گسترش COVID-19 قرار داده است کرالا پلیس کرده است. دو بال تحت اداره — کرالا پلیس رسانه های اجتماعی همراه دولت و پلیس مرکز رسانه ای — در حال کار بدون توقف برای ایجاد آگاهی در مورد ویروس اقدامات احتیاطی می شود و اجتماعی فاصله از طریق ویدئوها, پست, الگوهای رفتاری و عضو شورای نظارت مدت در رسانه های اجتماعی.

در حالی که شستن دست ها رقص تصویری ارسال شده توسط مرکز رسانه در 17 مارس شده است تماشای بیش از 31 لاخ مردم با تقریبا 40000 سهام ‘شکستن زنجیره ای’ ویدیو, نوشته شده توسط رسانه های اجتماعی تلفن همراه منتشر شده در 20 مارس کردم نزدیک به 3 میلیون بازدید.

“ما اصلا انتظار چنین برای رسیدن به فیلم ها. هر زمان که یک فاجعه وجود دارد, اداره پلیس است که از لحاظ جسمی در حال حاضر به رسیدگی به این وضعیت است. اما در این مورد اجتماعی فاصله است که نیاز به ساعت. بنابراین ما باید به دور ماندن از مردم اما باید با آنها به عنوان به خوبی. که در آن دیجیتال به این معنی آمده را به تصویر می گوید:” Manoj ابراهیم ADGP ستاد و گره مامور از رسانه های اجتماعی همراه است.

Team of policemen who worked on ‘Break the Chain’ video conceptualised by Kerala Police Social Media Cell

تیم از پلیس که مشغول به کار در ‘شکستن زنجیره ای’ تصویری conceptualised توسط کرالا پلیس رسانه های اجتماعی تلفن همراه | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

او می افزاید که این وزارت می خواستم برای انجام کاری متفاوت از نوشته ها و فیلم هایی که تا به حال آب گرفتگی رسانه های اجتماعی. “این بود تا اطمینان باید ترک برداشت در وجدان مردم و در همان زمان بود نور دل از آنجا که ما نمی خواهم به انداختنش ترس در جامعه است. دسترس ویدئوها ثابت کند که مردم در ارتباط با محتوا. این مهم است که توجه داشته باشید که ما تنها پلیس مشغول به کار در مقابل و پشت دوربین در این فیلم” او می گوید.

https://www.facebook.com/keralapolice/videos/506756886930615/?v=506756886930615

رقص تصویری شش پلیس در مدرسه نشان دادن راه درست برای شستن دست به لحن آهنگ, ‘Kalakkatha’ از فیلم Ayyappanum Koshiyum. “آن را ناشی از تلاش و بنابراین پاسخ قاطع برای این ویدئو ما را شگفت زده کرد. شلیک انجام شد در دفتر ما خود را با خود ما اعضای هیات تیراندازی آن و دست زدن به دوربین و ویرایش. ما تصمیم به چوب به طوری که مردم آن را متوجه. پلیس تا به حال تمرین فقط برای یک ساعت. مراحل آسان انتخاب شده بودند چرا که هیچ یک از آنها رقصندگان می گوید:” معاونت Pramod Kumar, معاون, اجتماعی, مرکز رسانه ای است که نه پلیس به عنوان اعضای هیات. این ویدئو در ادامه به قدردانی توسط رسانه های بین المللی از جمله شبکه هایی مانند BBC, یمن آنی و علاوه بر این کانال در ایالات متحده و روسیه و انگلستان و چین و ایتالیا و هلند. “سفارت آمریکا در دهلی نو نیز به اشتراک گذاشته شده آن را در صفحه خود را. من هم یک عکس از لندن که در آن آنها نشان داد و آن را در چراغ دیواری در یکی از ایستگاه های لوله” می افزاید: Pramod.

“شکست های زنجیره ای’ تصویری توسط رسانه های اجتماعی همراه است که اختصاص داده شده به “مقامات و کارمندان وزارت بهداشت, داوطلبان, پرسنل پلیس و روزنامه نگاران که ایستاده جسور و بی باک در مواجهه با این بیماری است.” کارگردانی شده توسط آرون, BT, یک عضو از رسانه ها همراه آن است که با الهام از یک صحنه از شیطان است که در آن Mohanlal شخصیت استفن Nedumbally است هجوم تا یک باند از goondas. این ‘ویروس’— ایجاد شده با استفاده از VFX — تعقیب قهرمان ما یک انسان معمولی چادری در یک lungi و تی شرت. پس از آن می آید ناجی – دکتر یک پلیس یک ماسک و دست sanitiser. او به چالش می کشد ‘ویروس’ به صورت دوگانه با ‘Kadavule قطب’ همه به این آهنگ از شیطان بازی در پس زمینه. او برابر و tucks خود dhoti و چرخش خود را سبیل لا Mohanlal شخصیت در فیلم و چالش مخالفان خود را با او گفت و گو ‘Vaada’. و این ویروس را اجرا برای زندگی خود را!

این ویدئو به ضرب گلوله در محل تاگور تئاتر در این شهر شش نفر از اعضای رسانه های همراه و پلیس از دیگر دفاتر این اداره مشغول به کار بر روی آن است. “این شامل انیمیشن 3D & VFX به عنوان خوبی است که انجام شده توسط Bimal در مقابل یک عضو از رسانه همراه” آرون می گوید.

https://www.facebook.com/keralapolice/videos/206425590451348/?v=206425590451348

راه اندازی در مه 2018 رسانه ها همراه شد صحبت از شهر و پس از آن در Facebook صفحه با عضو شورای نظارت مدت و الگوهای رفتاری ویروسی رفت. آن را در حال حاضر دارای 13 لاخ پیروان و ذکر شده است در میان بهترین Facebook صفحات از ادارات پلیس در سراسر جهان است. “علاقه مند پرسنل پلیس خواسته شد به نظر می رسد برای یک آزمون کتبی. کسانی که پاک آن را تا به حال امتحان عملی که آزمایش ما دانش کامپیوتر فرمان بیش از فتوشاپ و ویرایش ویدئو و مهارت در ساخت ترول” توضیح می دهد که آرون.

هر دو رسانه های همراه و رسانه های مرکز نیز آغاز شده و در سال 2018 شده است, آپلود فیلم ها بر روی صحنه از Malayalam, فیلم, مربوط آنها را به مرحله انجام شود تا ایمن بمانید. “در یک فیلم ما تا به حال تقلید هنرمند Sudheesh Thiruvambady دوبله در صدای Suraj Venjaramoodu. او یک پیرو از صفحه ما. دوم تصویری است که صدای Prem Nazir دوبله توسط Santhosh Saraswathi عضو همراه می گوید:” آرون. Fahadh Faasil شد طناب دیگری در آگاهی ویدئو مربوط به شخصیت Harikrishan از شمال 24 Kaatham که OCD.

در حالی که رسانه ها همراه طول می کشد مراقبت از تمام رسانه های اجتماعی دسته از کرالا پلیس مانند Instagram, Infinite, YouTube, Helo, Sharechat و توییتر, مرکز رسانه ای طول می کشد مراقبت از روابط عمومی اداره پلیس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de