Expectations جلوتر از بودجه اتحادیه همیشه بالا و بخش مسکن بیش از حد دوخته بود امید بالا در برخی از مثبت اطلاعیه ها است که می تواند به احیای آن تضعیف و اقبال. اما بودجه تا به حال هیچ چیز قابل توجهی برای ارائه وجود دارد هیچ بسته کمک مالی و یا هر گونه اخبار در بحران چگونه خواهد بود خطاب. بخش املاک و مستغلات است که وضعیتی وخیم تحت بحران نقدینگی و پایین بودن تقاضا از خریداران خانه.

دولت اگر چه حفظ تمرکز خود را بر مقرون به صرفه مسکن با گسترش تعطیلات مالیاتی برای سازندگان در حال توسعه خانه های تحت این پروژه است. این پروژه تصویب مهلت تمدید شده است که از 31 مارس سال 2020 تا 31 مارس سال 2021 به ادعای بهره مند شوند.

خریداران تحت مقرون به صرفه مسکن ادامه خواهد داد برای دریافت اضافی تخفیف به علاقه جزء وام به ₹1.50 لاخ (₹2 لاخ به علاوه ₹1.50 لاخ). وام گیرندگان تحت این پروژه ادامه خواهد داد برای گرفتن تخفیف از ₹3.50 لاخ برای خانه زیر قیمت ₹45 لاخ.

خواهد این دو دستورالعملهای عملیاتی استاندارد, یکی برای سازندگان و خریداران خانه احیای بخش است ؟ بعید است. بودجه و موفق به تقویت بخش املاک و مستغلات.

در تعجب آور اعلام دولت ایجاد کرده است دو گزینه برای افراد به را انتخاب کنید برای اینکه مشمول مالیات بر درآمد. در زیر گزینه اول افراد می تواند انتخاب کردن برای کسر تحت معمول مالیات بر درآمد بخش مانند Sec 80C و 24 برای این ادعا مزایای مالیاتی از جمله مؤلفههای اصلی تا ₹1.50 لاخ و علاقه جزء ₹2 لاخ بود (₹3.50 لاخ تحت مقرون به صرفه مسکن). تحت دوم و به تازگی معرفی گزینه افراد می توانند با چشم پوشی از تمام مزایای مالیاتی موجود در تمام بخش ها از مالیات بر درآمد عمل می کنند و فقط پرداخت مالیات است.

نگران کننده

گزینه دوم این است که نگران کننده برای بخش املاک و مستغلات به دلیل آن ممکن است مانع از خریداران خانه یکی از مزایای عمده ای را برای افراد به دریافت مزایای مالیاتی است که نیز تا به حال تاثیر قابل توجهی در طرف تقاضا برای خانه. زمان خواهد شد بگویید چگونه افراد را در درک این دو گزینه از مالیات و که یکی از آنها را انتخاب کنید. بیشتر RBI ارائه آن پست-بودجه سیاست های پولی این هفته, در جایی که فکر می کنم تانک از کمیته سیاست پولی (MPC) تصمیم به برگزاری مخزن رای در 5.15%. این میزان که در آن بانک قرض گرفتن وجوه از RBI برای دیدار کوتاه مدت صندوق نمایند.

با توجه به بزرگ سنبله در سطح تورم در چند ماه گذشته و اندک رشد اقتصادی اعلام شد و انتظار می رود خط. RBI همچنان به ‘تطبیقی’ بالا بردن امید کاهش نرخ بهره را در ماه های آینده.

RBI نیز تصمیم به دم بیشتر نقدینگی به سیستم بانکی و در نتیجه فعال کردن وام دهندگان قادر به قرض دادن آزادانه. با بهتر نقدینگی وام مسکن نرخ ادامه خواهد داد در حال حاضر سطح و یا حتی ممکن است کاهش می یابد برای بهره مندی از وام گیرندگان. هنگامی که اقتصاد به مسیر بهبود نرخ خواهد سر خود را رو به پایین سفر اما چنین بهبودی اتفاق می افتد ممکن است در هر زمان به زودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de