چگونه یک نرم افزار تلفن همراه کمک چین برای جلوگیری از گسترش covid-19?

دهلی نو: یک مطالعه جدید انجام شده توسط محققان در دانشگاه آکسفورد نشان می دهد که گسترش این رمان coronavirus بیش از حد سریع به موجود توسط کاربر تماس با ما-ردیابی به تنهایی و در نتیجه توصیه کشورها برای کشف مسیر دیجیتال به سرعت خود را به اقدامات پيشگيرانه.

این مطالعه در یک زمان می آید زمانی که هند با مجموع 1,590 افراد آلوده تا کنون مسابقه در برابر زمان برای ردیابی تماس از موارد مثبت قرار داده و آنها را در قرنطینه.

به گفته دانشمندان رویکرد سنتی و دستی مورد جداسازی تماس, ردیابی و قرنطینه هستند و نه به اندازه کافی سریع برای SARS-CoV-2 که حیرت زده جهان به علت سرعت بالا از انتقال و آلوده کردن بیش از 8.6 لاخ مردم فقط در سه ماه.

و مقامات بهداشتی تایید یک مورد مثبت و رسیدن به خود مخاطبین virus در حال حاضر آلوده تعداد زیادی از مردم. تاخیر حتی چند روز در پیدا کردن مخاطبین می تواند ارائه این اقدامات بی اثر است.

“به طور خاص این تاخیر می تواند اجتناب شود با استفاده از یک برنامه تلفن همراه در صورت استفاده توسط تعداد کافی از مردم” به این نتیجه رسیدند محققان در یک مقاله منتشر شده در مجله علوم. چنین رویکردی می تواند بروز عفونت های جدید پایین است.

تماس با ما-ردیابی برنامه کار می کند با کمک یک سرور مرکزی است که به روز رسانی در زمان واقعی با مثبت جدید covid-19 موارد است. برنامه ایجاد یک حافظه از نزدیکی مخاطبین بر اساس مکان GPS.

به عنوان به زودی به عنوان یک فرد در شبکه درخواست SARS-COV-2 آزمون با استفاده از نرم افزار و ‘مثبت’ نتیجه آن باعث اطلاع رسانی از طریق مسنجر برای ممکن است تماس, توصیه های لازم قرنطینه اقدامات در حالی که حفظ گمنامی از فرد آلوده.

این برنامه اجازه می دهد تا پایگاه داده مرکزی برای جمع آوری داده های کاربر جنبش و coronavirus تشخیص و نمایش سبز, کهربا یا قرمز کد برای استراحت و یا اعمال محدودیت در حرکت با استفاده از هوش مصنوعی (AI).

برنامه های مشابه استفاده شده است توسط چین و کره جنوبی که زمانی موفقیت قابل توجهی در سرکوب این بیماری همه گیر. کمتر از 150 مورد جدید گزارش شده در هر روز در طول 2-23 مارس در چین را از هزاران نفر هر روز در اوج این بیماری همه گیر. کره جنوبی بیش از حد پایین آورده موارد جدید از 909 به تاریخ 29 فوریه تا 76 در 24 مارس.

اما پس از استفاده از این برنامه شامل حفاظت از اطلاعات و حریم خصوصی, مسائل, مطالعه می گوید که نیاز است برای نظارت دقیق و مردم باید دموکراتیک حق تصمیم گیری برای اتخاذ این پلت فرم است یا نه.

“هدف این است که به اعمال این فن آوری به عنوان یک تغییر دائمی به جامعه است اما ما بر این باورند که در حال حاضر لازم و توجیه برای محافظت از سلامت عمومی است. ما توصیه می کنیم فوری اکتشاف وسیله ای برای هوشمند فاصله فیزیکی دیجیتال از طریق تماس با ردیابی” محققان به این نتیجه رسیدند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de