خانه به رای قانون به مجازات فدرال جرم و جنایت نفرت

مجلس رای گیری خواهد شد در هفته آینده در قانون را به مجازات فدرال نفرت و جنایت, خانه, رهبر اکثریت Steny HoyerSteny همیلتون HoyerPelosi کارکنان huddles با مشاوران در هر دو طرف در ‘تعجب’ صورتحساب های پزشکی خانه پنل تصویب لایحه اعطای DC استقلال دموکرات صعودی در لایحه برای ایجاد زنان تاریخچه موزه: ‘آن را در انتخابات سال بیشتر (D-Md.) پنج شنبه اعلام کرد.

دموکراتیک کنترل به مجلس این لایحه معرفی شده توسط Rep. بابی راشبابی لی RushMLB, کنگره, بازی بیس بال در مبارزه با بیش از جزئی لیگ دموکرات ستایش رامنی برای شکستن با ایران در محکوم برگ برنده دموکرات ها انتقاد مدال آزادی برای Limbaugh به عنوان “سیلی” بیشتر (D-بیمار است.) در روز چهارشنبه.

“102 سال پیش در کنگره Leonidas C. دایر میسوری معرفی اولین antilynching قانون به تصویب مجلس اما غم انگیز است که لایحه را در سنا است. اما با اعلام امروز ما یک گام نزدیک تر به سرانجام outlawing این عمل شنیع و دستیابی به عدالت برای بیش از چهار هزار نفر از قربانیان از مجازات از جمله Emmitt تا” عجله در بیانیه ای گفت.

تبلیغات

“از Charlottesville به ال پاسو ما هنوز در حال مواجه با همان خشونت آمیز و نژاد پرستی و نفرت که در زندگی امت و بسیاری دیگر. تصویب این لایحه را ارسال یک پیام روشن به ملت که ما را تحمل نکرده و با این تعصب است.”

این لایحه به نام امت تا 14 ساله آمریکایی آفریقایی پسر بچه ای که بدون محاکمه اعدام شد در می سی سی پی در سال 1955.

سنا در لایحه معرفی شده توسط سنسور. Cory BookerCory آنتونی BookerDemocratic سناتور بخواهید DOJ ناظر به گسترش جولیانی پروب سی ان ان نشانه اندرو یانگ به عنوان مشارکت کننده بلومبرگ واجد شرایط برای کارولینای جنوبی اولیه بحث بیشتر (D-N. J.), کامالا هریسکامالا دوی Harris5 takeaways از لاس وگاس بحث قانونگذاران کالیفرنیا علامت روز یادبود برای توقیف سناتور دموکرات بپرسید DOJ ناظر به گسترش جولیانی پروب بیشتر (D-کالیفرنیا.) و تیم اسکاتتیموتی (Tim) یوجین ScottGOP سناتور ارائه لایحه به سیمان کسب و کار ارائه در مغلوب ساختن پیشی جستن قانون مالیات یکشنبه پیش نمایش نشان می دهد: ردیف بالا 2020 دموکرات خود را در مورد قبل از نیوهمپشایر اولیه حزب دموکرات به تشویق ایستاده برای مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات به فرصت بیشتر مناطق (R-S. C.) گذشت anti-مجازات قانون سال گذشته است.

هریس و بوکر را تشویق می کردند این خانه تصمیم به رای دادن در لایحه مجازات در بیانیه ای روز شنبه گزارش InsiderNJ.

“در حالی که ما نمی توانیم خنثیسازی آسیب غیر قابل فسخ از مجازات و آن فراگیر میراث ما می توانیم اطمینان حاصل شود که ما به عنوان یک کشور روشن است که مجازات تحمل نخواهد شد” بوکر گفت.

“من سپاسگزار برای مشارکت سناتور بوکر و اسکات و من این را تحسین مجلس نمایندگان برای آوردن این قانون مهم به طبقه. این عدالت است که دیر شده” هریس گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر