هوستون بیمارستان متوقف گزارش COVID-19-مربوط به داده ها پس از رسیدن به پایه ICU ظرفیت: گزارش

اطلاعات منتشر شده توسط عمده هوستون سیستم بیمارستان دیگر شامل اطلاعات در مورد سیستم بیمارستان ICU ظرفیت تغییر گزارش شده فقط یک روز پس از آن قبلا به روز شده برای نشان دادن بیمارستان های رسیدن به 100 درصد پایه ظرفیت با توجه به COVID-19 شیوع.

نمودار به روز شده روزانه توسط مرکز پزشکی تگزاس یک سیستم بیمارستان با مکان در مرکز شهر هوستون شامل یک هشدار از یکشنبه که “رو به مسیر جدید روزانه موارد” بود و در ادامه و نشان داد که افزایش در بیماران به ICU “پشتیبانی از آینده ويژه برنامه ریزی منابع.” اما هیچ نشانه ای از زمانی که سیستم بیمارستان خواهد رسیدن به ظرفیت در دسترس بودند.

“در حال حاضر TMC موسسات قادر به خدمت به همه بیماران نیاز به مراقبت های ویژه” اسناد خواندن در کنار توجه داشته باشید که نشان می دهد 5-درصد متوسط رشد coronavirus بیماران نیاز به ورود به بخش مراقبت های ويژه. هیچ اطلاعات دیگری در زمانی که TMC خواهد رسیدن به ICU ظرفیت شد و در دسترس عموم.

تبلیغات

هوستون کرونیکل گزارش داد که داده ها تغییر داده شده به حذف این اطلاعات پس از روز شنبه به روز رسانی نشان داد که هوستون ويژه خواهد رسیدن به “ناپایدار افزایش ظرفیت” توسط 6 جولای.

این وقایع نیز گزارش داد که این تغییر رخ داده است پس از گفتگو “بین رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت [R] و مدیران بیمارستان که در آن فرماندار ابراز نارضایتی منفی سرفصل در مورد ICU ظرفیت.”

یک سخنگوی ابوت را تکذیب کرد به این وقایع که در دفتر فرماندار خواسته بود برای بیمارستان ها به کمتر ارائه اطلاعات در مورد ICU ظرفیت.

“دفتر فرماندار معتقد است تمام بیمارستان ها باید گزارش اطلاعات دقیق به دولت و به مردم به عنوان اغلب به عنوان امکان پذیر است گفت:” سخنگوی. “ما خواستار اطلاعات بیشتر برای به اشتراک گذاشتن و نه کمتر.”

تگزاس یکی از تعدادی از کشورهای گزارش خوشه های تیز در جدید روزانه تعداد coronavirus موارد و در هفته گذشته نقل مکان کرد و به سرعت برنامه ای برای بازگشایی دولت و شل محدودیت در مجامع عمومی.

“آخرین چیزی که ما می خواهیم انجام دهیم به عنوان یک دولت است که رفتن به عقب و تعطیل کردن کسب و کار” ابوت گفت: در روز پنج شنبه. “این توقف موقت کمک خواهد کرد که ما دولت کررل گسترش تا زمانی که ما با خیال راحت می توانید وارد مرحله بعدی باز دولت ما برای کسب و کار است.”

“من از همه اهالی تگزاس به انجام بخشی خود را به سرعت گسترش COVID-19 پوشیدن ماسک و شستن دست های خود را به طور منظم و اجتماعی فاصله گرفتن از دیگران,” او اضافه شده است. “این مطلب که همه ما به دنبال این دستورالعمل امن تر از دولت ما خواهد بود و ما بیشتر می تواند باز کردن تگزاس برای کسب و کار است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *