خانه عبور محافظت از آمریکا بیابان عمل

مجلس با تصویب قانون با هدف ارائه حمایت های اضافی برای بیش از یک میلیون هکتار از زمین های عمومی در ساحل غربی در روز چهارشنبه.

بسته — که ترکیبی از شش زمین-حفاظت از صورتحساب که گذشت در خارج از خانه کمیته منابع طبیعی — خواهد تعیین حدود 1.4 میلیون هکتار در کلرادو و کالیفرنیا و واشنگتن دولت فدرال محافظت بیابان اعطای آن به بالاترین سطح حفاظت است.

بر اساس لایحه “ثبت معدن و حفاری” خواهد بود ممنوع در زمین و هیچ جاده های جدید و یا زیرساخت خواهد بود قادر به ساخته شده در این مناطق است. نزدیک به 1000 مایل از رودخانه نیز می تواند اضافه شود به ملی وحشی و دیدنی سیستم های رودخانه.

تبلیغات

این لایحه به تصویب رسید در یک 231-183 رای با شش خواهان رای گیری برای آن است. انتظار می رود به صورت یک نبرد دشوار در جمهوریخواه کنترل اتاق بالایی.

تشکر. institutvanierدیانا لوئیس DeGetteVaping execs بگویید قانونگذاران که e-سیگار نیست که برای افراد جوان E-سیگار مدیران مجموعه برای کباب کردن بیش از جوانان vaping یک شبه انرژی: منتقدان سوال داده های جدید, مغلوب ساختن پیشی جستن آب قانون | گروه ها به دنبال زمان بیشتری برای اظهار نظر در مورد تهمت محیط زیست عقبگرد | سازمان حفاظت محیط زیست تحت بررسی بیش از پرونده ها از زباله های سمی پاکسازی بیشتر (D-Colo.), کمک کرد که منجر به تلاش در این لایحه اشاره کرد آن است که یکی از بزرگترین بیابان حفاظت بسته به ارمغان آورد تا در خانه در بیش از یک دهه استدلال تصویب آن خواهد بود مفید برای هر دو محیط زیست و اقتصاد در این مناطق است.

“مناطق شامل برخی از منحصر به فرد و غیر قابل تعویض مناظر از سیم پیچ دره از کلرادو به بومی چمنزارهای کالیفرنیا به جنگل های ایالت واشنگتن. این نامگذاریهای در این لایحه انجام خواهد شد بیش از حفاظت از زمین های خود را اما حفاظت از هوا تنفس می کنیم و آب نوشیدنی ما و کمک به حفاظت از حیات وحش در مناطق تفریحی,” او گفت: در طبقه جلوتر از رای دادن.

“آنها را افزایش می دهد نزدیکی اقتصاد و کمک به رشد کشور ما چند میلیارد دلاری صنعت که به طور مستقیم پشتیبانی از هزاران شغل در سراسر ایالات متحده شاید مهمتر از همه در حفظ این سرزمین لایحه انجام خواهد داد آنچه که ما نیاز به انجام بیشتر برای تحقق خانه تعهد به خطر اقدامات برای مبارزه با بحران آب و هوا.”

اما منتقدان این اقدام نگرانی که جدید حمایت می تواند ناخواسته عواقب منفی این استدلال که آن را می تواند محدود کردن دسترسی عمومی به زمین و افزایش خطر آتش سوزی در این مناطق است.

تبلیغات

“من ظهور در مخالفت با این لایحه. آن را ایجاد نزدیک به یک و نیم میلیون هکتار از جدید بیابان. یک لایحه در این بسته گنجانده شده تاثیر شمال کالیفرنیا منطقه من. این می افزاید: 262,000 هکتار از جدید بیابان نامگذاریهای با وجود نگرانی از جوامع محلی به عنوان به آنها چگونه خواهد بود نهفته” Rep. داگ LaMalfaداگلاس (داگ) LaMalfaKoch کمپین سیاهی گروه دو حزبی در پشت ag مهاجرت نیروی کار لایحه در پول: قانونگذاران اعتصاب صرف مقابله | آمریکا و چین در رسیدن به محدود معامله هسته تعرفه مهلت | Lighthizer نتواند به سرکوب GOP احساس وحشت و نگرانی بیش از نفتا مصوبه که به وضعیت حقوقی به هزاران مستند نشده farmworkers بیشتر (R-کالیفرنیا.) گفت: در طبقه.

“ما شاهد ویرانی که علت آتش سوزی در شمال کالیفرنیا زمان و وقت و زمان دوباره. پس چرا ما قرار دادن زمین به این محدود بیابان دسته است که آن را حتی سخت تر به درستی مدیریت جنگل ها و دسترسی به آنها را؟”

ربکا Beitsch کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر