چگونه کشورها می تواند برای جلوگیری از اخراج های دسته جمعی

بمبئی:
به عنوان دولت اقدامات برای کاهش اقتصادی خرید اینترنتی از covid-19 بحران اجتناب از زیان کار است از جمله توانمند ترین چالش هایی روبرو هستند. دولت می تواند القاء شرکت ها برای حفظ کارکنان با احتمال پرداخت یارانه را هزینه های کار نشان می دهد جدید VoxEu مطالعه است.

ماتیاس Schnetzer و دیگران نشان می دهد در کوتاه مدت کار (STW) مدل است که تصویب شده توسط اتریش به کاهش covid ناشی از بیکاری است. ابتکار یادآوریست شرکت ها به کارکنان خود را پرداخت تنها به صورت واقعی (و کاهش) ساعت کار در حالی که دولت می پردازد کارکنان برای ساعت های از دست رفته. این نیز کمک می کند تا حفظ مصرف در سطح کشور است. اما این آسان نیست.

اقتصادی خرید اینترنتی از covid-19 بدتر از رکود بزرگ سال 2008 است. نرخ بیکاری افزایش یافت 1,80,000 به 5,80,000 فقط در دو هفته از این مستند در اتریش. حدود 6.7 درصد از تمام اتریش کارکنان را خواستار برای کار تحت این برنامه در مقایسه با فقط 1.2% مشابه برنامه در طول 2008-09 رکود است.

به عنوان یک نتیجه, دولت اعلام کرد که بودجه یک میلیارد یورو یا 0.25% از این کشور به تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) برای تامین مالی این برنامه است. آن به شرح زیر مدرج رویکرد که در آن گروه های کم درآمد ارائه می شوند تا 90% خسارت, در حالی که کسانی که با پرداخت بالاتر فاقد شرایط لازم هستند. با توجه به نویسندگان این مدل بیمه کارکنان و همچنین با این نسخهها کار به نفع کارفرمایان است.

آن است که ارزان تر برای شرکت ها برای حفظ کارکنان نسبت به اخراج آنها را به عنوان آنها را مجبور به پرداخت آنها در طول این مدت متوجه.

دیگر کشورهای اروپایی مانند آلمان و ایتالیا نیز به تصویب رسید کار مشابه برنامه اما با تغییر دولت و جبران خسارت. برای هند و دیگر کشورهای در حال توسعه از جمله عجیب یارانه ها خواهد بود فشار زیادی را بر دولت ایران متهم می کنند.

حتی یک کم هزینه و کوتاه مدت کار مدل را امن میلیون ها شغل و ممکن است کمک به این کشور در مقابله با بحران بهتر است.

همچنین بخوانید: کاهش توده اخراج در COVID-19: بحران اتریش کوتاه از زمان کار بین المللی به عنوان مدل نقش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>