جمهوریخواهان مجلس نمایندگان کلید مقامات دولت فشار برای بودجه اضافی برای coronavirus وام کسب و کار کوچک

جمهوری خواه رهبری در خانه و کلید مقامات دولت حمایت برای عبور بودجه اضافی برای وام کسب و کار کوچک در میان بیماری همه گیر کوروناویروس هشدار می داد در طی یک کنفرانس تلفنی با اعضای شنبه از $350 میلیارد مصوب برای چک Protection Program (PPP) می تواند به اشباع در آمدن روز است.

به عنوان کنگره هایش بیش از چگونه به بهترین اقدام بعدی خود را بسته محرک در میان همه گیر — با رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellMcConnell به تلاش برای تصویب کسب و کار کوچک در بودجه دوشنبه, هشدار برگزاری آن ‘گروگان’ یک شبه مراقبت های بهداشتی: مغلوب ساختن پیشی جستن مراحل حمله که | Fauci می گوید مرگ و میر می تواند پایین تر از اولین پیش بینی شده | خانه پنل هشدار فدرال ذخایر لوازم پزشکی تهی | Mnuchin, شومر در مذاکرات بیش از امداد معامله جمهوریخواهان مجلس نمایندگان کلید مقامات دولت فشار برای بودجه اضافی برای coronavirus وام کسب و کار کوچک تر (R-Ky.) به دنبال آوردن یک فاز چهار لایحه ارائه اضافی 250 میلیارد دلار برای کسب و کارهای کوچک برنامه حقوق و دستمزد به طبقه در چهار شنبه — معاون رئیس جمهور پنس, خزانه داری, منشی, Steven Mnuchinاستیون Terner MnuchinOvernight مراقبت های بهداشتی: مغلوب ساختن پیشی جستن مراحل حمله که | Fauci می گوید مرگ و میر می تواند پایین تر از اولین پیش بینی شده | خانه پنل هشدار فدرال ذخایر لوازم پزشکی تهی | Mnuchin, شومر در مذاکرات بیش از امداد معامله آمریکا و کلید مقامات دولت فشار برای بودجه اضافی برای coronavirus وام کسب و کار کوچک در پول: Mnuchin, شومر در مذاکرات به اعتصاب کوتاه مدت کمک کند | کسب و کارهای کوچک در تلاش برای وام | خزانه IG می فرستد Dems گزارش در دست زدن به تهمت اظهارنامه مالیاتی بیشتر و پیشرو اعضای کاخ سفید را coronavirus نیروی کار اظهار داشت تعهد خود را برای تامین بودجه اضافی امید کمک به شرکت های شناور باقی می ماند با توجه به منابع متعدد در تماس است.

در حالی که اولیه اجرای این برنامه تا به حال شروع سنگی با شکایت از هر دو وام گیرندگان و وام دهندگان در مورد قوانین و روند درخواست ایران با نمایندگان مجلس اشاره کرد که اداره کسب و کار کوچک (SBA) در حال حاضر خبر از $90 میلیارد از $350 میلیارد دلار در این روز پس از تصویب سومین لایحه محرک و دیده است صدها نفر از هزاران نفر از دیگر برنامه های تحسین دولت برای حرکت به سرعت برای رسیدگی به این مشکل است.

تبلیغات

“چک برنامه حفاظت دلار رفته اند در کمتر از یک هفته زمان است که با سرعت بسیار نیرومند برای دولت فدرال” Rep. رادنی Davis,رادنی لی DavisHouse جمهوری خواهان کلید مقامات دولت فشار برای بودجه اضافی برای coronavirus وام کسب و کار کوچک Hillicon ولی: Coronavirus ردیابی جرقه نظارت نگرانی | هدف تحویل کارگران طرح روز شنبه اعتصاب | آژانس فدرال سرعت بخشند پست الکترونیکی-در رای گیری بودجه به دولت | YouTube سرکوب 5G توطئه ویدئوها خانه جمهوریخواه هل برای همکاری دو حزبی در انتخابات در طول coronavirus بحران بیشتر (R-بیمار است.) گفت: تپه.

اما نمایندگان مجلس همچنین اذعان کرد مسائل با برنامه یکی از آنها این است که آن را ممکن است نیاز به بودجه اضافی.

“ما صحبت در مورد کسب و کار کوچک نگرانی که خیلی بزرگ در حال حاضر” دیگر نماینده مجلس ایران گفت: تپه از روز شنبه تماس تلفنی. “برخی از بانک ها فقط به دلیل خودداری شرکت هنوز هم که واقعا فاحش در این نقطه, اما همچنین بانک ها نگران هستند و بر اساس چه اتفاقی افتاد بعد از Dodd-Frank.

“پس از آن واقعا در تلاش برای دریافت کنید که بده و بستان بین آنچه که بانک ها انتظار می رود برای انجام این قانون و همچنین حجم از مردم که آنها در حال تلاش برای جذب در حال حاضر” این نماینده مجلس ادامه داد. “وجود دارد $90 میلیارد دلار در حال حاضر اعدام یکی دیگر از صد میلیارد دلار در حال حاضر در خط لوله. بنابراین شما در حال صحبت کردن در مورد از اولیه که 350 $میلیارد دلار یا بیشتر $190 میلیارد دلار است که در حال حاضر صحبت برای این چهار روز است.”

قانونگذاران همچنین اطلاع داد که دولت خواهد بود اعلام کرد یک ابتکار جدید به خیابان اصلی برنامه اعطای وام برای اواسط اندازه کسب و کار در عرض چند روز آینده و این که وزارت خزانه داری است که در روند ایجاد یک دولت و دولت های محلی تسهیلات نقدینگی به گفته یک عضو ارشد در تماس است.

تبلیغات

در حالی که بودجه اضافی برای PPP دریافت کرده است حمایت هر دو حزب گذراندن یک لایحه از طریق هر دو مجلس هنوز با موانع با چسباندن نکات کلیدی مقررات.

سخنران نانسی پلوسینانسی PelosiTrip که منجر به اقدام نیروی دریایی وزیر استعفای هزینه 3K: گزارش یک شبه مراقبت های بهداشتی: مغلوب ساختن پیشی جستن مراحل حمله که | Fauci می گوید مرگ و میر می تواند پایین تر از اولین پیش بینی شده | خانه پنل هشدار فدرال ذخایر لوازم پزشکی تهی | Mnuchin, شومر در مذاکرات بیش از امداد معامله آمریکا و کلید مقامات دولت فشار برای بودجه اضافی برای coronavirus وام کسب و کار کوچک تر (D-کالیفرنیا.) و رهبر اقلیت سنا چاک شومرچارلز (چاک) الیس SchumerHouse جمهوری خواهان کلید مقامات دولت فشار برای بودجه اضافی برای coronavirus وام کسب و کار کوچک تشکر. Massie تهدید به بلوک بعدی امداد قبض تلفن به صورت کنترل از راه دور رای گیری سناتور دموکرات تماس برای کمک های مالی برای رسانه های محلی در coronavirus محرک بیشتر (D-n. y.) در حال هل دادن برای زبان را شامل می شود اطمینان است که نیمی از 250 میلیارد دلار بود “کانال از طریق جامعه مبتنی بر موسسات مالی که در خدمت کشاورزان, خانواده, زنان اقلیت و کهنه متعلق به کسب و کارهای کوچک و سازمان های غیر انتفاعی در, روستایی, tribal, حومه شهری و جوامع است.”

Pelosi نشان داد که این لایحه در مجلس سنا در شکل کنونی آن است که بعید است به تصویب پایین مجلسی طریق اتفاق آراء رضایت.

“این لایحه که آنها مطرح نمی خواهد اتفاق آراء حمایت خود را در خانه. آن را فقط نمی,” او گفت: NPR.

خواستار بودجه اضافی برای طرح کمک های غذایی مکمل (SNAP) مزایای نیز ثابت می شود یک نقطه از مشاجره.

“ما واقعا به دنبال در فاز چهار که به اعتقاد من خواهد بود که 250 میلیارد دلار بیشتر برای PPP,” دیویس گفت:. “اما من فکر می کنم بلندگو پلوسی واقعا صدمه دیده است توانایی ما برای پرداختن به بسیاری از مسائل مانند زیرساخت ها در هر یک از این بسته زمانی که او swooped در قرار داده و او را لیبرال لیست آرزو و خواسته با هم [که] متاسفانه … تا به حال هیچ چیزی برای انجام با یک اورژانس است.

“این یکی بیشتر پول برای ضربه محکم و ناگهانی و دولت فدرال” دیویس ادامه داد. “این حتی شده دو هفته و در عین حال از آنجایی که ما با تصویب این لایحه و تا به حال آن را امضا و به قانون است. [دولت فدرال] است و نه توزیع منابع مالی آن نشده است. بیایید ببینید چه چیزی نیاز دارد; ما می دانیم که این نیاز وجود دارد برای کسب و کار کوچک برنامه است.”

در علاوه بر این به بحث در مورد چگونه به حرکت اقتصادی خرید اینترنتی از ویروس پنس نیز در جریان و در زمان پرسش از اعضای تلاشهای دولت برای تسریع در گرفتن بحرانی لوازم پزشکی به COVID-19 نقاط داغ.

“مسئله این است که ما دیده ایم این است که برخی از قیمت درآوردن و ما می خواهیم به مطمئن شوید که ما در مقابل آن” یک نماینده مجلس ایران گفت: این تپه در مرجع به تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPEs اضافه کردن آنها به دنبال اطمینان حاصل شود که جمعیت های آسیب پذیر دسترسی به آنچه آنها نیاز دارند.

مقامات دولت همچنین اظهار داشت که آنها انتظار می رود برای دیدن تست تبدیل به قابل دسترس بیشتر و چرخش سریع تر در نتایج برجسته کار خود را با ابوت به امید گرفتن “24 تا 48 ساعت گردش در تست” در آینده نزدیک.

ارشد مقامات دولت به خبرنگاران گفت: روز شنبه که آنها نیز کار را برای سرعت بخشیدن به گرفتن کلید منابع به مناطق باید از طریق AirBridge برنامه — جدید مشارکت عمومی-خصوصی ابتکار است که شامل سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) و شرکت های بخش خصوصی, پرواز, تجهیزات پزشکی از خارج از کشور به ایالات متحده نقاط داغ.

یک مقام ارشد دولت گفت: آنها انتظار می رود میلیون ها نفر از ماسک به ارمغان آورد در در علاوه بر این به معامله ساخته شده در داخل کشور به آدرس کمبود در منابع.

“در واقع آنچه که ما در حال انجام است و ما در حال شتاب از سراسر آسیا محموله لوازم میلیون ها و میلیون ها نفر به ایالات متحده” این مقام گفت.

“منظورم این است که اینها قابل توجهی عظیم influxes واقعا آدرس و همچنان به نشانی چه بود ریاضی فقر و انجام آن در کوتاه مدت” رسمی ادامه داد. “پس از 100,000 هواکش در صد روز و … در 3M طرف بود که اضافی رقم 55.5 میلیون ماسک در هر ماه برای سه ماه آینده به طوری که 156.5 میلیون ماسک.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>