چگونه یک استرالیا شد, یک متخصص در kimonos

کارولین ساتو است در ترس از چنای و مردم آن است. “من دوست دارم زندگی اجتماعی و انسانی رویکرد مردم است. من احساس می کنم در ارتباط با آنها. به عنوان مطالعه و طراحی مد, من, پیدا کردن طیف متنوعی از پارچه و فوق العاده طرز کار چشمگیر می گوید:” کارولین که در شهرستان زندگی می کند با شوهر و سه فرزند.

کارولین بود که به دنبال او البته در رویال ملبورن موسسه فن آوری در بازدید از ژاپن در سال 1999 به تحقیق مد سناریو وجود دارد.

او به پایان رسید تا گرفتن مقدار زیادی از اطلاعات جالب در Shibori هنر یک دستی مقاومت در برابر روش رنگرزی است که عمدتا مورد استفاده در پارچه های مورد استفاده برای ساخت kimonos متخصص در کیمونو مد برای او پس از فارغ التحصیلی مدرک.

“زندگی مدرن تغییرات منجر به تغییر در راه ما ، برای مثال استفاده از ماشین لباسشویی دارای نفوذ قابل توجهی بر روی پارچه ما را انتخاب کنید و یا نوع لباس پوشیدن ما. این یک روند جهانی: لباس های سنتی استفاده می شود محدود فقط برای موارد خاص و آن را تحت تاثیر قرار بافندگان. این امر به هر دو ژاپن و هند” کارولین می گوید. از دهه احیای ابریشم shibori به دست اورد شهرت و این منجر به رونق اقتصادی در طول 1970s و 1980s او می گوید. جالب توجه است او همچنین می گوید که shibori روش سفر به ژاپن از هند است.

“Bandhini یک کراوات رنگ و روش که در اصل هندی, نساجی, هنر, سفر کرده بود, تمام راه را به ژاپن است. ژاپنی تزریق طراحی خود حساسیت به این هنر و ابداع و ساخت آن منحصر به فرد است.

زیبایی شناسی و برجسته

  • کارولین نمایشگاه ویژگی های طیف وسیعی از Shibori تکنیک های موجود در طیف گسترده ای از کیمونو اشکال از جمله برخی از شاهکارهای سرپرستی از منابع مختلف
  • یکی از آنها شناخته شده به عنوان Harumi ماتسوشیتا را کیمونو, یک شاهکار و موروثی طراحی شده توسط طراح معروف Takitai
  • از Mitsuke. روش مورد استفاده است و بسیار نادر Oborozome-kasane shibori. آن نمایش داده خواهد شد فقط برای یک روز در 8 مارس

یکی از نمونه های چنین خواهد بود که هنر باستانی Tsujigahana shibori در کیمونو اما متاسفانه این تنها در موزه ها امروز.” عجیب الگوهای گل از Tsujigahana بودند و نه بیشتر زیبا و چشم نواز از دیگر عادی انواع کیمونو.

در طول زمان خود را در ژاپن, کارولین می گوید او قابل درک است که مردم را از چیزی است که نگه می دارد shibori کیمونو مربوطه. “چگونه آن را تکامل یافته در یک ظاهر طراحی شده و در زیبایی شناسی تمرکز منطقه از تحقیقات من. Yukata یک بازی گاه به گاه نسخه ای از ابریشم کیمونو در حال حاضر محبوب در ژاپن است. ساخته شده از پنبه این است که به راحتی با دوام و مناسب برای فصل تابستان می گوید:” کارولین و اضافه کرد که او در حال حاضر یک کیمونو مجموعه خود را.

با الهام از تجربه خود در ژاپن, کارولین سفر در سراسر آسیای جنوب شرقی در نساجی دنباله بازدید از هند چند سال پیش. او خواهد شد به اشتراک گذاری این دانش در بحث سازمان یافته در DakshinaChitra.

“به غیر از های دانش من در کیمونو من نیز علاقه مند به گوش دادن به تجارب دیگر طراحان و نساجی خبره: چگونه آنها را مشاهده و طراحی, نوآوری و تحول در زمینه صنعت مد” او می گوید.

او سرپرستی دو هفته نمایشگاه که در آن قطعه از مجموعه او نیز خواهد شد بر روی صفحه نمایش.

چه کیمونو?

  • به معنای واقعی کلمه به معنی یک لباس و یا لباس های kimonos تنها می تواند ساخته شده توسط custom-خیاطی را با توجه به یک فرد است. آن است که هرگز one-size-fits-all است و به طور سنتی ساخته شده از ابریشم
  • این یک T-شکل لوله پوشاک با لایه هایی از جزئیات ساخته شده از 12.5 متر پارچه
  • با پوشیدن کیمونو هیچ کار آسان است آن را به عنوان شامل مراقب باشید با هم تداخل دارند و تاشو. انواع مختلف چین دارای معانی مختلف است و این مهم ترین جنبه از کیمونو
  • آستین طول نشان می دهد بیشتر در مورد فرد با پوشیدن آن را مانند زمانی که آنها متاهل هستند یا مجرد
  • نسخه های ساده تر به نام Yukata ساخته شده از پنبه و بیشتر مناسب برای تابستان

“من عمیقا تحت تاثیر قرار منسوجات از ژاپن و هند است. من امیدوارم که این نمایشگاه ارائه خواهد شد شانس خود را برای بازدید کنندگان به تجربه پارچه های زیبا ساخته شده با گذشت زمان و مراقبت های, و من امیدوارم که این نمایشگاه را الهام بخش مردم را به سعی کنید خود را به طراحی خود shibori.” این نمایشگاه ومیزان در shibori آن را به عنوان یک تکنیک در حال حاضر قدردانی در هند هر چند این فقط یک بخش کوچک از گسترده نساجی کارنامه کیمونو.

Shibori در کیمونو: یک ژاپنی طراحی زیبایی یک بحث توسط کارولین ساتو است در 8 مارس در 3 بعد از ظهر در DakshinaChitra, Muttukadu.

این نمایشگاه شامل مجموعه ای از سرپرستی kimonos و لوازم جانبی خواهد بود از 8 مارس تا آوریل 23, از 10 صبح تا 5 بعد از ظهر. برای جزئیات بیشتر تماس بگیرید 9080721706.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>