چگونه پرواز پینه دوز است طراحی کفش با یک تفاوت

دو سال پیش Pranavnath G و برادرش Kishen راه اندازی خدمات آوردن پینه دوز خدمات به مشتریان تحویل. “من می خواستم برای شناسایی استعداد cobblers که با راه اندازی فروشگاه در این شهر پیاده رو ارائه آنها جهت گیری و استخدام آنها را به صورت ماهانه پرداخت. ایده این است برای توانمند سازی آنها می گوید:” Pranavnath که پدر یک صادر کننده چرم.

او راه اندازی یک کارگاه در شرکت پدر و تیم در حال حاضر شامل یک الگوی طراح و استاد کفاش که نظارت بر هفت cobblers. آنها را تعمیر و بازسازی با استفاده از کفش. در حال حاضر آنها در حال آموزش دیده برای توسعۀ کفش ها با مواد مختلف سفارشی آنها را به عنوان مورد نیاز مشتریان.

Pranavnath می گوید که او در آغاز خدمات قرار دادی کفش مقرون به صرفه است. عروس برای مثال در هنگام طراحی خود را در لباس عروسی می تواند خود را کنار بگذارند نیم متر پارچه و رویکرد پرواز پینه دوز. “ما ایجاد خواهد شد کفش با استفاده از پارچه در ناحیه فوقانی و کفی و پایه ما با استفاده از لاستیک گرمانرم برای دوام. بقیه ساخته شده از چرم” توضیح می دهد که Pranavnath.

زنان محدوده شروع می شود در ₹1,200. این تیم است که بازی برای upcycling و همچنین: بنابراین شما می توانید آنها را به یک پیر ابریشم ساری یا دامن به نوبه خود به یک جفت جدید از کفش.

با یک کلیک دور

پرواز پینه دوز به تازگی با همکاری مردان, فروشگاه مد در شهر برای ایجاد یک خط از کفش و صندل. “برای این, ما منبع استیلای مواد حتی به عنوان مشتریان سفارش برای آنها طراحی شده,” او می گوید و اضافه میکند: “هر جنبه ای از طراحی می تواند تصمیم توسط مشتریان: ارتفاع پاشنه, شکل, طراحی, ارایش صورت لزوم ترکیب رنگ پارچه استفاده می شود… ما خود را اندازه گیری درآمده است.”

او اضافه می کند که پرواز پینه دوز مایل به باقی می ماند یک B-to-C شرکت آنها به عنوان ارزش تعامل مستقیم با کاربران نهایی.

آنها همچنین ارائه خدمات متفاوت-abled افرادی که دچار پا آسیب است. این شرکت می فرستد کارکنان برای اندازه گیری اندازه پای چنین مشتریان و همچنین نشان دادن آنها مدل را انتخاب کنید. Pranav به تازگی طراحی شده برای یک septuagenarian که تا به حال شکسته اش فوقانی ران. “او در پیدا کردن آن سخت به راه رفتن در کفش به طور منظم به طوری که ما صرف برخی از زمان ارزیابی پای خود را بعد. او خفیف لنگی و کشیدن پای خود را تا حدودی بود که بسیار سبک است. او همچنین می خواستم لغزش فایرفاکس به جای داشتن به مبارزه با نخ,” او می گوید.

او همچنین طراحی کفش برای قربانی تصادف که پا مجروح شدند “تمرکز در اینجا این است که به راحت ترین پایه و سهولت راه رفتن” توضیح می دهد که Pranavnath.

برای افرادی که دارای ایده های طراحی, پرواز, پینه دوز را فراهم می کند مشاوره طراحی. “صندل و صندل با پارچه های پنبه ای در آنها در میان محبوب ترین محصولات ما می گوید:” Pranavnath اضافه کردن “دانشجویان آنها را دوست دارم پس آنها یک جیب پسند گزینه است.”

پرواز پینه دوز کشتی ها در سراسر کشور است. برای جزئیات بیشتر تماس بگیرید 9500145832.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر