, ‘گیاه و حیوانات خانگی’ تبدیل شدن به ایده آل اصحاب به صحبت کردن و آواز خواندن و به خانه آمده است. یک مزیت است که می توان آنها را به طور موقت پس از نگاه دوستان زمانی که گیاه پدر و مادر به خارج از شهر.

آنت مثلا می گوید اگر او را دوست دارد سگ ها و گربه های برنامه گیج کننده و رفت و آمد اجازه نمی دهد که وجدان خود را برای رفتن برای یک حیوان خانگی خزدار. Anchal کومار, کارمند Chumbak در بنگلور آموخته راه سخت چگونه خواستار آن می توان برای مراقبت از یک گیاه یک گربه و یک کودک. “من تا به حال یک Raat ki rani (شب گل یاس) گیاه بر روی بالکن. اتاق نشیمن من خواهد بود پر از عطر آن. من می خواهم بازی, موسیقی, طبخ شام و شمع. اما در طول بارداری من, من قادر به مراقبت از آن و آن را پژمرده دور است.”

Pragya S

Pragya S

که دلخراش است برای گیاه پدر و مادر است. اما Pragya S که Instagram رسیدگی دیوانه بیش از گل تا عکس از او “معشوق نوزادان” می گوید: وای دریافت تقویت روانی از مسئولیت مراقبت از گیاهان است. “آنها می تواند خواستار بیش از حد از نظر مقدار مناسب از نور خورشید و آب و یا مواد مغذی است. گیاه مراقبت های متنوع و آنچه با این نسخهها کار در کلکته کار ممکن است در چنای. اما ما پیدا کردن شادی در تماشای شکوفه و کمک به ضرب و شتم یکی از عفونت. آن جادویی است برای دیدن چگونه آنها در پاسخ به ما می گوید:” کلکته مبتنی بر MNC کارمند.

او کارگاه های آموزشی در مراقبت از کارخانه حضور دارند بیشتر من وای از شهرستانها مانند بنگلور و حیدرآباد. “در مترو, آن است که تنها از طریق باغبانی که یکی می تواند اتصال با طبیعت است. من فوری دوز شادی وقتی که من به خانه از محل کار,” او می گوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر