خانه اعتصاب در آخرین لحظات نظارت مقابله

خانه رهبران در روز سه شنبه رخ داد یک توافق به reauthorize کلیدی نظارت لایحه عقد مرکب معامله در ستیز قانون تنها چند روز قبل از این مجموعه به اتمام می رسد.

حرکت زیر ماه از جنگ سخت مذاکرات که اختلافات نه تنها بین طرفین اما در آنها نیز هست.

رهبران در هر دو طرف می گویند آنها انتظار می رود این لایحه به تصویب از طریق خانه در چهارشنبه, ارسال آن به مجلس سنا چهار روز به فراغت قبل از مارس 15 انقضا.

تبلیغات

معامله گرد هم آمدند و پس از مذاکره کنندگان راه اندازی شد 11 ساعت تلاش به mollify غیر معمول ائتلاف مخالف صداها: لیبرال دموکرات و آزادیخواه جمهوری خواهان که تا به حال snarled مذاکرات با اصرار بر حفظ حریم خصوصی حمایت در نظارت بر اطلاعات خارجی عمل می کنند (FISA). که آنها را در تقابل با این استدلال که تمیز با عبور نمود لایحه به حال شانس بهتری برای ساخت آن از طریق مجلس سنا.

همیشه بحث برانگیز سوالات چرخش در اطراف نظارت دولت ایران باید گودال امنیت ملی hawks در برابر طرفداران قوی تر آزادی های مدنی. و سازش پرده برداری کرد روز شنبه با هدف تعادل آن با ظرافت به اندازه کافی برای برنده شدن تمبر از تصویب هر دو مجلس.

“من خوشحالم که بگویم امروز ما دوباره در کنسرت آوردن قانون برای مهار برخی از این موارد نقض حقوق بشر در آمریکا موضوع” خانه قضائیه رئیس Jerrold Nadlerجرالد (جری) لوئیس NadlerDigital فعالان حقوق جمع آوری پول برای بیلبورد انتقاد شیف بیش نظارت مبارزه با این هفته: مجلس به رای قانون به مجازات فدرال جرم و جنایت نفرت کنگره تعیین شده برای clash بیش نظارت اصلاحات بیشتر (D-n. y.) گفت: او به عنوان شهادت در مورد این لایحه قبل از قوانین این کمیته است.

اگر گذشت با عبور نمود لایحه تمدید سه انقضای مقررات ایالات متحده آمریکا آزادی عمل که در غربت wiretaps lone wolf نظارت و بحث برانگیز برنامه ای است که اجازه می دهد تا دولت ایالات متحده به درخواست دسترسی به تلفن ابرداده.

این لایحه همچنین شامل حریم خصوصی بیشتر حمایت.

“اول این لایحه به پایان می رسد, جزئیات تماس, سوابق برنامه آغاز شد که به عنوان یک راز و غیر قانونی نظارت پروژه تقریبا 20 سال پیش. آن به پایان می رسد” Nadler گفت.

تبلیغات

با مهلت بلندی خانه رهبران نقل مکان کرد و به سرعت به فشار بسته از طریق خانه با قوانین کمیته رای گیری شنبه شب به ارسال آن به طبقه.

هنوز این لایحه به نظر نمی رسد برای دلجویی از برخی از قانونگذاران فشار برای اصلاحات فراگیر به نظارت ایالات متحده ،

“من به دنبال آن در حال حاضر. بر اساس زودتر پیش نویس از آن من نمی خواهم آن را در همه توضیح ، مایک لیمایکل (مایک) Sibley LeeRand پل بافندگی به عنوان کارت های وحشی در نظارت مبارزه با مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید جمهوری خواهان او نمی خواهد گسترش نظارت قانون بدون FISA اصلاحات Hillicon دره: دموکرات ها در مذاکرات به پل نظارت تقسیم | DHS اعتماد به نفس در سه شنبه تامین امنیت انتخابات | دولت وعده M سایبر کمک به اوکراین | Facebook پرش SXSW در میان coronavirus بیشتر (R-یوتا) گفت: در روز سه شنبه.

آخرین لحظه تقلا می آید پس از سخنران نانسی پلوسینانسی PelosiThe هیل صبح گزارش – می تواند برگ برنده کنگره در توافق coronavirus بسته است ؟ غرق شدن بازار سهام به شمار خطر برای بازنشستگان پلوسی می گوید: برنامه ریزی برای دور 2 coronavirus تسکین می رسند می تواند به عنوان اوایل این هفته بیشتر (D-کالیفرنیا.) هوش رئیس آدام شیفآدم بنت SchiffSurveillance مقابله گریزان به عنوان پایان مهلت تعیین شده می تواند امریکا دیپلمات های تابع تحت ریاست جمهوری ساندرز? لذا بعید است که به حکم بولتون بیشتر (D-کالیفرنیا.) و Nadler مشغول به کار در طول هفته های اخیر به پیروزی حمایت از مظنونان حمله به دانشگاه Zoe Lofgren (کالیفرنیا.) و Pramila Jayapal (شستشو.) — دو قضائیه دموکرات که تحت فشار قرار دادند برای حفظ حریم خصوصی بیشتر حمایت. بدون کنگره اقدام دولت در افزایش قدرت نظارت منقضی خواهد شد در 15 مارس.

Lofgren ارسال FISA با عبور نمود به یک سقوط در اواخر ماه گذشته پس از تهدید به زور آرا در چند FISA مربوط به اصلاحات که مجبور آمریکا به خود لایحه در قوه قضائیه کمیته و به تعویق انداختن یک نشانه گذاری شده است.

مشاوران گفت: بسته نوشته شده بود برای به حداکثر رساندن پشتیبانی از قانونگذاران از هر دو طرف هر چند معلوم بود شنبه شب اگر تصویب شد یک شرط بندی مطمئن. مدت کوتاهی قبل از این قوانین جلسه اعلام شد, Jayapal هیل گفت: او تا به حال برخی از رزرو در مورد وضعیت FISA مذاکرات است.

“من نمی دانم” او گفت:. “من احساس می کنم مانند بسیاری از چیزهایی که ما فکر می کنیم می خواهم به توافق تغییر کرده است.”

این تصمیم به حرکت FISA با عبور نمود لایحه به قوانین کمیته نشان داد که اعضای مذاکره کرده بود به حرکت این لایحه از طریق. و آن نیز پس از رهبران حزب در هر دو طرف آغاز شده بود به بیان اعتماد به نفس در این هفته که آنها در حال نزدیک شدن به یک معامله.

در صبح روز سه شنبه Nadler تا به حال مشخص بسته به عنوان یک “قابل پیاده کردن” از قوانین موجود و در توصیف این تغییرات از پیشنهاد اولیه خود را به عنوان یک بهبود است.

تصمیم به برگزاری یک رأی در این هفته نشان می دهد که دموکرات ها منتقل شده اند گذشته امکان عبور از کوتاه مدت پسوند برای اطمینان از نظارت قدرت منقضی نیست — اگر چه این امکان می تواند دوباره ظهور دوباره اگر رهبران مجلس سنا صورت قوی در مخالفت با این لایحه.

جمهوریخواهان بیش از حد مواجه شده اند یک درون حزب اختلاف بیش از این قانون به عنوان آزادیخواه خواهان تقاضا بیشتر حمایت سوراخ سوراخ شدن آنها را در برابر رهبران ایران که امیدوار بود برای حفظ قوانین فعلی تا حد زیادی دست نخورده است.

در حالی که رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpFeehery: Mulvaney مناسب برای ایرلند شمالی مطبوعات ارسال: برنی ساندرز در حال حاضر برنده تپه صبح روز سه گزارش – می تواند برگ برنده کنگره در توافق coronavirus بسته است ؟ بیشتر گفته است که او نمی خواهد به یک توافق تمیز با عبور نمود بیل — با وجود دادستان کل ویلیام Barrویلیام پلهام BarrDOJ هشدار شرکت در مقابل تثبیت قیمت در طول coronavirus مصرف کننده با نام تجاری گروه تماس در Barr برای محافظت از قیمت سنگ آهن در بازار با توجه به کروناویروس رند پل بافندگی به عنوان کارت های وحشی در نظارت مبارزه بیشتر و دیگر رهبران ایران در ابتدا به حمایت از چنین حرکت — برخی آزادیخواه اعضای تحت فشار قرار دادند برای اصلاحات فراگیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن و بسیاری از GOP اعضای با اشاره به استفاده از استراق سمع در سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاور کارتر صفحه در طول سال 2016 انتخابات به فشار اضافی FISA اصلاحات.

مقامات فدرال مظنون صفحه از کار به عنوان یک عامل خارجی ثبت نشده برای روسیه در انتخابات ریاست جمهوری 2016 به خصوص پس از او ساخته شده یک سفر به کرملین در ماه ژوئیه آن سال — زمانی که سوالات در حال حاضر در حال چرخش در مورد کمپین روابط با مسکو است.

آنها می گویند این بررسی گسترده از 2016 FISA فرایند توسط وزارت دادگستری بازرس کل Michael Horowitz, ایدز خود را در مورد. در حالی که هوروویتس پیدا نکردم شواهد نشان می دهد تعصب سیاسی نهفته اف بی آی تصمیم به باز کردن پروب ضد جاسوسی و به این نتیجه رسیدند که FBI به حال یک “مجاز هدف” برای پرس و جو او را پیدا 17 “قابل خطا و یا حذفیات” در نظارت حکم برنامه های کاربردی برای صفحه قدمت آن به سال 2016.

آمریکا و همچنین قادر به بیشتر بیا به موافقت نامه های به خصوص پس از بر ملاقات با رهبران ایران سه شنبه شب ،

“من فکر می کنم ما در یک مکان بسیار خوب است. امروز صبح ما به ارمغان آورد به دموکرات ها و برخی تغییرات دیگر ما را به جایی که ما در مذاکرات امیدوارم ما می توانیم که امروز انجام می شود و رای قبل از پایان هفته” خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتیکوین اوون McCarthyThis هفته: نظارت, سفر بان کی مون دعوا بازی در حال رشد در میان coronavirus نگرانی یکشنبه نشان می دهد پیش نمایش: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت چرخ دنده تا برای هفته جدید از coronavirus پاسخ; ساندرز آماده برای مرحله بعدی مقدماتی خانه باعث می شود telework برنامه های میان coronavirus شیوع بیشتر (R-کالیفرنیا.) روز سه شنبه گفت.

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که هر آنچه ما انجام می دهیم, به خصوص وقتی که می آید به اصلاحات که در آن کار می کند که ما قادر به ارائه استفاده از چرا ما نیاز به FISA از همان زمان از حمایت برای هر آمریکایی است.”

این مذاکرات تا حد زیادی به نظر می رسد بین خانه و کاخ سفید با بسیاری از سناتورهای remarking در طول روز است که آنها نمی دانند چه معامله زده بودن.

تبلیغات

“من هیچ نظری ندارم آنچه را که آنها در حال کار بر روی” اطلاعات مجلس سنا رئیس ریچارد با مته سوراخ کردنریچارد Mauze BurrRand پل بافندگی به عنوان کارت های وحشی در نظارت مبارزه به عنوان بایدن موج دلاری اوکراین پروب حرکت به خط مقدم Ratcliffe نامزدی قرار می دهد سوزان کالینز در نقطه سخت تر (R-N. C.) اظهار داشت: روز سه شنبه.

هنوز نوروزی ابراز عزم راسخ برای اطمینان از نظارت مقامات دست نخورده باقی می ماند.

“ما قطعا می خواهید امتحان کنید و حرکت آن را” گفت: سناتور. جان Thuneجان رندولف ThuneTrump, ایران تقلا برای حفظ اقتصاد از انحراف رهبران tamp پایین صحبت از بسته شدن کنگره تغییر برنامه بیش از coronavirus یک شبه انرژی: مجلس سنا در لایحه انرژی متوقف میان اصلاح مبارزه | Coronavirus قیمت نفت بازار را meltdown | سبز گروه می گویند Dem آب و هوا طرح به اندازه کافی رفتن نیست بیشتر (R-S. D.) که به ذکر او هنوز بررسی محتویات FISA لایحه. “برای ما این بستگی دارد که چگونه بسیاری از رویه موانع اعضای ما ممکن است می خواهم به پرتاب.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>