چگونه بنگالور به دست آورد و در برابر covid-19

یک جهش ناگهانی در موارد آنفلوانزا و بی اعتنایی اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای ممکن است کمک به افزایش در covid-19 موارد در بنگلور مقامات و کارشناسان پزشکی گفت.

هر چند کارناتاکا دولت تا به حال در ابتدا اجرا سخت مستند اقدامات برای جلوگیری از همه گیر قابل ملاحظه ای از آن در حال حاضر به نظر می رسد به از دست دادن زمین به سرعت در نبرد در برابر ویروس.

شروع موسمی و افزایش موارد آنفلوآنزا همراه با تسهیلات در مستند هنجارها منجر به افزایش موارد جدید در بنگلور گفت: دولت و مقامات دولتی. پس از 19 ژوئن وجود داشته است 2,470 covid-19 موارد مثبت. مقایسه بین 8 مارس زمانی که شهر به حال خود اولین مورد و 18 ژوئن بنگالور به حال 844 موارد است. “هنگامی که موسمی مجموعه موارد آنفلوآنزا بروید تا” دکتر V. راوی رئیس neurovirology موسسه ملی سلامت روان و اعصاب (Nimhans) گفت. “همه ILI (مانند بیماری آنفلوانزا) و ساری (شدید عفونت های حاد تنفسی) موارد covid-19 مثبت است.”

در حالی که چند نفر بودند نسبت به ایالتی جنبش از مردم به ویژه کسانی که در بازگشت از ماهاراشترا سنبله شاهد بودن در حال حاضر با توجه به تعداد زیادی از ILI و ساری موارد داده ها را نشان می دهد. “سنبله است که در امتداد رود خطوط” گفت: B. H. آنیل کومار, کمیسر, Bruhat بنگلور Mahanagara Palike (BBMP).

افزایش سریع عفونت های محلی و امکان جامعه انتقال خواهد تغییر روایت از بنگالور مراتب به مراتب بهتر از دیگر مترو.

B. S. Yediyurappa رهبری دولت کارناتاکا شد مورد تحسین قرار گرفته و برای آن تلاش برای نگه داشتن تعداد کم در دولت و سرمایه خود را, اما دولت کاهش یافته است کوتاه در توضیح اینکه چرا آن رتبه هشتم در تست به طور متوسط و یا تصمیم خود را در بلند کردن اجسام از مستند زمانی که افزایش مورد انتظار بود. “تا کنون ما خوش شانس بوده است که ما رفته است بسیار بالا است. من احساس می کنم که اعداد ما باید بسیار معقول” کومار گفت. یک دولت رسمی درخواست ناشناس ماندن گفت: “برخی از عفونت بدون کنترل رفت و سپس این تبدیل به یک زمین پرورش.”

بسیار شبیه به دیگر مراکز شهری در هند و بنگلور است که خانه را به بیش از 10 میلیون نفر و بخش قابل توجهی از آنها زندگی در محله های فقیرنشین محله های یهودی نشین و محلات دیگر با اتاق کوچک به دنبال اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای.

نامناسب تفکیک زباله های خطرناک مانند استفاده از ماسک پیدا کردن راه خود را به طور منظم زباله و مدفوع جریان به بزرگتر آب بدن افزایش خطر گسترش عفونت مقامات می گویند.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>