چگونه Jagan را ایجاد کرد داوطلبان کمک نقشه ویروس خوشه در AP

حیدرآباد:
زمانی که آندرا پرادش رئیس جدید Y. S. Jagan موهان ردی پیشنهاد برای راه اندازی یک روستا داوطلب سیستم در سال گذشته آن را به خود جلب کرد بسیاری از توپخانه ضد هوایی از احزاب مخالف که ادعا کرد که تنها کسانی که در ارتباط با حکم YSR حزب کنگره (YSRCP) بهره مند خواهد بود از این حرکت.

داوطلب سیستم در حال حاضر در مفید آمده است برای دولت است که انجام مقیاس بزرگ نظرسنجی برای شناسایی و نقشه covid-19 خوشه و پیگیری حدود 14000 نفر در سراسر کشور بود که به تازگی از خارج از کشور.

روستا و بخش داوطلبان استخدام برای هماهنگی و اجرای, دولت رفاه, برنامه در بیش از 11,000 روستاها از دولت است. تحت این طرح وجود دارد این است که یک داوطلب برای هر 50 خانوار به اطمینان حاصل شود که منافع دولت رسیدن به شهروندان است.

حدود 250,000 ایجاد کرد و بخش داوطلبان در حال حاضر کمک بررسی 14.1 میلیون از 14.3 میلیون خانوار در آندرا پرادش در چند هفته گذشته با توجه به دولت.

آندرا پرادش یکی از شدت ضربه متحده در جنوب هند و 420 موارد مثبت تا کنون با بسیاری از بیماران که مربوط به Tablighi Jamaat جمع آوری و در Nizamuddin در دهلی نو در ماه گذشته.

“ما در حال حاضر انجام دو نظرسنجی در سراسر کشور که در روستای داوطلبان همراه با کمکی پرستار ماماها و معتبر سلامت اجتماعی فعالان رفت و به هر خانواده در آندرا پرادش. اگر کسی پیدا شد به نشان دادن علائم آن را بلافاصله گزارش به دولت در امور اجرایی گفت:” یک مقام ارشد دولت که نمی خواهید به توان نام برد.

به عنوان بخشی از مهار اقدامات انجام شده توسط دولت همه ایجاد کرد و بخش داوطلبان نیز دستور داده شده است به بررسی بر روی افرادی که در حال بازگشت از خارج از کشور و اطمینان حاصل شود که همه آنها را در قرنطینه.

“اگر نه این بود که این سیستم دولت را مجبور به استخدام افراد برای این کار و که باید زمان زیادی را گرفته گفت:” مقام نقل قول شده در بالا.

این YSRCP نامیده می شوند این داوطلبان “تاج رزمندگان” و گفت که این طرح “اقدام مانند یک پل ارتباطی بین دولت و مردم”.

روز یکشنبه آندرا پرادش دولت همچنین گفت که آن را توزیع 16 کرور ماسک به مردم و تسریع در یک سوم بررسی خواهد شد که تمرکز بر روی خوشه های شناسایی شده به عنوان نقاط.

دولت در بخش بهداشت و درمان با هدف انجام 45,000 آزمون در سراسر آندرا پرادش اولویت covid-19 شایع مناطق گفت: دولت آزادی مطبوعات.

به عنوان بسیاری از 27 mandals از 676 mandals در سراسر 13 منطقه از دولت اعلام شده به عنوان مناطق قرمز شده اند و محاصره کردن. دولت شناسایی 141 مهار خوشه به طور کلی به عنوان یک اقدام پیشگیرانه برای جلوگیری covid-19.

“احزاب مخالف همیشه توجیهی برای مخالفت با چیزی. در حال حاضر دولت می تواند توجیه عمل خود را به عنوان آن را تا به حال ماشین آلات برای این کار” تحلیلگر سیاسی گفت: Palwai Raghavendra ردی.

در زمانی که رقمی قتل شغل یکی باید درک هر اندازه گرفته شده برای ایجاد شغل گفت: Reddy.

“آن متفاوت است استدلال اگر شغل می تواند پایدار و اگر پرداخت می شود ساخته شده برای پنج سال تمام. حقوق نیز بالا نیست و بیشتر از یک حق یا مزد اموزگار,” ردی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>