چگونه می تواند شما را نخود پروتئین خوشمزه تر? این پودر گیاهی با استفاده از شکلات و دانه کدو تنبل

Aditi Mammen گوپتا یک کارآفرین دارای یک چالش در دست است که از نخود پروتئین طعم و مزه خوب است. “این وحشتناک است” او می گوید: تلاش سخت برای توصیف طعم و مزه. اما پس از بسیاری از جایگشت و ترکیب Aditi است که در نهایت با نتیجه راضی است. و از همه مهمتر او و شوهرش دیگر باید به خوک گینه هر بیشتر.

نخود فرنگی همراه با دانه کدو تنبل منبع اصلی پروتئین در Aditi تنها-راه اندازی گیاهی, پودر پروتئین, منبع تغذیه. 34 سال است که مشتاق به آن را به یک نام تجاری سلامتی با بیشتر محصولات در فروشگاه.

“شوهر من است که عدم تحمل لاکتوز و او نمی تواند آب پنیر به دلیل آن ساخته شده است از لبنیات می گوید:” Aditi. به همین دلیل است که این زن و شوهر شد واردات گیاهی پودر پروتئین از خارج از کشور. تحویل اما به دلیل تاخیر تشریفات گمرکی. “زمانی که من تصمیم به سعی کنید و تدوین یک در خود من می گوید:” Aditi. او شروع به تحقیقات گذشته ممکن است و آن را در زمان یک سال به درک تکنیک های درگیر.

منبع تغذیه همانطور که در حال حاضر می آید با طعم شکلات. همه چیز آهسته با مستند و منابع مواد خام مطرح شده یک چالش است. هر وعده بیش از 25 گرم پروتئین و 130 کالری است. “برای دسته اول ما 40 کیسه حدود 375 گرم” می گوید: Aditi اضافه کرد: “ما متوجه نیست که آن را به فروش به سرعت. از آن رو فروخته شده در یک روز است.”

در مقایسه او با دیگر برند, شیک Nosh که او آغاز شده در سال 2014 تا به حال نسبتا آهسته تر شروع می شود. “ما در حال حاضر قبل از دستور را برای بیش از 60 بسته برای ما دسته بعدی از پودر پروتئین می گوید:” Aditi اضافه کرد که طعم مانند وانیل و توت در دسترس خواهد بود در چند ماه آینده.

وب سایت خواهد شد تا در مدت کوتاهی و پودر پروتئین نیز در دسترس خواهد بود در آمازون است.در. در حال حاضر آن است که در قیمت ₹1,100 برای 375 گرم (موقت بسته بندی). نهایی بسته بندی باید 750 گرم و قیمت در ₹2,200.

برای جزئیات بیشتر تماس بگیرید 9940091795 و یا چک کردن @originprotein در Instagram

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>